Nu pot sa vad daca a intrat alocatia pe cardul Postbank. Ce pot sa fac?

Buna ziua. Lucrez in Germania si incasez pe un card Postbank alocatia pentru copil. Problema e ca de o saptamana nu mai pot verifica daca au intrat banii pe card, cand vreau sa deschid aplictia imi spune ca nu e corect PIN-ul. Ce pot sa fac?

Postbank-card-aplicatie

Postbank-card-aplicatie

Pentru a afla care este problema cu aplicatia de internet/mobile banking a Postbank, trebuie sa luati legatura cu banca.

Intrati pe site-ul bancii, la adresa www.postbank.de, unde gasiti datele de contact sau sunati la tel. 0228 5500 5536.

Reveniti la mine daca nu reusiti sa rezolvati problema, pentru a va ajuta eu.

16 raspunsuri la “Nu pot sa vad daca a intrat alocatia pe cardul Postbank. Ce pot sa fac?

1. Angy

Buna ziua am locuit in Germania am cont la postbank din motive personale nu mai pot reveni in Germania o perioada și nu mai am adresa ei mi-au blocat cardul și nu pot scoate bani .. i-am sunat îmi tot spun sa îmi fac noua adresa și îmi deblochează .. Nu știu cum sa fac sa îmi iau banuti din acel cont sunt luni de zile in care a intrat alocația copilului.. Cu ce ma puteți ajuta ? Va mulțumesc !

2. Cojocaru Gheorghe

Nu mi pot scoate bani am card Postbank și din neglijenta mea mi a fost blocat contul lucrez în Olanda am doua salarii întrate în acest cont și nu am nici cu ce supraviețui

3. Savu Ruxandra

Misa blocat contul bancar și nu mai Ami pot scoate bani depe el și eu nu am cum sa ajung în germania pentru că sunt la munca in Olanda daca se poate sa mil dezblcati

4. Claudia

Am incercat sa ma loghez cu aplicația dupa ce mi.a venit password banking si imi zice ca e greșit, ce pot sa fac!Specific ca am introdus totul asa cum era scris !

1. Vasile Coman - Reclamatiibanci.ro Post author

Ca sa vedeti contul online de pe telefon, trebuie sa va descarcati pe telefon aplicatia de mobile banking a bancii la care aveti contul. Pentru a vedea contul de pe PC, trebuie sa intrati pe pagina de internet a bancii la care aveti contul. La ce banca aveti cont?

9 + 8 =