online banking

Cum mi se poate debloca accesul la MyBRD Net daca sunt in SUA si nu am telefon?

Revin disperata cu problema deblocarii brd net al subsemnatei. Telefonul de oringe este cu mine. Eu sunt in SUA nu in Europa. Nu pot activa roming, iar telefonul in SUA este incompatibil.Eu raman in State 6 LUNI ! Singura comunicare cu dvs este emailul.
Stiu ca normele bancare in general trebuiesc respectate. AR EXISTA si EXCEPTII pe care trebuie sa le folositi pentru PRESTIGIUL BANCII.
Am fost contactata prin email de salariatele BRD care au respectat norma bancara instiintindu-ma de ceea ce stiam, dar neacordandu-mi alta solutie VIABILA pentru mine.
CU SIGURANTA Dvs aveti alte posibilitati de rezolvare la nivel inalt, doresc ca problema mea sa fie rezolvata URGENT, sa se intertvina la nivelul cel mai inalt cu putinta. Ma simt BLOCATA si INUTILA pentru faptul ca nu pot accesa pagina mea personala.

Postat in data: 21 oct., 2015

Ce fac daca am introdus parola gresit la myBRD net si s-a blocat?

Am introdus parola gresit la myBRD Net. Mi s-a blocat parola. Sunt in SUA si tel.de contact din RO nu este compatibil in SUA. Nu am telefon aici. Doresc contactare urgenta pe adresa de email.

Postat in data: 18 oct., 2015

Nu pot sa intru pe MyBRD Net, imi apare eroarea „conexiunea nu este sigura”. Ce fac?

Nu pot sa verific contul online. Cand intru pe BRD Net imi apare urmatorul mesaj: conexiunea nu este sigura. Puteti sa-mi spuneti daca e o problema cu internet bankingul BRD?

Postat in data: 16 oct., 2015

Administratorul poate sa blocheze accesul asociatului la online banking, card si extragerea banilor din cont la ghiseu?

Rugamintea si intrebarea mea este: Intr-o asociere administratorul asociat ii blocheaza accesul asociatului la online banking, card si extragerea banilor din cont la ghiseu doar cu o aga la zi, avand in vedere procentual in firma sunt 50-50 el? Asociatul nu are cum sa ii blocheze administratorului acelas lucru sau sa faca o alta operatiune in cont fara acordul administratorului?
Va rog si va multumesc

Postat in data: 10 oct., 2015