Banco Santander

De ce nu pot sa scot bani de pe cardul Santander?
card santander debito

„Ma puteți ajuta eu am card de spania santander am bani în cont și nu pot sai scot la bancomat îmi spune fonduri insuficiente la magazin dacă vrea sa cumpăr cu cardul îmi spune depășire limita”

Postat in data: 29 nov., 2023

Cu ce banca din Romania lucreaza Santander Spania?

Cu ce banca din romania lucreaza Santander spania?

Postat in data: 21 sept., 2022

Cardurile emise de bancile din Anglia vor mai putea fi folosite in tarile din Uniunea Europeana in cazul unui Brexit?

Buna ziua, as avea o intrebare, mama mea are card la banca Sandander in Anglia, avand in vedere ca Anglia s-ar putea sa iasa din Uniunea Europeana, daca se va intampla acest lucru va mai putea scoate bani din Spania de la banca Santander de exemplu?

Postat in data: 14 mart., 2019

Pot sa folosesc cardul Santander in Romania?

Am cont deschis la Santander in Londra; pot sa folosesc cardu in Romania?

Postat in data: 04 mart., 2018

Pot sa retrag bani de la bancomat din Romania de pe un card Santander?

Lucrez in Londra si am doua carduri basic si un alt card de debit la banca Satander. Banii de salariul sunt virati pe cardul basic. Va rog sa-mi spuneti daca pot sa retrag bani de la bancomat din Romania mai precis din Bacau. O zi buna.

Postat in data: 21 oct., 2017

Am card Santander UK si nu pot vedea cati bani am pe el. Ce pot sa fac?

Buna ziua! Am card Santander din Londra, am venit in Iasi si nu am homebanking, nu pot vedea soldul cardului …ce ma sfatuiti sa fac?

Postat in data: 02 iun., 2017

Cate zile dureaza transferul in euro dintr-un cont ING din Romania intr-un cont Santander in Spania?

Dureaza cinci zile lucratoare transferul in euro dintr-un cont ING din Romania, intr-un cont Santander in Spania?

Postat in data: 07 sept., 2016

Daca am bani depusi la banca Santander, cum pot sa-i scot, fara sa merg in Spania?

Daca am bani depusi in Spania la aceasta banca, Santander, in afara de a ma prezenta in Spania sa-i scot, cum altfel ii pot recupera?

Postat in data: 28 iul., 2016