credite nevoi personale

Se poate pune gaj pe imobilul din buletin chiar daca nu este pe numele meu? Am o problema si as dori sa stiu ce solutii exista.
In decurs de un an de zile am luat un credit de la ING si BRD, ambele de nevoi personale in valoare de 55.000 respectiv 30.000.
Deasemen ...[citeste tot]
Cat timp dureaza o analiza de dosar pentru un credit de nevoi personale? Buna ziua.As dori sa stiu si eu cat timp dureaza o analiza de dosar pentru un credit de nevoi personale in valoare de 8000 ron.Tin sa precizez ca mi sa cerut si un girant ce am si rezolvat. Timp de as ...[citeste tot]
Indemnizatia de crestere a copilului se ia in considerare la acordarea unui credit? Buna ziua,
Sunt in concediu post-natal si vreau sa va intreb daca bancile iau in considerare indemnizatia de crestere a copilului la acordarea unui credit.
Va multumesc ...[citeste tot]
Cum pot rambursa anticipat un credit de nevoi personale la Banca Transilvania, avand domiciliul in alta tara, fara a fi nevoie sa vin in Romania? Cum poate o persoana cu domiciliul in alta tara sa ramburseze anticipat un credit de nevoi personale la Banca Transilvania fara a fi nevoie de prezenta sa in Romania? ...[citeste tot]
Ce pot sa fac daca Piraeus Bank refuza sa-mi dea acordul pentru cesionarea politei de asigurare PAD catre BCR pentru refinantrea unui credit? [citeste tot]