Va rog sa-mi spuneti cum pot lua legatura cu firma de recuperare creante ULTIMO PORTFOLIO INVESTMENT (LUXEMBOURG) SA, pentru ca trebuie sa le trimitem o citatie pentru a se prezenta la proces, in urma depunerii unei contestatii la executarea silita.

Ultimo Portfolio - Debt Collection Agency

Ultimo Portfolio – Debt Collection Agency

Firma de recuperare creante ULTIMO PORTFOLIO INVESTMENT (LUXEMBOURG) SA este reprezentata in Romania de o alta firma, Debt Collection Agency, care este tot o firma de recuperare creante in evidenta Autoritatii Nationale pentru Protectia Consumatorului (ANPC), conform legii, ceea ce inseamna ca are dreptul sa recupereze datorii de la clientii bancilor, IFN-urilor, firmelor de telefonie sau altor furnizori de bunuri si servicii din Romania.

Numarul de telefon de contact al Debt Collection Agency este urmatorul: 0374.460.006

Datele de contact complete sunt urmatoarele:

DEBT COLLECTION AGENCY LTD.
Bucharest, Sector 1, 85 Buzesti Srt., 7th floor
e-mail: office@collectionagency.ro
tel: 03 744 60006

Gasiti aceste informatii pe site-ul firmei: www.collectionagency.ro. (vezi foto)

Va rog sa reveniti la mine pentru alte nelamuriri sau daca aveti nevoie de ajutor in rezolvarea problemei cu firma de recuperare.

7 raspunsuri la “Care sunt datele de contact (telefon, adresa) ale firmei de recuperare creante ULTIMO PORTFOLIO INVESTMENT (LUXEMBOURG) SA?

1. Bulubasa Carmen

Buna ziua, va rog ajutati-ma și pe mine cu un Nr. De telefon, adresa de email ,pentru Veraltis Asset Management Srl, cel mai nou preluant al Dept Collection Agenncy. Am de recuperat o suma de bani de la ei ,obținută prin reîntoarcerea executării silite ,dar nu găsesc niciunde o adresă de email sau un Nr. de telefon oficial .
    Carmen Bulubasa

1. Vasile Pop Coman - Reclamatiibanci.ro Post author

Veraltis Asset Management este inscrisa in lista firmelor de recuperare creante de la ANPC, ca reprezentanta a Ultimo Potfolio Investment (Luxenbourg) SA.

Fosta reprezentanta a Ultimo Portfolio a fost Debt Collection Agency, care a fost radiata, fiind inlocuita cu Veraltis.

Noua firma de recuperatori Veraltis Asset Management nu are inca un site oficial, cu date de contact, insa pueti lua legatura cu aceasta prin intermediul B2Kapital, de care apartine.

Iata datele de contact ale B2Kapital, pentru a lua legatura cu Veraltis:

B2KAPITAL PORTFOLIO MANAGEMENT SRL

Str Buzești, nr. 85, etaj 7, Sector 1, București

Telefoane: 0372391790 sau 0372391773

Adresa de email: office@b2kapital.ro

Va rog sa reveniti la mine daca intampinati probleme cu firma de recuperare Veraltis Asset Management.

2. Rusu Cornelia

Bună ziua! Am depus în cont la ULTIMO PORTOF.INVEST.LUXEMBURG SA niște bani din greșeală.
    Au fost returnați la banca (BCR) dar ca să îmi fie returnați mie personal, trebuie și acordul de aici, adică de la ULTIMO PORTOF.INVEST.LUXEMBURG SA. Pentru ca banca asta așteaptă sa îmi poată fie mie returnați.

3. Dascalete roxana

Buna ziua as dori sa știu și eu cum pot sa procedez pentru a ieși din baza de date de la tine ?. Mulțumesc

+ 7 = 13