aplicatie banca

Nu pot instala aplicatia BT Pay pe telefon. Ce pot sa fac?
bt-pay-probleme

Bună seara. Vă contactez din Austria. Încerc să descarc aplicația BTplay pe telefon și îmi cere să vin cu buletinul la banca transilvania. Nu am cum deoarece nu mă aflu în România. Sunt la muncă acum în Austria. Ce pot să fac? Astept un raspuns de la dumneavoastra. Multumesc frumos pentru intelegere.

Postat in data: 20 iul., 2022

Nu-mi functioneaza aplicatia BT Pay. Ce pot sa fac?
bt pay aplicatie

Vă rog să mă ajutați, nu-mi funcționează aplicația BT Pay. Din 14.07.2022 imi pare „Inițializare wallet” încărcare date.

Postat in data: 19 iul., 2022

Am cont myBRD, dar am schimbat telefonul. Cum pot reintra?
mybrd activare aplicatie

Buna ziua, am cont MyBrd dar am schimbat telefonul. Cum pot reintra?

Postat in data: 14 iul., 2022

Ce fac daca am uitat codul de utilizator de la Home Bank?
cod utilizator home bank ing

Buna ziua, am uitat codul de utilizator de la Home Bank, va rog sa mi-l trimiteti.

Postat in data: 12 iul., 2022

Nu mai merge aplicatia YOU BRD. Ce pot sa fac?
you brd problema activare

Buna ziua, de o lună nu mai merge aplicația you brd, am deschis aplicația cu
permisul de ședere si dupa o mers si acum numai fuctioneaza numai pot face plățile numai pot face transferul Nustiu cum sa procedeze am fost si la bancă brd si am sunat si la Nr verde si nimica daca ma puteti ajuta să ami fac aplicația

Postat in data: 10 iul., 2022

Nu pot sa-mi accesez aplicatia BT Pay, sunt in Germania. Ce pot sa fac?
bt pay aplicatie

Am actualizat toate datele personale la BT . Momentan sunt in GERMANIA și am nevoie de bt pay , pentru a-mi plătii facturile .
Vă rog din suflet să mă ajutați să pot folosi aplicația.
Vă mulțumesc anticipat.

Postat in data: 10 iul., 2022

Nu mai pot plati factura Vodafone de pe aplicatia myBRD. Ce pot sa fac?
you brd problema activare

Cu ocazia preluari UPS de Vodafone sa schimbat si contul de client de la 7 cifre la 9 cifre. Plata fac. pentru upc o faceam prin mybrd, acum nu o pot face pentru ca my brd nu ma lasa sa schimb codul de client pe laptop, pe telefon pot dar nu toti avem vederea si degete de chirurg. Cum pot face sa fac platile iar de pe laptop fara sa scimb aplicatia pe youbrd cum mi sa sugerat de brd?
O zi frumoasa

Postat in data: 09 iul., 2022

Raiffeisen nu vrea sa-mi ramburseze comisionul pentru o plata esuata din vina bancii. Ce pot sa fac?
reclamatie Raiffeisen

Sunt persoana fizica. Am cont la Raiffeisen. Nu am reusit sa platesc
factura catre o persoana juridica romana din aplicatia online a
Raiffeisen pentru ca nu functioneaza corect Smart Token (am primit
mesaj ca plata a fost autorizata si efectuata, dar nu este asa, nu au
plecat banii din cont). Am facut solicitare si apoi reclamatie (pentru
ca desi nu au vazut suma de 520 lei, desi le-am trimis captura de
ecran din Smart Token), au gasit o alta plata din contul meu de 300
lei, plata pe care nu am facut-o si nici nu imi apare ca fiind facuta
din contul meu. In final am platit factura prin varsamant in contul
furnizorului deschis la BCR. Am platit 20 lei comision (pentru 520 lei
varsati). Raiffeisen spune ca nu imi ramburseaza suma de 20 lei, desi
am ajuns sa o platesc doar din culpa lor. Cui ma pot adresa pentru
a-mi recupera cei 20 lei pierduti? Multumesc!

Postat in data: 07 iul., 2022

Nu merge aplicatia BRD, mi-a aparut mesajul „tokenul dvs a expirat”. Ce pot sa fac?
you brd problema activare

Astazi, 06.07.2022, in jurul ore 17, am incercat sa fac anumite tranzactii care necesita aprobarea din aplicatia de pe telefon.
In timpul tranzactiei am primit o notificare din partea aplicatiei de forma ” tokenul dvs a expirat” sau ceva asemanator.
Am incercat sa reactivez aplicatia singur, urmand toti pasii de pe site-ul celor de la BRD.
Dupa toate acele etape mi se specifica sa revin in aplicatie pentru a introduce un nr de telefon si tocmai dupa ce introduc nr de telefon mi se inchide aplicatia fara nici o eroare.
Ar exista o alta solutia fara sa ma deplasez la o unitate BRD? La ora asta sunt convins ca nu mai gasesc pe nimeni acoloAstept un raspuns cat mai rapid din partea dvs.

Postat in data: 06 iul., 2022

BT24 nu functioneaza. Ce e de facut?
BT24 aplicatie banca

Am sters memoria cash, istoric&cookies si bt24 tot nu functioneaza, ce e de
facut ?

Postat in data: 05 iul., 2022

Cum pot sa reactivez aplicatia eToken BCR?
etoken bcr aplicatie

„Mi s-a blocat contul card George și îmi cere să reactivez eToken. nu ma descurc.”

Postat in data: 26 iun., 2022

De ce nu-mi pot actualiza datele personale cu aplicatia George BCR?
problema george bcr

„Buna ziua! Nu-mi pot acctualiza datele. Dupa ce fac poza imi da eroarea” A aparut o eroare la prelucrarea imaginii ….” Am incercat si cu poza la rezolutie mai mica ,telefoane Pixel 5 si Iphone13”

Postat in data: 22 iun., 2022

Am o problema cu aplicatia YOU BRD: nu merge sa ma inregistrez. De ce?
you brd problema activare

„Bună ziua, am o problemă cu aplicația YOU BRD nu merge să mă registrez”

Postat in data: 20 iun., 2022

Ups…a intervenit o problema. Cardul este deja adaugat in BT Pay. De ce???
bt-pay-probleme

„Din cauza unei probleme cu telefonul am fost nevoita sa il schimb si sa adaug iar in aplicatia BT Pay pe alt telefon. Dar imi apare mesajul “Ups…a intervenit o problema. Cardul este deja adugat in BT Pay. Si doar atat, in rest nu mai apare nimic, si vreau sa il fac ca sa imi pot vedea soldul si celelalte lucruri. Va multumesc!”

Postat in data: 18 iun., 2022

Cum activez aplicatia YOU BRD?
you brd problema activare

„De ce cand am completat ultimile 4 cifre ale cardului primesc atentionarea ca nu sunt corecte? Cum sa procedez pentru activarea YOU BRD?
Multumesc!”

Postat in data: 18 iun., 2022

Pot folosi aplicatia BT Pay in Spania?
bt pay aplicatie

„Bună, când încerc să deschid aplicația BT Pay îmi zice „Se pare că a intervenit o eroare. Te rugăm să reincerci.” momentan sunt în Spania aș dori să știu dacă de poate folosi aplicația și aici. Mulțumesc”

Postat in data: 18 iun., 2022

Nu pot sa intru in contul George. De ce?
eroare george bcr

„Nu pot sa întru în contul George. De ce?”

Postat in data: 15 iun., 2022

Nu pot sa-mi activez aplicatiile Raiffeisen, apare eroare tehnica. Ce pot sa fac?
activare smart token raiffeisen

„Bună ziua,

Intâmpin niste probleme când doresc să-mi reactivez contul Raiffeisen. Țin să menționez că am mai avut aplicațiile Smart Mobile si Smart Token făcute când mi-am făcut cardul, dar după un timp am renunțat la ele.

Am fost săptămâna trecută la bancă, cu gândul de a-mi recupera contul, având în vedere că nici contul de utilizator nu-l mai știam. Mi-au dat toate detaliile posibile despre contul meu și cum ar trebui procedat, ba chiar au încercat doamnele de la banca să îmi facă aplicațiile, dar nicio șansă, apărea ca în ss’ul de mai jos.

Ce pot face în legătură cu această problemă?”

Postat in data: 15 iun., 2022

Nu reusesc sa intru in cont. S-a blocat aplicatia YOU BRD?
you brd problema activare

„Buna ziua. Nu reusesc sa intru in cont de vreo ora. S a blocat aplicatia YOU BRD?”

Postat in data: 14 iun., 2022

De ce BRD mi-a blocat aplicatia YOU BRD pe mobil?
you brd problema activare

„Am avut activata aplicatia YOU BRD pe mobil pina ieri cind sa blocat. de ce?”

Postat in data: 14 iun., 2022