Info BCR

Cum pot sa fac o reclamatie la BCR?
bcr reclamatie

Cum se poate face o reclamatie la BCR?

Postat in data: 28 nov., 2022

Pot sa obtin codul de activare eToken fara sa merg la o unitate BCR?
george-aplicatie-amprenta-logare

„Buna ziua, cu tot respectul cer ajutorul d-voastra pentru a putea rezolva problema mea care este:

In momentul de fata sunt rezident in Spania, in data de 01.08.2018 am incheiat un Contract Cadru pentru Servicii Bancare, pentru utilizarea Internet Banking, Mobil Banking, Phone Banking, pentru ca am uitat la 3 luni sa-mi schimb parola nu mai pot sub nici o forma sa-mi verific sub nici o metoda contul, mai mult, acum nici telefonic.

Am sunat la banca sa cer ajutor pentru a putea activa George Banking la care se face atata reclama si mi se spune ca trebuie sa ma duc personal la Sucursala pentru a obtine codul de activare eToken, cu tot respectul dar mi se pare o aberatie sa fac un drum Spania Romania numai pentru a obtine acest cod, cand cardul mi-a fost trimis prin DHL iar codul pin prin SMS iar pentru acest cod trebuie sa ma duc personal la sucursala.

Va rog cu respect sa ma ajutati sa rezolv aceasta problema.”

Postat in data: 09 aug., 2021

Ce fac daca am uitat parola eToken BCR?
etoken bcr

Buna seara , am si eu un cont la BCR si am uitat parola eToken si nu ma mai pot conecta pe telefon. Ma puteti ajuta ? Va multumesc frumos

Postat in data: 09 iul., 2021

Care este valoarea maxima care se poate transfera intre doua conturi de la aceeasi banca?

CARE ESTE VALOAREA MAXIMA A SUMEI TRANSFERATE DE LA UN CONT PFA LA CONTUL CURENT, AMBELE FIIND LA ACEEASI BANCA?

Postat in data: 22 sept., 2015