my BRD Mobile

Nu mai pot plati factura Vodafone de pe aplicatia myBRD. Ce pot sa fac?
you brd problema activare

Cu ocazia preluari UPS de Vodafone sa schimbat si contul de client de la 7 cifre la 9 cifre. Plata fac. pentru upc o faceam prin mybrd, acum nu o pot face pentru ca my brd nu ma lasa sa schimb codul de client pe laptop, pe telefon pot dar nu toti avem vederea si degete de chirurg. Cum pot face sa fac platile iar de pe laptop fara sa scimb aplicatia pe youbrd cum mi sa sugerat de brd?
O zi frumoasa

Postat in data: 09 iul., 2022

Cum as putea sa-mi activez mybrd token mobile?
Probleme aplicatie myBRD

Bună! Cum aș putea sa- mi activez mybrd token mobile? Vă mulțumesc!

Postat in data: 09 apr., 2022

Cum pot semna contractul pentru serviciul de mobile banking cu BRD? Nu primesc codul de activare si parola unica prin SMS!
cod, id activare aplicatie mybrd

Buna ziua, am descarcat aplicatia pe telefon, cum pot semna contractul pentru serviciul de mobile banking cu BRD? nu primesc codul de activare si parola unica prin SmS.

Postat in data: 29 mart., 2022

Ce trebuie sa completez pentru activarea mybrd Mobile?
cod, id activare aplicatie mybrd

Buna ziua, am nevoie de putin ajutor, mi se cere la activarea contului MYBRD Mobile ID ACTIVARE SI COD ACTIVARE AS VREA SA STIU MAI EXACT CE TREBUIE SA COMPLETEZ, MULTUMESC.

Postat in data: 28 mart., 2022

Cum pot activa aplicatia myBRD pe noul telefon?
Probleme aplicatie myBRD

Bună seara, am avut my brd activ și am schimbat telefonul, nu îl mai pot activa pe noul telefon, ce pot face.

Postat in data: 19 mart., 2022

Cum pot reinstala you brd fara sa ma deplasez pana la unitatea bancara ?
BRD aplicatie you

Cum pot reinstala you brd fără sa ma deplasez pana la unitatea bancara ?

Postat in data: 11 feb., 2022

Cum ma conectez la aplicatia YOU BRD daca mi-am schimbat telefonul?
youbrd-aplicatie

Cum pot sa ma conectez la aplicația BRD pe telefon dacă numai am același număr de telefon?
Va rog să-mi răspundeți e foarte important pentru mine.
va mulțumesc anticipat:)

Postat in data: 26 ian., 2022

De ce nu functioneaza aplicatia myBRD si nici YouBRD?
you-brd-probleme-functionare

De ce nu functioneaza My brd mobile si YOU BRD? Nu merge aplicatia my Brd pe telefon nu ma lasa sa intru.

Postat in data: 15 dec., 2021

Pot sa-mi instalez aplicatia myBRD Mobile pe noul telefon fara sa merg la banca?
Probleme aplicatie myBRD

Bună dimineața am și eu o întrebare. Vreau sa îmi instalez aplicația My BRD mobile pe noul telefon, și nu pot ajunge la bancă pentru ca să sucursala de la noi sa închis și alta este la 30 km și mai am și bebe mic. Oare ma puteți ajuta dumneavoastră?

Postat in data: 13 dec., 2021

Cum descarc aplicatia YOU BRD in calculator/laptop?
youbrd-aplicatie

Cum descarc aplicatia YOUBRD in calculator/laptop?

Postat in data: 12 nov., 2021

De ce nu merge aplicatia my BRD?
Probleme aplicatie myBRD

Buna seara! De azi dupa amiaza nu mi-a mers aplicatia my brd. Nu am putut face plati si acum cand incerc sa intru imi spune ca a expirat sesiunea ma pune sa inteoduc cnp si nr de tel, imi trimite un cod de securitate care e transmis pe nr meu de tel, il tastez si ramane blocata aplicatia. Va rog sa ma ajutati cu rezolvarea acestei prob.

Postat in data: 08 nov., 2021

Cum activez aplicatia YOU BRD?
you-brd-aplicatie

De o luna încerc sa îmi fac aplicația Brd, și mereu îmi apare „ups,a intervenit o eroare”. Am fost la bancă și mi s a spus sa o
fac singura

Postat in data: 16 oct., 2021

Unde gasesc codul de activare pentru aplicatia myBRD Mobile?

Vreau sa-mi instalez My BRD Mobile, dar am verificat în contract și nu găsesc acel cod de activare, unde este mai exact în contract? Parcă țin ceva minte că mi s-a zis că este seria de la buletin, am încercat dar nimic.

Postat in data: 16 nov., 2020

Aplicatia myBRD nu se deschide. E vreo problema?
Probleme aplicatie myBRD

Nu mi se deschide aplicatia myBRD, nu stiu de ce. Am internet, este actualizata, am accesat-o acum doua zile. Dupa ce introduc parola si codul nu se intampla nimic, se incarca incontinuu. Ce se intampla, e vreo problema?

Postat in data: 10 oct., 2020

Nu pot deschide aplicatia MyBRD, imi spune parola esuata. Ce pot sa fac?
brd-cod-utilizator-id-parola-logare

Buna ziua! Nu pot deschide aplicatia My BRD, imi spune parola esuata, am incercat toate combinatiile, am schimbat si parola…imi spune parola modificata cu succes, dar cand introduc iarasi parola, tot parola esuata imi apare.

Postat in data: 07 oct., 2020

Nu mai pot intra in contul BRD cu parola si sunt in alta tara, mi-am schimbat numarul de telefon. Ce pot sa fac?

Mi-am schimbat numarul de telefon deoarece m-am mutat in Anglia pe perioada de studiu. Ca prin urmare, nu am primit mobile token si acum nu ma mai pot autentifica cu parola.

Am nevoie de cont cat de repede posibil deoarece e singurul pe care il am si il folosesc, dar ei mi-au comunicat ca trebuie sa completez un formular care mi-l vor trimite pe email, dar nu am primit absolut nimic.

Poate ma panichez eu prea mult, dar nu se poate rezolva cumva mai repede? Sa schimbe numarul ala de telefon si sa imi deie access la cont?

Postat in data: 08 feb., 2020

Nu mai pot deschide aplicatia myBRD, dupa ce am schimbat telefonul. Ce pot sa fac?

Am schimbat telefonul si nu mai pot intra in mybrd, mi s-a spus la call center ca nu se poate rezolva prin telefon, trebuie sa merg la o unitate. Dar in Iasi au mai ramas doar 3 unitati BRD, la care ultima oara am stat 3 ore pentru actualizarea datelor. Nu se poate rezolva altfel?

Postat in data: 25 dec., 2019

Cum pot afla PIN-ul la aplicatia My BRD Mobile?
PIN aplicatie myBRD

Am uitat PIN-ul de la aplicatia de mobile banking myBRD de la BRD. Cum pot sa-l aflu?

Postat in data: 30 nov., 2019