Etichete: Birouldecredit.ro

Cum stiu daca sunt in baza de date la Biroul de Credit, pentru o refinantare?
biroul-de-credit-inregistrare-cont

Aș dori să știu dacă mai figurez in baza de date, pentru a putea face o refinantare.

Postat in data: 04 ian., 2023

Cum aflu daca sunt sau nu in Biroul de Credit?
biroul-de-credit-inregistrare-cont

Așa dori sa aflu daca sunt in biroul de credit. Ce trebuie sa fac?

Postat in data: 10 sept., 2022

Cum pot fi ajutat sa fac un cont la Biroul de credit?
cont-birouldecredit

„De ce nu pot face cont la biroul de credite ? Îmi tot spune ca adresa de e-mail nu este valida dar e cea care o folosesc.”

Postat in data: 07 iun., 2022

Cum pot sa stiu daca mai apar in baza de date la Biroul de Credit?

Buna ziua ,
As dori sa stiu daca mai apar in baza de date ? Am avut un credit si
am intarziat cu plata . Multumesc

Postat in data: 07 mai, 2022

Cat timp trebuie sa treaca sa nu mai fiu trecuta ca neplatitor pe lista neagra la banci?
Stergere Biroul de Credit

Buna ziua cât timp trebe sa treacă sa numai fiu trecută ca și neplătitor ?

Postat in data: 04 mai, 2022

Cum pot afla unde am datoria de rau platnic, la ce banca?
biroul-de-credit-inregistrare-cont

Buna seara, cum asa putea afla datoria de o suta saptzeci de zile rău platnic? am vrut sa scot bani din banca si apar cu aceasta intirziere, nu mai imi amintesc, dacă se poate să imi aratati problema. multumesc

Postat in data: 08 feb., 2022

Cum vad daca sunt in baza de date la Biroul de credit?
cont-birouldecredit

„Buna ziua. Mi-am făcut cont pe Birouldecredit.ro și nu-mi apare decât să selectez data și așa mai departe. Dau caută și nu-mi apare nimic.
Eu am fost înscris ca rău platnic, au trecut cei 4 ani pe care trebuia să-i aștept. Cum pot sa fac prin intermediul site-ului să-mi arate că nu mai sunt in baza de date la ei să-mi scrie ca nu s-au găsit raportări sau ceva de genul?”

Postat in data: 26 ian., 2022

Cum aflu codul de inrolare pentru Birouldecredit.ro?
biroul-de-credit-inregistrare-cont

Buna ziua.cum pot afla codul de înrolare.vreau să mă loghez pe site-ul biroului de credit și am nevoie de acest cod.nici banca care m-am poprit nici executorul nu mi-l poate spune.multumesc!

Postat in data: 16 oct., 2021

Cum pot sa aflu ce datorii am la Biroul de Credite?
Stergere Biroul de Credit

Aș vrea să aflu ce datorii Am la birou de credite.

Postat in data: 29 sept., 2020

Cum aflu daca sunt la Biroul de Credit?

As dori sa aflu daca sunt la Biroul de credit. Ce trebuie sa fac?

Postat in data: 31 ian., 2020

Cum pot sa aflu ce banca m-a raportat la Biroul de credit?
biroul-de-credit-inregistrare-cont

Buna ziua, va rog sa ma ajutati sa rezolv urmatoarea problema: am mers la o banca pentru un credit si mi s-a spus ca nu pot, pentru ca sunt in baza de date cu rau platnici de la Biroul de Credit. Eu habar n-aveam de asa ceva.
Presupun ca e din cauza unui credit fara buletin facut prin 2007 pentru un telefon, dar nici macar nu mai stiu prin ce banca l-am luat, fiind cumparat dintr-un magazin.

Oricum, acea datorie a fost achitata de mai multi ani, dupa ce mi s-a pus poprire pe salariu, iar din cate stiu ar trebui stearsa dupa patru ani, dar am inteles ca unele banci uita sa faca asta.

Cum aflu ce banca m-a raportat la Biroul de credit si cum pot sterge inregistrarea? Multumesc

Postat in data: 20 dec., 2019