Call center

Raiffeisen nu raspunde la telefon. Ce pot sa fac?
raiffeisen-reclamatie

Am incercat de mai multe ori sa sun la Raiffeisen Bank, dar nu raspunde nimeni. Luni trebuie sa plec din tara si inca nu am primit cardul de salariu reinnoit. Am fost la o agentie a bancii, dar nu stiu unde este cardul. Ma puteti ajuta?

Postat in data: 22 ian., 2021

Cum procedez sa-mi verific contul BRD daca mi-am pierdut telefonul?

Cum procedez? Sant plecat din tara si folosesc cardul de credit BRD maestro card si nu mai am telefonu. Cum pot proceda sa verific contul de pe telefon? Mentionez ca nu pot recupera Nr de telefon din Romania pana la intoarcerea mea in tara. Ce pot face?

Postat in data: 15 mart., 2018

Cum primesc un nou cod de activare pentru aplicatia myBRD Mobile?

Buna ziua! Am o problema. Mi-am uitat codul PIN cu care sa ma logez in aplicatia
MyBRD Mobile. Am dezinstalat aplicatia si acuma imi cere ID-ul de activare si codul
de activare pe care l-am primit prin SMS si pe care nu il mai am ca l-am sters. As
putea sa primesc un nou cod de activare? Cum as putea sa rezolv aceasta problema?

Multumesc anticipat!

Postat in data: 06 mart., 2018

Nu pot deschide aplicatia MyBRD Mobile, desi parola este corecta! Ce fac?

De curand am incercat sa deschid aplicatia MyBRD Mobile insa, nu vrea sa imi ia parola. Imi da eroare ,,login failed. Nu este prima data cand intru in cont si stiu sigur ca parola este buna.

Postat in data: 31 mai, 2017