parola internet banking

Cum aflu parola de internet banking la Banca Transilvania?
parola internet banking bt24 banca transilvania

„Buna ziua,am fost astazi la BT pentru actualizare, am primit ID de logare dar Parola nu…Desi doamna de la ghiseu foarte draguta a incercat de 2 ori…asta se intimpla la ora 14.30…nu am primit nici acum sms cu parola!ce este de facut?doresc sa folosesc internet backing!
Multumesc anticipat”

Postat in data: 13 feb., 2024

Unde gasesc numarul de client BRD?
nume utilizator aplicatie brd

„Unde găsesc numărul de client brd?”

Postat in data: 11 feb., 2024

Ce fac daca am uitat PIN-ul aplicatiei BCR, George?
aplicatia_George-autentificare

„Buna seara mă scuzați că va deranjez dar am uitat pin BCR cum pot să-mi găsesc parola”

Postat in data: 30 ian., 2024

De ce nu pot sa instalez aplicatia BT Pay?
bt pay aplicatie

„De 2 zile încerc să instalez bt pay si în zadar. Mare brambureala!!! Ba id de logare, ba parola de internet banking!!! Nu funcționează!!!”

Postat in data: 22 dec., 2023

Unde gasesc numarul de client BRD?
nume utilizator aplicatie brd

Unde gasesc numarul de client brd?

Postat in data: 23 sept., 2022

Am reinstalat aplicatia mybrd si nu ma mai pot loga. Ce trebuie sa fac?
Probleme aplicatie myBRD

una dimineata!
Am dezinstalat aplicatia My BRD, iar dupa ce am reinstalat-o nu imi da
optiunea de a ma loga din nou . Imi zice sa „Activeaza acum”.
De ce nu am optiunea de a ma autentifica?

Postat in data: 17 sept., 2022

Cum pot activa aplicatia myBRD?
mybrd activare aplicatie

Bună ziua cum pot activa aplicația my brd?

Postat in data: 16 sept., 2022

Mi-am uitat parola etoken BCR. Cum pot seta alta parolă?
etoken bcr

Mi-am uitat parola etoken. Cum pot seta altă parolă?

Postat in data: 08 ian., 2022

Unde gasesc codul de activare pentru aplicatia myBRD Mobile?

Vreau sa-mi instalez My BRD Mobile, dar am verificat în contract și nu găsesc acel cod de activare, unde este mai exact în contract? Parcă țin ceva minte că mi s-a zis că este seria de la buletin, am încercat dar nimic.

Postat in data: 16 nov., 2020

Nu pot deschide aplicatia MyBRD, imi spune parola esuata. Ce pot sa fac?
brd-cod-utilizator-id-parola-logare

Buna ziua! Nu pot deschide aplicatia My BRD, imi spune parola esuata, am incercat toate combinatiile, am schimbat si parola…imi spune parola modificata cu succes, dar cand introduc iarasi parola, tot parola esuata imi apare.

Postat in data: 07 oct., 2020

Nu mai pot intra in contul BRD cu parola si sunt in alta tara, mi-am schimbat numarul de telefon. Ce pot sa fac?

Mi-am schimbat numarul de telefon deoarece m-am mutat in Anglia pe perioada de studiu. Ca prin urmare, nu am primit mobile token si acum nu ma mai pot autentifica cu parola.

Am nevoie de cont cat de repede posibil deoarece e singurul pe care il am si il folosesc, dar ei mi-au comunicat ca trebuie sa completez un formular care mi-l vor trimite pe email, dar nu am primit absolut nimic.

Poate ma panichez eu prea mult, dar nu se poate rezolva cumva mai repede? Sa schimbe numarul ala de telefon si sa imi deie access la cont?

Postat in data: 08 feb., 2020

Nu pot introduce parola pe mybrdnet. Ce se intampla?
brd-cod-utilizator-id-parola-logare

Buna ziua. Am o problema cu accesul la cont prin mybrdnet, nu ma lasa sa introduc parola. Introduc ID-ul, codul de utilizator, dar nu-mi mai apare casuta cu parola, ca pana acum. Ce se intampla?

Postat in data: 07 feb., 2020

Nu mai pot deschide aplicatia myBRD, dupa ce am schimbat telefonul. Ce pot sa fac?

Am schimbat telefonul si nu mai pot intra in mybrd, mi s-a spus la call center ca nu se poate rezolva prin telefon, trebuie sa merg la o unitate. Dar in Iasi au mai ramas doar 3 unitati BRD, la care ultima oara am stat 3 ore pentru actualizarea datelor. Nu se poate rezolva altfel?

Postat in data: 25 dec., 2019

Nu mai pot accesa contul online BCR cu parola, imi cere token sau etoken. Ce pot sa fac?
logare-parola-bcr-24banking-george

Am un cont la BCR pe care nu-l mai pot accesa prin internet banking, imi spune ca logarea cu parola nu mai este permisa si am nevoie de token sau etoken.

Am sunat la BCR si-mi spune ca trebuie sa merg la o sucursala sa semnez un contract, le-am spus ca nu pot ajunge, pentru ca sunt in strainatate. Apoi mi-au spus ca-mi trimit prin e-mail un ghid de activare etoken, dar nici acela nu l-am primit, pentru ca nu as fi semnat „CSB”, adica contractul cu banca.

Nu m-au anuntat despre aceasta schimbare, iar cand am intrebat de ce, mi-au spus ca au trimis mesaje prin George. Le-am spus ca nu am George, la care doamna din call center imi spune ca de un an ei fac reclama la George si ca vechea versiune de internet banking nu se mai poate folosi decat de persoanele juridice.

Dar de ce nu mi-au trimis e-mail sau mesaj pe telefon, pentru ca aveau datele mele, sa ma anunte de aceste schimbari?

Va rog sa-mi spuneti cum pot rezolva poblema.

Postat in data: 02 nov., 2019

Nu pot accesa contul mybrd de o luna. Nu ma lasa sa introduc parola. Ce pot sa fac?

As dori sa ma ajutati, pentru ca de o luna nu imi pot accesa contul „my brd” ; pur si simplu nu ma lasa sa imi introduc parola.
Nu am fost atentionata ca ar fi expirat… pana acum a functionat bine.

O zi buna!

Postat in data: 27 iul., 2018

Nu pot sa-mi verific contul de salariu on-line la BRD. Ce fac?

Cand incerc sa-mi verific contul de salariu on-line, nu pot completa decat cod utilizator. Nu imi da voie sa-mi scriu si parola. Mentionez ca in cont pot intra doar de pe telefonul mobil.

Postat in data: 12 iul., 2018

Cum primesc un nou cod de activare pentru aplicatia myBRD Mobile?

Buna ziua! Am o problema. Mi-am uitat codul PIN cu care sa ma logez in aplicatia
MyBRD Mobile. Am dezinstalat aplicatia si acuma imi cere ID-ul de activare si codul
de activare pe care l-am primit prin SMS si pe care nu il mai am ca l-am sters. As
putea sa primesc un nou cod de activare? Cum as putea sa rezolv aceasta problema?

Multumesc anticipat!

Postat in data: 06 mart., 2018

Mi-a expirat parola si nu mai pot accesa contul. Cum procedez?

Mi-a expirat parola de intrare in cont. Nu stiu cum sa procedez , nu-mi mai pot accesa contul.

Postat in data: 23 ian., 2018

De ce nu ma lasa sa intru in mybrd net? Am bagat codul si parola dar imi da autentificare esuata!

Am bagat codu si parola pe care mi le-a dat BRD si nu ma lasa sa intru in mybrd net, imi sa autentificare esuata. Imi puteti trimite o adresa pt my brd net?

Postat in data: 15 ian., 2018