aplicatie mobile banking

BT24 nu functioneaza. Ce e de facut?
BT24 aplicatie banca

Am sters memoria cash, istoric&cookies si bt24 tot nu functioneaza, ce e de
facut ?

Postat in data: 05 iul., 2022

Cum pot sa reactivez aplicatia eToken BCR?
etoken bcr aplicatie

„Mi s-a blocat contul card George și îmi cere să reactivez eToken. nu ma descurc.”

Postat in data: 26 iun., 2022

Nu pot sa-mi activez aplicatia YOU BRD. De ce?

„Bună ziua! Nu reușesc să îmi activez aplicația you Brd…după instalarea aplicației apăs pe butonul Activează acum și mă
trimite pe Google. Mulțumesc”

Postat in data: 25 iun., 2022

De ce nu-mi pot actualiza datele personale cu aplicatia George BCR?
problema george bcr

„Buna ziua! Nu-mi pot acctualiza datele. Dupa ce fac poza imi da eroarea” A aparut o eroare la prelucrarea imaginii ….” Am incercat si cu poza la rezolutie mai mica ,telefoane Pixel 5 si Iphone13”

Postat in data: 22 iun., 2022

Am o problema cu aplicatia YOU BRD: nu merge sa ma inregistrez. De ce?
you brd problema activare

„Bună ziua, am o problemă cu aplicația YOU BRD nu merge să mă registrez”

Postat in data: 20 iun., 2022

Ups…a intervenit o problema. Cardul este deja adaugat in BT Pay. De ce???
bt-pay-probleme

„Din cauza unei probleme cu telefonul am fost nevoita sa il schimb si sa adaug iar in aplicatia BT Pay pe alt telefon. Dar imi apare mesajul “Ups…a intervenit o problema. Cardul este deja adugat in BT Pay. Si doar atat, in rest nu mai apare nimic, si vreau sa il fac ca sa imi pot vedea soldul si celelalte lucruri. Va multumesc!”

Postat in data: 18 iun., 2022

Cum activez aplicatia YOU BRD?
you brd problema activare

„De ce cand am completat ultimile 4 cifre ale cardului primesc atentionarea ca nu sunt corecte? Cum sa procedez pentru activarea YOU BRD?
Multumesc!”

Postat in data: 18 iun., 2022

Pot folosi aplicatia BT Pay in Spania?
bt pay aplicatie

„Bună, când încerc să deschid aplicația BT Pay îmi zice „Se pare că a intervenit o eroare. Te rugăm să reincerci.” momentan sunt în Spania aș dori să știu dacă de poate folosi aplicația și aici. Mulțumesc”

Postat in data: 18 iun., 2022

Nu pot sa intru in contul George. De ce?
eroare george bcr

„Nu pot sa întru în contul George. De ce?”

Postat in data: 15 iun., 2022

Nu pot sa-mi activez aplicatiile Raiffeisen, apare eroare tehnica. Ce pot sa fac?
activare smart token raiffeisen

„Bună ziua,

Intâmpin niste probleme când doresc să-mi reactivez contul Raiffeisen. Țin să menționez că am mai avut aplicațiile Smart Mobile si Smart Token făcute când mi-am făcut cardul, dar după un timp am renunțat la ele.

Am fost săptămâna trecută la bancă, cu gândul de a-mi recupera contul, având în vedere că nici contul de utilizator nu-l mai știam. Mi-au dat toate detaliile posibile despre contul meu și cum ar trebui procedat, ba chiar au încercat doamnele de la banca să îmi facă aplicațiile, dar nicio șansă, apărea ca în ss’ul de mai jos.

Ce pot face în legătură cu această problemă?”

Postat in data: 15 iun., 2022

Nu reusesc sa intru in cont. S-a blocat aplicatia YOU BRD?
you brd problema activare

„Buna ziua. Nu reusesc sa intru in cont de vreo ora. S a blocat aplicatia YOU BRD?”

Postat in data: 14 iun., 2022

De ce BRD mi-a blocat aplicatia YOU BRD pe mobil?
you brd problema activare

„Am avut activata aplicatia YOU BRD pe mobil pina ieri cind sa blocat. de ce?”

Postat in data: 14 iun., 2022

De ce nu functioneaza aplicatia Smart Token Raiffeisen?
problema smart mobile raiffeisen

„Aplicația Smart token nu funcționează de vineri. De ce?”

Postat in data: 13 iun., 2022

De ce nu pot sa activez aplicatia You BRD?

„Bună ziua,
Am activat ultima versiune a aplicației You BRD inclusiv cu datele biometrice solicitate. Am primit mesajul că aplicația a fost
instalată cu succes, dar după ce introduc datele de autentificare aplicația se deschide pentru o fracțiune de secundă după care se închide.

Am fost la bancă și mi-au zis că problema este din setările telefonului probabil un antivirus care o închide. Am încercat toate variantele în setările telefonului și nu reușesc.

Puteți să mă ajutați cu o soluție?”

Postat in data: 11 iun., 2022

Nu merge BT Pay. De ce?
bt pay aplicatie

„Nu se mai deschide BT pay. Ce pot sa fac?”

Postat in data: 09 iun., 2022

Nu merge aplicatia BRD. Imi spune ca BRD token a expirat. Ce trebuie sa fac?
you brd problema activare

„Nu merge aplicația you brd. Îmi spune că brd token a expirat, apoi îmi cere sa bag CNP-ul și numărul de telefon ca să primesc un cod. După ce bag codul îmi apare mesajul „Oops something went wrong” și îmi cere sa repet pașii anteriori și același lucru, e într-un loop de erori.”

Postat in data: 18 mai, 2022

Nu merge aplicatia you brd. Imi spune ca brd token a expirat. Ce pot sa fac?
youbrd-aplicatie

Postat in data: 17 mai, 2022

Nu pot intra in aplicatia Smart Mobile de pe telefonul Huawei. Ce pot sa fac?
problema smart mobile raiffeisen

„Nu pot intra in smart mobile de pe telefon Huawei. Ce pot sa fac?”

Postat in data: 14 mai, 2022

Aplicatia Raiffeisen Smart Mobile nu functioneaza! Ce se intampla?
raiffeisen smart mobile nefunctional

„Aplicația smart mobil nu funcționează. Avem de făcut operațiuni cu termen limita, și de mai bine de 4ore nu pot accesa aplicația. Ce se întâmplă? Alta data eram anunțați din timp despre eventualele lucrări de mentenanță.”

Postat in data: 13 mai, 2022

De ce nu merge aplicatia Bt pay?
bt pay plata telefon

„De ce nu merge aplicația Bt pay?”

Postat in data: 12 mai, 2022