Depozite

Care sunt definitiile termenilor din contractul BRD?
brd-reclamatie-clienti

Postat in data: 02 dec., 2022

Ce oferte au bancile de Black Friday?
black friday banci

Unde gasesc ofertele bancilor de Black Friday?

Postat in data: 11 nov., 2022

Raiffeisen (Aedificium) m-a pacalit cu prima de stat. Ce pot sa fac?
raiffeisen aedificium reclamatie

Am fost si eu pacalita de ei, au spus ca am 24 luni la dispozitie sa prezint “ bonurile si facturile fiscale pe numele meu, le-am prezentat in curs de 6 luni si azi mi au zis ca : contractul s-a incheiat deoarece cand am primit banii aveam 2 zile la dispozite sa prezint bonurile si facturile , nu 24 luni ,Inainte sa primesc banii cu 1 luna ,au spus ca bonurile mai mari de 500 le sa fie factura pe numele meu si sa am 22.000 lei chetuiti pe anumite materiale de constructie, toate cu data de dupa primirea baniilor “ depusi ptr economii” , si nu bonuri cu data de inainte de primirea banilor.
Acuma va intreb eu, cum poti cheltuii 22.000 lei in 2 zile cand ei iti depun banii fara sa fi avizat ca joi la ora 10 primesti banii si sa ai facuta cu ziua de joi sau vineri si sa trimiti imediat factura ca sa nu pierzi prima???? Totul trebuia facut in 2 zile ca sa te incadrezi ptr prima!
M -au mintit si si-au batut joc! Acolo-s inregidtralire audio! Rusine sa va fie , vreau sa ii dau in judecata!

Postat in data: 10 mai, 2022

TBI Bank este banca ruseasca? Cat de sigur este depozitul meu?
tbi bank banca ruseasca

Buna ziua, am un depozit la tbi si vreau sa stiu daca e cazul sa mai tin banii la aceasta banca ptr ca am auzit ca e ruseasca si are probleme. e adevarat?

Postat in data: 22 mart., 2022

Care banci au cele mai mari dobanzi la depozitele in lei?
dobanzi depozite banci top

top dobanzi depozite bancare
Care banci au cele mai bune dobanzi pentru depozitele populatiei
top dobanzi depozite bancare

Postat in data: 21 nov., 2020

CEC Bank lanseaza un produs greu de gasit la alte banci: contul de economii pentru firme

top-dobanzi-depozite-firme
top-dobanzi-depozite-firme

Postat in data: 04 mart., 2020

Raiffeisen Bank are comentarii negative si critici de la majoritatea clientilor la o postare pe Facebook

raiffeisen-comentarii-facebook
raiffeisen-comentarii-facebook

Postat in data: 04 nov., 2019

Garantarea depozitelor bancare: 30 de intrebari si raspunsuri de la Fondul de Garantare a Depozitelor Bancare (FGDB)

Postat in data: 14 ian., 2016