Am contul blocat pe BRD Net

Am contul blocat de cateva saptamani pe brd-net. Am sunat la serviciul de asistenta, mi s-a spus ca se rezolva doar sa astept 24 de ore. Am asteptat, am reincercat, dar e tot blocat. Important e ca de platit am platit pentru a avea acces la conturi oricand… Si nu am… Multumesc BRD!

Calitatea serviciilor este esentiala in relatia cu banca, mai ales atunci cand va bazati pe serviciile online, care uneori au probleme de functionare.
Sfatul nostru este ca in cazul in care aceste intreruperi sunt frecvente, sa apelati la seviciul oferit de alta banca.

8 raspunsuri la “Am contul blocat pe BRD Net

1. galeteanu ionel

Daca am contul blocat de ce in ziua in care se alimenteaza cardul cu salariul nu se poate debloca automat sa nu mai astetam dupa birocratia din romania.Sa se retraga banii din cont automat iar omul sa si scoata banii normal din bancomat pt ca stam dupa un email.de confirmare de deblocare o jumatate de.zi

2. Danciu Gavril

Am ajuns o tara de puturosi!!! ,toata lumea , tolaneste in fata calculatorului si pune intrebari timpite , domnule daca iti este blocat contu, la banca sau cardul face probleme la plata, cel mai bine si mai sigur este, ca tu persoana cu probleme , sa mergi direct la banca , unde ti-ai deschis acel cont, card , pachet brd net, sau altele si sa rezolvi problema , cu acei oameni care sunt cel mai indreptatiti sa rezolve asemenea probleme, fiindca personajele mioritice ce umbla pe net, gen profesori universitar ,angajatori doctori, bucatari sau te miri ce personalitati ……nu au in cunostinta de cauza, ce tip de card , sau pachet bancar sau altceva ai dumneata acolo si motivele de siguranta pentru care a fost blocat acel cont, card , acces la conturi etc.in cel mai rau caz poti sa divulgi din prostie anumite indici despre acel cont si sa te trezesti ca este gol tocmai de aceea te duci si vorbesti personal la banca daca acel cont blocat este al tau[pe numele tau ]daca nu atunci renunta ……ca mai ete loc destul si la MITITICA ……BAFFTA

1. user

Mai Danciu la tine e nesimtire pe fata ! Tu esti nesimtit , daca ti sa spus ca persoana este in strainatate tu de ce imediat aduci jigniri precum ca tara e puturoasa ca populatia nu merge si mai stiu eu ce … Lasa tu comentariile absurde si calomniile deoparte si mai apucate de studiat ! Nu da tu imediat cu bota in balta , si mie mi sa intamplat ca acest BRD de care nu zic cate nemultumiri am dar nu am ce face ca de acolo imi retrag bani . Las-o mai moale cu jingirile aduse intregi tari ! Nu esti tu cine stie ce …

3. Andrea McAllister

De cand s-a schimbat online banking-ul NU POT SA IMI ACCESA CONTUL. Ma aflu in strainatate am sunat de mai multe ori si mi s-a spus ca nu prea au ce face pentru ca nu am numar de telefon din Romania asa ca nu imi pot schimba parola cu toate ca am putut inta pe contul meu cu parola inainte sa se modifice brdnet-ul. Faceti ceva cat mai urgent pentru ca nu imi platesc degeaba sa am acces la contul meu !!!! Sunt foarte dezamagita de banca BRD si serviciile oferite !!

4. negrila aurel

buna ziua,
    am fost la un bancomat brd sucursala motru gorj, pt am ridica salariul, am afectuat toate operatiunile pt retragerea sumei din cont, iar la final mi-a iesit doar chitanta , nu si banii.Care este problema de nu pot intra in posesia banilor mei, atata timp cat nu am datorie la banca, sau cum pot demonstra ca nu am primit banii astia pacatosi, pt care muncim.
    Va rog ajutati-ma pt ca nimeni nu-mi spune decat sa astept.
    va multumesc!

1. Danciu Gavril

Unu daca ai bani in cont nu se poate sa nu-i elibereze doar daca cumva bancomatul a ramas fara lichiditati dar sunt 100 de bancomate peste tot poti sa retragi bani chiar de la ghiseu cu buletinul si de la alte bancomate de ;la alte banci doar ca ti se ia un comision suplimentar ,Doi daca nu sunt bani pe cont astepti ca angajatorul sa-i puna si apoi ii scoti bafta

5. munteanu

Am fost acum jumătate de ora la brd, în centrul Brăilei și copilul meu de 4 ani și jumătate a vrut sa se așeze pe un scaun și a căzut, scaunul era rupt. Copilul a căzut, eu m am supărat și am reacționat urat dar nu pe atât de urat ca pe un astfel de incident. Nimeni, dar nimeni nu a știut sa și ceara scuze pentru incident deși asa ar fi fost normal. Aveți mare grija când mergeți pe acolo. Scaunul a fost luat și dus în spate! E urat pe niște funcționari cu studii superioare

+ 3 = 12