Pot vedea extrasele de cont din Mybrd net? Daca nu, cum pot accesa extrasele?

Accesand contul bancar prin intermediul site-ului bancii, cu serviciul de internet banking, puteti vedea lista operatiunilor realizate, la fel ca in extrasul de cont pe hartie primit de la ghiseul bancii.

Puteti vizualiza extrasul de cont al bancii si prin serviciul de mobile banking sau de la ATM-urile bancii, caz in care este disponibila doar o lista scurta a ultimelor operatiuni.

Asadar, accesarea contului bancar online, prin telefon sau la ATM, cu un card, va ofera avantajul de a avea acces in orice moment si de oriunde la contul bancar, fara a depinde de programul unei unitati bancare.

14 raspunsuri la “Pot sa vad extrasele de cont din internet banking? Daca nu, cum pot vedea extrasele de cont?

1. Vasile Coman - Reclamatiibanci.ro Post author

Extrasele de cont nu se trimit pe WhatsApp, din motive de securitate si de protectie a datelor personale.

Puteti cere bancii sa va trimita extrasul prin e-mail sau si mai simplu va puteti accesa contul online, prin internet banking sau in aplicatia bancii de mobile banking.

1. GRIGORAS

AS DORI DESFASURATORUL CONTULUI MEU IN FIECARE LUNA .AM APLICATIA MY BRD MOBIL ..SUNT ANUNTATA CAND IMI INTRA BANII DAR NU AS DORI SI ACEST DESFASURATOR.CUM IL POT OBTINE.MULTUMESC.

1. admin Post author

Cereti bancii sa va trimita prin e-mail extrasul sau accesati contul din aplicatia de mobile banking.

Reveniti la mine daca nu reusiti.

2. Tufa Laurentia-Livia

As vrea un desfasurator al contului in fiecare luna prin email.Primesc alocatia copiilor in cont.Si vreau o evidenta a banilor.

Dă-i un răspuns lui admin Anulează răspunsul

× 5 = 20