BT24

Cum aflu parola de internet banking la Banca Transilvania?
parola internet banking bt24 banca transilvania

„Buna ziua,am fost astazi la BT pentru actualizare, am primit ID de logare dar Parola nu…Desi doamna de la ghiseu foarte draguta a incercat de 2 ori…asta se intimpla la ora 14.30…nu am primit nici acum sms cu parola!ce este de facut?doresc sa folosesc internet backing!
Multumesc anticipat”

Postat in data: 13 feb., 2024

De ce nu pot sa instalez aplicatia BT Pay?
bt pay aplicatie

„De 2 zile încerc să instalez bt pay si în zadar. Mare brambureala!!! Ba id de logare, ba parola de internet banking!!! Nu funcționează!!!”

Postat in data: 22 dec., 2023

Cum pot obtine codul de activare a aplicatiei emis de BT?

„Vreau codu de activare emis la bt. Cum il pot optine.”

Postat in data: 28 iul., 2023

Pot sa inchid online un cont la Banca Transilvania?

Pot sa inchid contul de la Banca Transilvania online, din aplicatie?

Postat in data: 15 nov., 2022

De ce nu faceti aplicatia BT24 mai usor de logat?

De ce nu faceti aplicatia mobila mai usor de logat direct pe telefon 7-8 coduri chinuitoare si la final sa mai astept 23 de ore ca am gresit un cod la 3 luni eu dau setare generala la telefon iaar trebue sa ma chnui cu bt24 ,bravo celor de la ing sunt net superiori fata de voi

Postat in data: 13 nov., 2022

BT24 nu functioneaza. Ce e de facut?
BT24 aplicatie banca

Am sters memoria cash, istoric&cookies si bt24 tot nu functioneaza, ce e de
facut ?

Postat in data: 05 iul., 2022

Aplicatia BT24 nu functioneaza, nu se deschide! Care este problema?
BT24 aplicatie banca

Nu reusesc sa ma loghez in aplicatia bt24, nici de pe calculator, nici de pe telefon. Din aplicatie nu se conecteaza, iar de pe calculator imi spune ca nu se poate conecta, ieri am folosit-o fara probleme. Stici care este problema? Daca sun la ei, dureaza o ora pana raspund.

Postat in data: 29 apr., 2022

Aplicatia BT nu functioneaza! De ce?
neo bt

Aplicația BT24 a fost actualizata pe tel insa nu ma pot conecta, îmi apare mesaj de eroare și faptul ca din probleme de securitate am fost delogata. este o problema de sistem sau care este problema? Menționez ca ieri am accesat aplicația.

Postat in data: 30 mart., 2022

De ce nu pot intra in aplicatia BT24?
BT24 web versiune noua

Ma loghez si nu pot intra in aplicatie toate campurile sunt inactive la BT24.

Postat in data: 22 mart., 2022

Aplicatia BT24 are alta interfata si nu pot face plati. Ce trebuie sa fac?
BT24 web versiune noua

Au schimbat interfața la bt24, nu mai pot face plati, explicați mai detaliat.

Postat in data: 16 mart., 2022

Aplicatia BT24 nu este functionala. Ce se intampla?
BT24 web versiune noua

Aplicatia bt24 nu este functionala. Ce se intampla? Ma loghez si nu pot intra pe aplicatie. toate campurile sunt inactive.

Postat in data: 13 mart., 2022

Cum, unde si cand pot sa vad si sa primesc extrasele de cont la Banca Transilvania (BT)?

Bunt ziua. Azi in data de 28 Mai 2019 am vrut sa ridic extrasele de cont ale firmei pana in prezent adict 28 Mai de la agentia BT Cluj Zorilor.

Angajata de la ghiteu nu a vrut sa- mi elibereze numai pana la sfartitul lunii trecute, ori de cate ori am rugat-o ca doresc extrasele pana in prezent. Am renuntat ti am plecat ftrt extrase.

Doresc sa ttiu dact pot ridica extrasele pana la ce data doresc sau aveti o data pana la care se pot ridica.

Postat in data: 31 mai, 2019

Cand ajung banii in Germania daca fac un transfer in Euro prin internet banking de la Banca Transilvania?

Ma voi duce in Germania sa achizitionez o masina saptamana viitoare. Masina o voi vedea miercuri in jurul orei 15:00.

Daca totul este in regula, vreau sa fac transfer in EUR din contul meu de EUR de la Banca Transilvania in contul EUR al Dealerului din Germania.

Daca fac transferul online (prin internet banking), sa spunem, la ora 16:00 – 17:00 miercuri, cand ajung banii in contul dealerului din Germania?

Postat in data: 26 sept., 2017

In cat timp intra banii in contul meu Raiffeisen printr-un transfer online in regim de urgenta de la BT?

Buna ziua! O persoana mi-a facut transfer online in regim de urgenta din contul ei BT in al meu de la Raiffeisen vineri dupa ora 18. As dori sa stiu si eu cand intra banii in contul meu. MULTUMESC!

Postat in data: 29 aug., 2016