aplicatie myBRD

Mi s-a blocat tokenul la MyBRDnet si la telefon nu raspunde nimeni. Ce pot sa fac?

Mi s-a blocat tokenul la mybrdnet, mi-a spus ca am introdus un cod gresit, desi am pus codul corect.
Sun de peste o ora la telefon la BRD, dar nu raspunde nimeni. Am incercat sa sun la angajatii de la unitate la care merg eu, pe care-i cunosc, dar toti se dau sifonabili, de ce-i deranjez, ca trebuie sa sun la call centr. Dar daca raspunde doar robotul, ce sa fac? Trebuie sa fac o plata urgenta si nu reusesc.
Sunt client la BRD de 20 de ani si de multe ori m-au calcat pe nervi, au o atitudine inadmisibila, nu-mi place, sunt lucruri pe care nu le putem tolera si o sa ma mut la alta banca.

Nu ma pot conecta la aplicatia myBRD: introduc parola si-mi apare “eroare de comunicatie”. Ce pot sa fac?

Nu ma pot conecta la aplicatie. Introduc parola, dupa catre imi apare mesajul : Eroare de comunicatie! Reincarcare informatii.

Tin sa precizez ca acest bug persiasta de Marti 19.02.2019. restul aplicatiilor, si restul cardurilor pe care le am pot sa le accesez.

Am sunat la Banca fara nici un rezultat.

Nu pot deschide aplicatia mybrd! Ce se intampla?

Nu pot deschide aplicatia mybrd. De cand o folosesc, este prima data cand se intampla. Fac toate platile online, am mare nevoie. Multumesc

Nu reusesc sa accesez aplicatia myBRD. Cum se poate rezolva problema?

Buna ziua, nu reusesc sa accesez aplicatia de pe nici un dispozitiv, am incercat diverse browswere, am contactat numarul relatii clienti si nu reusesc sa rezolve problema.
De fiecare data imi rezulta accesare esuata.
Cum se poate rezolva problema?

Nu pot sa utilizez serviciul Mybrd net de cateva zile! As dori un raspuns urgent!

De cateva zile incerc sa utilizez serviciul :My brd.net si nu se poate. As dori un raspuns urgent! Multumesc!

Nu pot sa-mi verific contul de salariu on-line la BRD. Ce fac?

Cand incerc sa-mi verific contul de salariu on-line, nu pot completa decat cod utilizator. Nu imi da voie sa-mi scriu si parola. Mentionez ca in cont pot intra doar de pe telefonul mobil.
Multumesc.

Nu mai pot accesa contul de my brd. Ce pot sa fac?

Dupa perioada de mentenanta nu mai pot accesa contul de my brd. Nu mai pot scrie parola deoarece nu imi mai afiseaza casuta cu numere. Va rog ca in cel mai scurt timp sa-mi rezolvati problema deoarece am nevoie de acces la aplicatie. Astept raspuns pe email sau pe sms pe numarul de contact.