Etichete: durata transfer bani

Cum aflu daca s-a facut transferul in euro si in cat timp ajung banii in cont?
plata euro ing bt

„Va rog sa ma lămuriri dacă acest transfer sa efectuat și in cât timp ajung banii in cont
Va multumesc!”

Postat in data: 01 aug., 2023

Cat dureaza un transfer in euro BCR – Revolut?

„Cat durează un transfer de bani de pe BCR în euro pe revolut?”

Postat in data: 03 mart., 2023

Cat dureaza transferul de pe contul Revolut in contul ING?
transfer ing revolut

Bună ziua . Vin cu o problema . Mi am făcut azi cont la ING , după care soțul mi a transferat de pe contul lui de Revolut o suma de bani . Problema e ca lui i arata ca banca ing a primit banii , și transferul este efectuat corect (iban +nume) dar eu am 0 lei … poate dura câteva zile ?

Postat in data: 15 apr., 2022

Orele limita de procesare a platilor si transferurilor la BCR
bcr reclamatie

Postat in data: 23 mart., 2022

Cat dureaza transferul de bani de pe Revolut in contul altei banci?

Buna ziua, cat dureaza un transfer de bani de pe Revolut in contul Raiffeisen? Mentionez ca am confirmarea de trimitere de la Revolut dar banii nu se regasesc in contul Raiffeisen, toate detaliile contului fiind corecte. Multumesc!

Postat in data: 03 feb., 2022

Cand ajung banii in Germania daca fac un transfer in Euro prin internet banking de la Banca Transilvania?

Ma voi duce in Germania sa achizitionez o masina saptamana viitoare. Masina o voi vedea miercuri in jurul orei 15:00.

Daca totul este in regula, vreau sa fac transfer in EUR din contul meu de EUR de la Banca Transilvania in contul EUR al Dealerului din Germania.

Daca fac transferul online (prin internet banking), sa spunem, la ora 16:00 – 17:00 miercuri, cand ajung banii in contul dealerului din Germania?

Postat in data: 26 sept., 2017

Este normal ca un transfer interbancar din Italia in BRD Romania sa se efectueze in 5 zile lucratoare?

Voiam sa intreb daca este normal ca un transfer interbancar din Italia in BRD Romania sa se efectueze in 5 zile lucratoare?
Am inteles tarziu ca este regula bancii-nu a fost decizia mea sa-i aleg. Deabia astept sa lichidez tot cu ei si sa platesc comisioanele la alte banci mai aproape de realitate.

Postat in data: 08 nov., 2014