Etichete: unde

Unde gasesc numarul de client BRD?
nume utilizator aplicatie brd

„Unde găsesc numărul de client brd?”

Postat in data: 11 feb., 2024

Unde gasesc codul CVC sau CVV pe card?
cvv cvc card

„Unde gasesc cvv la card pentru o plata online?”

Postat in data: 10 feb., 2024

Unde gasesc codul de utilizator (alias) pentru aplicatia BCR?
aplicatia george bcr nu se deschide

„Cum pot găsi codul de utilizator sau Alyas pt ca nu mai merge aplicația George BCR și am cardul blocat și sunt in Italia?”

Postat in data: 03 feb., 2024

Unde reclam IFN-urile, daca nu au respectat gradul de indatorare la credite?
bnr grad indatorare ifn

„Din motive medicale (care nu s-au rezolvat inca), in anul 2022 si 2023 am facut mai multe credite la IFN-uri iar acum sunt in situatia in care gradul de indatorare este cu mult peste 40%, chiar 100%!
Va rog sa ma sfatuiti ?
Sa fac cerere pentru anularea creditului acordat cu depasirea gradului de indatorare intrucat
s-a incalcat Regulamentul BNR nr.6/2018?
Am scris si BNR-ului dar raspunsul nu ma ajuta.
Ce alte sfaturi imi mai puteti oferi?

Va multumesc cu anticipatie pentru bunavointa!”

Postat in data: 07 ian., 2024

Unde gasesc codul de client pentru aplicatia YOU BRD?
nume utilizator aplicatie brd

„Am nevoie de codul de client pentru a ma conecta la aplicația you brd”

Postat in data: 07 ian., 2024

Unde pot verifica daca o masina este sub sechestru?
sechestru masina registrul national de publicitate mobiliara

„Cum pot afla cine a pus sechestrul pe masina pe care vreau sa o cumpar? Va multumesc!”

Postat in data: 24 aug., 2023

Transferul Revolut sta in procesare de 24 de ore. Unde pot sa fac o reclamatie?

Ma numesc Gligor Daniel, am realizat un transfer pe data de 5 decembrie din Revolut catre BRD ,catre un SRL, de mentionat ca este tot societatea mea, acum cand am vrut sa trimit o parte inapoi imi sta transferul de 24h de in „procesare” ceea ce nu s-a mai intamplat pana acum. In aceeasi zi am trimis din Revolut catre Transilvania si au intrat in 3 ore +/-. M-am certat cu ei pe chat toata ziua, si civilizat, si ca tiganii, si cu explicatii din contract…numai explicatii penibile. Unde ii pot reclama ?

Postat in data: 06 dec., 2022

Unde pot sa reclam banca Raiffeisen, pentru ca mi-a incasat salariul in cardul de credit?
reclamatie Raiffeisen

Unde pot sa reclam banca Reiffeeisen ? Am solicitat sa imi mute banii personali de pe un card pe altul.. Am doua carduri.unul de credit si unul de debit. Am primit salariul in contul celui de credit Banca nu a facut niciodata nici-o atentionare …timp de 4 ani..

Nu as fi aflat ca este o greseala daca nu as fi retras bani si am primit in desfasurator o suma ca dobanda perceputa de banca.. Abia atunci am aflat.. Am cerut să imi mute banii in celalalt cont …sau sa inchida cardul de credit si deci si contul.. Nu Deci ….ce pot sa fac ?

Postat in data: 27 nov., 2022

Care este numarul de client BRD? Vreau sa-mi fac aplicatia
nume utilizator aplicatie brd

Stimate Domn am o întrebare care este Numărul de client Brd vreau să îmi fac aplicația

Postat in data: 22 nov., 2022

Cum imi gasesc codul de client BRD?
nume utilizator aplicatie brd

Cum îmi găsesc codul de client BRD?

Postat in data: 09 oct., 2022

Unde gasesc numarul de client BRD?
nume utilizator aplicatie brd

Unde gasesc numarul de client brd?

Postat in data: 23 sept., 2022

Cetelem imi trimite SMS-uri promotionale fara acordul meu. Unde pot sa-i reclam?

Am inceput sa primesc multe sms-uri promotionale de la cetelem desi nu sunt client și nu am fost niciodata. Am sunat la relatii clienti și am aflat ca un client a pus numarul meu la contractul lui; am luat legatura cu persoana respectiva iar aceasta a inchis contractul cu banca.

În continuare primesc sms-uri de la ei. I-am sunat în repetate randuri și le-am cerut sa nu îmi mai trimita nimic; am trimis și email-uri la adresa pentru reclamatii, degeaba, tot nu scap de ei.
Raspunsul lor este mereu acelasi: “nu ar trebui sa mai primiti, nu avem numarul dcs. salvat nicaieri”

Ce sa fac sa scap de ei?

Postat in data: 23 aug., 2022

Unde gasesc numar client BRD sau codul de activare?
nume utilizator aplicatie brd

Unde pot gasi nr client BRD sau cod activare aplicatie?

Postat in data: 14 aug., 2022

Daca IFN-urile mi-au dat credite fara respectarea gradului de indatoare, unde pot face reclamatie?

Dacă mi s-au acordat mai multe credite la diferite IFN online,fără ca ele sa țină cont de gradul meu de îndatorare la data acordării.
Și ajungi in situația in care nu mai poti sa plătești toate ratele lunare. Ce pot sa fac?Sau ce măsuri legale am in situația aceasta? unde pot sa fac reclamație privind ca aceasta nu au verificat și respectat gradul de îndatorare?

Postat in data: 16 iul., 2022

Unde pot sa schimb monede straine?

„Bună ziua!
Am venit recent din Anglia și am rămas cu 14 lire în monede de câte o liră, iar băncile și casele de schimb valutar refuză să
mi le schimbe. Ce să fac?”

Postat in data: 27 mai, 2022

Hora Credit ne contacteaza abuziv! Unde putem face reclamatie?
hora credit reclamatie

„Bună ziua,
Am găsit emailul dvs pe un forum. Avem n solicitări scrise către hora credit pentru dezabonare. Creditul a fost achitat. Eu desfășoară campanii de phising pentru racolare clienți. Ne contactează abuziv. Cum considerați ca putem continua? Mulțumesc! Ma gandeam ANPC, politie? Alte idei?”

Postat in data: 14 mai, 2022

Unde pot depune o reclamatie la Ocean Credit?
ocean credit reclamatie

„Bună ziua! Am încercat sa întreb la ocean credit unde pot depune o reclamație pentru anularea contractului și au spus ca nu se poate anula decât sa plătesc ce am de plătit. Ma puteți ajuta cu un formular exemplu și o sa îl trimit prin email.”

Postat in data: 12 mai, 2022

Vodafone mi-a facut abonament fara acordul meu de portare a numarului de telefon! Unde pot sa-i reclam?
portare vodafone reclamatie

„Buna seara. In urma refuzuli meu de a face abonament si a-mi porta numarul la cei de la Vodafone, acestia au convenit contrar si mi-au facut abonament fara a trimite prin curier contractul pentru al semna, fara a trimite telefonul care facea parte din abonament si fara a trimite cartela pentru portare. In momentul de fata mi-au blocat numarul de telefon de trei zile, pentru a face portarea. Dupa numeroase sesizari si convorbiri telefonice cu ei si promisiunea ca vor anula totul, tot nu s-a rezolvat nimic. In acest moment eu nu pot beneficia de telefonul meu. Tot ce au facut a fost in mod abuziv, fara acordul meu. Practic m-au furat. Doresc sa merg m-ai departe pe cale legala si sa-mi plateasca daunele pe care le suport de trei zile fara telefon. Doresc sa ma indruma-ti catre organele competente. Va multumesc.”

Postat in data: 12 mai, 2022

Unde se face poprirea? La firma angajatoare sau la banca unde se vireaza salariul?

Buna ziua, am un credit neplătit din 2013, acum lucrez la Serviciul de Ambulanță, și am înțeles că au primit cei de la personal o înștiințare că îmi vor opri o treime din salariu, întrebarea mea este daca poate face asta Serviciul de Ambulanță sau banca unde se virează salariul o va face? mulțumesc

Postat in data: 09 mart., 2022