Etichete: cod activare

Ce trebuie sa completez pentru activarea mybrd Mobile?
cod, id activare aplicatie mybrd

Buna ziua, am nevoie de putin ajutor, mi se cere la activarea contului MYBRD Mobile ID ACTIVARE SI COD ACTIVARE AS VREA SA STIU MAI EXACT CE TREBUIE SA COMPLETEZ, MULTUMESC.

Postat in data: 28 mart., 2022

Cum pot recupera parola aplicatiei eToken BCR?
etoken bcr

Buna seara! Am uitat parola etoken și nu stiu cum o pot recupera.

Postat in data: 21 oct., 2021

Cum pot sa recuperez parola etoken BCR?
george-aplicatie-amprenta-logare

Buna seara ,astăzi am încercat sa îmi fac plata cu telefonul din aplicația george și mi-au cerut parola de la etoken si atunci mi-am dat seama că am uitat-o. cum as putea să o recuperez ?

Postat in data: 11 sept., 2021

Nu mai pot accesa contul online BCR cu parola, imi cere token sau etoken. Ce pot sa fac?
logare-parola-bcr-24banking-george

Am un cont la BCR pe care nu-l mai pot accesa prin internet banking, imi spune ca logarea cu parola nu mai este permisa si am nevoie de token sau etoken.

Am sunat la BCR si-mi spune ca trebuie sa merg la o sucursala sa semnez un contract, le-am spus ca nu pot ajunge, pentru ca sunt in strainatate. Apoi mi-au spus ca-mi trimit prin e-mail un ghid de activare etoken, dar nici acela nu l-am primit, pentru ca nu as fi semnat „CSB”, adica contractul cu banca.

Nu m-au anuntat despre aceasta schimbare, iar cand am intrebat de ce, mi-au spus ca au trimis mesaje prin George. Le-am spus ca nu am George, la care doamna din call center imi spune ca de un an ei fac reclama la George si ca vechea versiune de internet banking nu se mai poate folosi decat de persoanele juridice.

Dar de ce nu mi-au trimis e-mail sau mesaj pe telefon, pentru ca aveau datele mele, sa ma anunte de aceste schimbari?

Va rog sa-mi spuneti cum pot rezolva poblema.

Postat in data: 02 nov., 2019

Am un cod pentru activare My BRD, dar habar nu am ce trebuie sa fac cu el

Am un cod pentru activare my brd, dar habar nu am ce trebuie sa fac cu el pentru a_mi vedea operatiunile bancare din cont.

Postat in data: 05 mai, 2015