online banking

Nu pot sa-mi verific contul de salariu on-line la BRD. Ce fac?

Cand incerc sa-mi verific contul de salariu on-line, nu pot completa decat cod utilizator. Nu imi da voie sa-mi scriu si parola. Mentionez ca in cont pot intra doar de pe telefonul mobil.
Multumesc.

Nu mai pot accesa contul de my brd. Ce pot sa fac?

Dupa perioada de mentenanta nu mai pot accesa contul de my brd. Nu mai pot scrie parola deoarece nu imi mai afiseaza casuta cu numere. Va rog ca in cel mai scurt timp sa-mi rezolvati problema deoarece am nevoie de acces la aplicatie. Astept raspuns pe email sau pe sms pe numarul de contact.

Cum primesc un nou cod de activare pentru aplicatia myBRD Mobile?

Buna ziua! Am o problema. Mi-am uitat codul PIN cu care sa ma logez in aplicatia
MyBRD Mobile. Am dezinstalat aplicatia si acuma imi cere ID-ul de activare si codul
de activare pe care l-am primit prin SMS si pe care nu il mai am ca l-am sters. As
putea sa primesc un nou cod de activare? Cum as putea sa rezolv aceasta problema?

Multumesc anticipat!

De ce nu ma lasa sa intru in mybrd net? Am bagat codul si parola dar imi da autentificare esuata!

Am bagat codu si parola pe care mi le-a dat BRD si nu ma lasa sa intru in mybrd net, imi sa autentificare esuata. Imi puteti trimite o adresa pt my brd net?

De ce nu pot sa fac o plata de pe telefon din contul BRD mai mare de 30.000 RON?

Am de efectuat o plata din contul de BRD al firmei in contul de BRD al altei firme. Doresc sa fac plata de pe tel si imi spune “limita tranzactionala depasita”. Mentionez ca este vorba de o suma de aprox 45000 ron.

Cand ajung banii in Germania daca fac un transfer in Euro prin internet banking de la Banca Transilvania?

Ma voi duce in Germania sa achizitionez o masina saptamana viitoare. Masina o voi vedea miercuri in jurul orei 15:00.

Daca totul este in regula, vreau sa fac transfer in EUR din contul meu de EUR de la Banca Transilvania in contul EUR al Dealerului din Germania.

Daca fac transferul online (prin internet banking), sa spunem, la ora 16:00 – 17:00 miercuri, cand ajung banii in contul dealerului din Germania?

Am card Santander UK si nu pot vedea cati bani am pe el. Ce pot sa fac?

Buna ziua! Am card Santander din Londra, am venit in Iasi si nu am homebanking, nu pot vedea soldul cardului …ce ma sfatuiti sa fac?