Unde gasesc codul utilizator pentru MyBRDNet?

Unde gasesc codul utilizator pentru MyBRDNet? Ca inteleg ca parola o
primesc pe telefon.

Codul de utilizator pentru accesarea MyBRDNet îl găsești pe contractul încheiat la BRD. Parola o primești prin SMS la numărul de telefon declarat și ți se va cere să o modifici la prima accesare a aplicației.

Sfaturi de la BRD privind parola:
- Lungime parolă: 6 cifre (de la 0 la 9)
- Parola nu trebuie să conțină secvențe numerice crescătoare sau descrescătoare (ex: 012345, 876543, 456789)
- Parola nu trebuie să conțină 3 sau mai multe cifre identice consecutive (ex: 111…)
- Parola expiră în 180 zile și va trebuie schimbată după acest interval
- Istoric parolă: 10 parole
- Accesul în aplicație va fi blocat după 3 încercări greșite consecutive, iar pentru deblocare este necesară contactarea băncii

Va rog sa reveniti daca nu reusiti sa rezolvati problema cu banca sau daca aveti nevoie de ajutor sau de alte informatii.

5 raspunsuri la “Unde gasesc codul utilizator pentru MyBRDNet?

1. Bolohan Florentina Ramona

Va rog sa ma ajutati cu coduri de utilizator pentru brdnet deoarece am aruncat din greșeală contractul in momentul in care am finalizat un credit cu brd.
    Multumesc.

1. admin Post author

Pentru a obtine codul de utilizator, trebuie sa sunati la BRD, la numarul de telefon: 021 302 6161

Reveniti la mine daca nu reusiti.

2. Muntoi Emanoil intreprindere individuala

Buna ziua,va rog ajutati-ma sa ma conectez la my brd office. Am primit un dispozitiv pe care este trecut un cod care am inteles ca este codul utilizator.
    Il introduc la cod utilizator si la password introduc parola generata de dispozitic dar imi comunica ca accesul este neautorizat. Ce gresesc. Multumesc,

1. admin Post author

Dispozitivul despre care vorbiti s-ar putea sa fie un token, adica un generator de parole pentru accesul in aplicatie, iar codul de pe el este codul token-ului, iar codul de utilizator este altul, pe care-l aflati de la banca.

Reveniti la mine daca nu ati rezolvat problema.

7 × = 35