Etichete: actualizare

Aplicatia BT24 are o versiune noua

Postat in data: 22 mart., 2022

De ce nu pot intra in aplicatia BT24?
BT24 web versiune noua

Ma loghez si nu pot intra in aplicatie toate campurile sunt inactive la BT24.

Postat in data: 22 mart., 2022

Cum pot activa aplicatia myBRD pe noul telefon?
Probleme aplicatie myBRD

Bună seara, am avut my brd activ și am schimbat telefonul, nu îl mai pot activa pe noul telefon, ce pot face.

Postat in data: 19 mart., 2022

Aplicatia BT24 are alta interfata si nu pot face plati. Ce trebuie sa fac?
BT24 web versiune noua

Au schimbat interfața la bt24, nu mai pot face plati, explicați mai detaliat.

Postat in data: 16 mart., 2022

Nu mai pot folosi aplicatia Smart Mobile dupa actualizare, nu mai este compatibila cu telefonul meu. Ce pot sa fac?
problema smart mobile raiffeisen

Se pare ca au vrut sa imbunatateascai aplicatia Smart Mobile doar pentru clientii care au telefoane peste IOS 13. Eu nu mai pot folosi aplicatia de pe telefon deoarece am IOS 12.5.5 Cu siguranta ca mai sunt si alti clienti care au aceeasi problema.
Am fost la o sucursala Raiffeisen si mi-au spus ca nu ma pot ajuta. Care ar fi rezolvarea problemei? Exclus schimbarea telefoanelor!

Postat in data: 11 mart., 2022

Pot sa-mi instalez aplicatia myBRD Mobile pe noul telefon fara sa merg la banca?
Probleme aplicatie myBRD

Bună dimineața am și eu o întrebare. Vreau sa îmi instalez aplicația My BRD mobile pe noul telefon, și nu pot ajunge la bancă pentru ca să sucursala de la noi sa închis și alta este la 30 km și mai am și bebe mic. Oare ma puteți ajuta dumneavoastră?

Postat in data: 13 dec., 2021

Pot sa refuz actualizarea datelor personale si sa inchid contul la BRD?

Lucrez in Franta de 4 ani și tot de atunci am un cont in valuta la banca brd. acum am venit la munca din dată de 13 -01-20 . de 4 zile am contul blocat. dupa aceste 4 zile am sunat la brd si mi-au spus că nu am datele actualizate. Am sunat la ei si mi-au trimis un mail cu niste baliverne fiscale sa le completez si sa le trimit .

intrebarea mea este:pentru actualizarea datelor personale nu ar trebui să ceară doar acte doveditoare la persoana mea(CI,adresa domiciliu)? pentru ce imi cer număr de rezidență fiscală,țara de rezidență,acestea eu le-am declarat la fisc .

Pot sa refuz completare acelui formular si sa închid contul online?

Postat in data: 26 ian., 2020

BRD mi-a blocat conturile fara sa ma anunte. E legal?

BRD mi-a blocat conturile deoarece nu mi-am actualizat datele personale, am primit o notificare ca isi rezerva dreptul sa blocheze conturile acum 1 an, dar de atunci nimic, acum cineva a incercat sa faca o plata si i-au spus ca am conturile blocate …

Intrebarea mea e: e legal sa imi blocheze banii si sa nu mai am access la conturi pana nu imi actualizez datele personale?

E legal sa imi blocheze conturile fara sa imi spuna : conturile or sa fie blocate incepeand la data de xxx? multumesc

Postat in data: 17 iul., 2019

ING mi-a blocat contul pentru neactualizarea datelor personale. Ce pot sa fac?

Contul meu a fost blocat datoritt faptului ca nu am actualizat datele personale la timp. Am sunat la banca ti am cerut sa mi se fact actualizarea datelor pe baza de pataport datoritt faptelor ca nu sunt in Ro ti imi este dificil sa imi fac de aici buletinul.

Problema este ca au trecut deja 3 stpttmani ti tot imi spun ca trebuie sa attept pt ca sunt multe cereri ti deci eu nu imi pot pltti utilitttile sau alte pltti, ti nici sa primesc bani in cont nu se poate.

Solutia venitt din partea lor a fost ca sa sun la ei de fiecare data cand vreau sa fac o Operatiune in banca, doar ca eu nu pot suna la orice Operatiune ce trebuie sa o realizez pt a-mi fi
ridicatt restrictia.

Am sunat azi pt a face reclamatie insa Domnita
ce a rtspuns la telefon mi-a spus ca nu are rost sa fac reclamatie.

Ce ma sfatuitit?

Postat in data: 13 iul., 2019