Etichete: dureaza

Cat dureaza un transfer din Postepay Italia in contul meu din Romania?
card-postepay-evolution

„Cineva a facut un transfer ieri din poste pay din contul de italia si nici pana la ora actuala nu mi-au intrat banii in cont . Puteti sa imi spuneti de ce ? Mentionez faptul ca banii i-au plecat de dimineata si nici la ora actuala nu-i am .”

Postat in data: 20 feb., 2024

Cat timp dureaza pana obtin cardul reinnoit CEC Bank?

„In cursul lunii februarie a.c. mi -se expira cardul de pensionar CEC BANK. Cit timp dureaza pina obtin cardul reinnoit avind in vedere faptul ca din cauze obiective trebuie sa-l ridic de la o alta unitate CEC BANK? Va multumesc pt. raspuns.”

Postat in data: 10 feb., 2024

Cat timp dureaza un transfer in euro BRD – Revolut?

„Bună ziua…Am trimis astăzi niște bani de la BRD către Revolut, cont de Euro…oare cât timp durează pana se procesează tranzacția?”

Postat in data: 02 dec., 2023

Cat dureaza un transfer din Italia la o banca din Romania?

„buna ziua.societatea de asigurari unipol Din Italia mi-a facut un transfer de 8000 euro pe contul euro deschis la banca Transilvania, Plata a fost facuta pe data de 4 August si nici pana acum nu mi-au intrat banii.Controlez Mereu pe bt Mobil dar contul in euro ramane 0 !”

Postat in data: 28 aug., 2023

Cat dureaza un transfer bancar de la BRD la BT?

Bună ziua, spuneti-mi va rog, daca cineva mi-a facut un transfer bancar de la Brd in contul meu Bt joi la ora 15, cand ar trebui sa primesc banii? Luni ora 9, inca nu sunt….. e vreo problema? Ar putea fi anulat transferul?

Postat in data: 31 oct., 2022

Cat dureaza un transfer de la BCR la Banca Transilvania (BT)?

Bună ziua. Duminica 23 mi sa făcut un transfer bancar de la BCR la Bt. Astăzi suntem în 26 si încă nu au întrat bani. Cat mai durează pana întra?

Postat in data: 26 oct., 2022

Cat timp dureaza un transfer de la Banca Transilvania la o banca din Republica Moldova?

Bună ziua, am făcut un transfer dintr un cont BT către o banca din Republica Moldova miercuri seara, și pana acum banii nu au ajuns în cont. Îmi puteți spune va rog cât timp durează o tranzacție de tip? Am folosit opțiunea,, transfer urgent”. Mulțumesc, o zi buna în continuare

Postat in data: 23 oct., 2022

Cat dureaza refinantarea unui credit?
refinantare credit banca transilvania

„Va salut. Am facut o refinantare a unui credit de nevoi personale de la ING,urmand a fi refinantat de Banca Transilvania. S-a facut refinantarea, s-a facut inchiderea contului, insa acum Banca Transilvania spune ca trebuie sa primeasca un e-mail din partea ING, iar dupa aceea pot primi banii suplimentari.

Dupa o lunga asteptare,mi se pare o taraganeala, o rea voință. Vi se pare normal? Va multumesc.”

Postat in data: 20 iun., 2022

Cat timp dureaza aprobarea unei refinantari la Banca Transilvania?
durata credit banca transilvania

Buna ziua aș dori sa stiu cit dureaza să îmi dea o refinantare Banca Transilvania. au cerut revisalu și cei 3 fluturași de salaru, am facut saptamana ce a trecut actele, adica le-am semnat și după aceea ne-a cerut revisalu și cei 3 fluturași. cit mai durează pînă îmi dă refinantarea? mulțumesc

Postat in data: 16 apr., 2022

Cat dureaza transferul de pe contul Revolut in contul ING?
transfer ing revolut

Bună ziua . Vin cu o problema . Mi am făcut azi cont la ING , după care soțul mi a transferat de pe contul lui de Revolut o suma de bani . Problema e ca lui i arata ca banca ing a primit banii , și transferul este efectuat corect (iban +nume) dar eu am 0 lei … poate dura câteva zile ?

Postat in data: 15 apr., 2022

Cat timp dureaza sa intre in contul BT salariul din Norvegia?

Bună ziua! Soțul meu lucrează în Norvegia și i s a pus salariul joi, pe contul cardului Bt , astăzi este luni și încă nu au intrat banii? Cât timp durează?

Postat in data: 14 feb., 2022

Cat dureaza transferul de bani de pe Revolut in contul altei banci?

Buna ziua, cat dureaza un transfer de bani de pe Revolut in contul Raiffeisen? Mentionez ca am confirmarea de trimitere de la Revolut dar banii nu se regasesc in contul Raiffeisen, toate detaliile contului fiind corecte. Multumesc!

Postat in data: 03 feb., 2022

Cat dureaza un transfer de bani de pe card BCR pe card Raiffeisen?
card-george-bcr

Bună ziua, daca o persoana mia transferat dupa card BCR pe cardul meu Raiffeisen sambata la ora 23, în cat timp intra banii? Eu cred ca trebuia sa între ca este online card pe card.

Postat in data: 24 oct., 2021

Cat dureaza un transfer de bani online de la BCR la BT?

Ieri, 29.11, mi-a transferat cineva o suma mica de bani online de la BCR la BT iar suma nu a ajuns nici astazi, 30.11, nu stiti cand va ajunge aproximativ ?

Postat in data: 02 dec., 2020

Cat timp dureaza o analiza de dosar pentru un credit de nevoi personale?

Buna ziua.As dori sa stiu si eu cat timp dureaza o analiza de dosar pentru un credit de nevoi personale in valoare de 8000 ron.Tin sa precizez ca mi sa cerut si un girant ce am si rezolvat. Timp de asteptare maxim 1 saptamana, dar eu astept deja de 2 saptamani si inca nici un raspuns. Multumesc pentru raspuns si pentru punctualitate ce o oferiti.

Postat in data: 27 apr., 2017