Internet banking

Daca schimb telefonul, trebuie sa merg la banca Santander, pentru activarea aplicatiei?

„As dori o informatie in legatura cu banca Santander din Spania.
Soțul meu are cont la aceasta bancă, iar in momentul de față schimbând telefonul nu a reușit să incarce aplicația pe noul telefon. Banca ii scrie ca clave de acceso blocat. Ni s a furnizat din Spania de la banca informatia doar ca personal trebuie să meargă la bancă. Precizez ca noi locuim in Romania iar in Spania am imputernicit o persoană care ne-a ridicat cardul, dar la deblocarea contului nu are acces. Ce se poate face ca totusi pentru o deblocare cont sa nu ne deplasam la banca?
Cu respect.”

Postat in data: 04 nov., 2023

De ce nu ma pot autentifica in aplicatia Smart Token Raiffeisen?
nu functioneaza aplicatia raiffeisen

„La autentificare in Smart Token Raiffeisen, după ce primesc codul și îl scriu la final îmi scrie din motive tehnice procesul nu poate fi realizat. Ce se intampla?”

Postat in data: 29 oct., 2023

Cum se poate retrage unei persoane accesul online la contul bancar?

„Buna ziua,contul mamei este controlat de sora mea care nu vrea sa ne transmita extrase sau informații.(sold).Mama i a dat acces la online în urma cu mult timp.Acum nu I a intrat pensia si nu putem vedea pe extras ca intr adevar nu a intrat.Unde putem sa solicitam ajutor ca sa I se retragă online ul surorii mele.”

Postat in data: 03 oct., 2023

La ce interval de timp trebuie schimbat PIN-ul pentru Raiffeisen Smart Token?
problema smart mobile raiffeisen

„La ce interval de timp trebuie schimbat PIN-ul pentru Raiffeisen Token?”

Postat in data: 10 aug., 2023

Cum pot obtine codul de activare a aplicatiei emis de BT?

„Vreau codu de activare emis la bt. Cum il pot optine.”

Postat in data: 28 iul., 2023

Cum reinstalez aplicatia CEC Bank, daca mi-am schimbat telefonul?

„Vreau să-mi schimb telefonul,dar rămâne același numar.. cum pot reinstala aplicația cec bank pe noul telefon?”

Postat in data: 04 iun., 2023

Aplicatiile Smart Business, Smart Mobile si Smart Token nu functioneaza. Ce pot sa fac?
smart bank raiffeisen disponibilitate servicii

„Din data de 31.03.2023 aplicatiile actualizate recent: Smat Business,Smart Mobile si Smart Token ,nu mai functioneza absolut deloc!Daca chiar porneste una dintre aplicatii ,cind scriu pin apare eroare sau incercati mai tirziu!

Mentionez ca in luna Ianuarie in data de 24 nu functiona Smart Business,dupa care si-a revenit !”

Postat in data: 04 apr., 2023

Nu pot reactiva aplicatia YOU BRD. Ce trebuie sa fac?
nu functioneaza you brd

„Am problema cu banca YouBRD de pe telefon de 3saptamani..
Nu ma pot reactiva..
Îmi cere adresa de ideile și îmi spune că-mi trimit un cod..
De aici nici o mișcare…
La banca nu pot sa merg ca sunt în Austria la munca..
Ce pot sa fac?”

Postat in data: 31 mart., 2023

De ce nu pot instala aplicatia George pe telefonul meu?
problema george bcr

Eu nu mai pot face aplicația George BCR pe telefonul meu deoarece am iOS 12.5.7 ce sa fac?

Postat in data: 04 feb., 2023

Nu pot sa instalez aplicatia YOU BRD! Ce pot sa fac?

Bună ziua

Am parcurs toți padii ceruți în preambulul aplicației YOU BRD, dar sunt blocat la nr. de telefon (l-am introdus și pe acesta corect).

Am scris la emailul de contact al băncii dar … nimic.

Rog urgent HELP !!

Postat in data: 15 dec., 2022

Nu mai functioneaza nici cardurile, nici aplicatia Alior Bank! Ce pot sa fac?
alior bank card

Buna…nu mai functioneaza Telekom banking…dupa aceea intram pe alior banck…si nu mai pot face nici acolo tranzactii…nici aplicatia nici cardurile nu mai functioneaza

Postat in data: 13 dec., 2022

Nu merge sa fac selfie la portret pentru a reinstala aplicația you brd. Ce pot sa fac?
probleme you brd

Nu merge sa fac selfi la portret pentru a reinstala aplicația you brd. Ce pot sa fac?

Postat in data: 23 nov., 2022

Nu se deschide aplicatia Raiffeisen Smart Business. Ce pot sa fac?
problema smart mobile raiffeisen

Nu se deschide aplicația Smart business de la Raiffeisen îmi apare pe ecran Smart business se oprește ce trebuie să fac ?

Postat in data: 23 nov., 2022

Care este numarul de client BRD? Vreau sa-mi fac aplicatia
nume utilizator aplicatie brd

Stimate Domn am o întrebare care este Numărul de client Brd vreau să îmi fac aplicația

Postat in data: 22 nov., 2022

Cum reactivez etoken BCR, daca mi-am schimbat numarul de telefon si sunt in strainatate?
etoken-bcr-aplicatie

Buna ziua. Va scriu in legatura cu aplicatia George si E-token. Eu sunt in strainatate si nu mai am aceelasi numar de telefon. Nu mai stiu parola de la E-token si nu ma lasa sa reactivez E-token…am incercat sa sun dar nu merge. A-ti putea va rog sa ma ajutati?

Postat in data: 04 nov., 2022

Cum activez etokenul BCR?
etoken-bcr-aplicatie

Nu pot sa intru in etoken bcr. Ce pot sa fac?

Postat in data: 31 oct., 2022

Am probleme cu aplicatia YOU BRD! Nu mai merge sa ma loghez. Ce pot sa fac?
probleme you brd

Bună ziua! Am probleme cu aplicatia you brd. Nu mi merge sa ma loghez. Îmi spune ca ultimele cifre din numărul cardului este inexistent. Mulțumesc!

Postat in data: 24 oct., 2022

Nu merge aplicatia CEC Bank. Ce se intampla?
eroare aplicatie cec bank

Nu merge aplicatia CEC Bank: „Runteime Error” la apelarea paginii. Ce se intampla? Sunt sanse de reparare? 13.10.2022

Postat in data: 15 oct., 2022

Unde gasesc numarul de client BRD?
nume utilizator aplicatie brd

Unde gasesc numarul de client brd?

Postat in data: 23 sept., 2022

De ce nu pot sa activez aplicatia YOU BRD?

Buna ziua! Folosesc se mult timp aplicatia You Brd, insa de curand am
schimbat telefonul si a fost nevoie sa instalez iar aplicatia, insa
imi cere sa o activez.
Imi cere sa urmez pasii cu poza buletinului, cu selfie, cu actualizare
date, spune ca procesul s a incheiat cu succes… si cam atat. Cand
termin toti pasii, ma pune sa o iau de la capat…
Gresesc undeva?
Multumesc pentru raspuns!