aplicatie George

Cum activez etokenul BCR?
etoken-bcr-aplicatie

Nu pot sa intru in etoken bcr. Ce pot sa fac?

Postat in data: 31 oct., 2022

Cum recuperez numele de utilizator la aplicatia George BCR?
problema george bcr

Cum pot recupera cod utilizator la aplicatia BCR?

Postat in data: 21 sept., 2022

Nu pot accesa aplicatia George, imi da eroare. E vreo problema cu sistemul IT?
aplicatia_George-autentificare

Am un cont BCR din care vreau sa fac plăti. In țara, recent, puteam accesa rapid aplicația George. De aici din Armenia nu pot face asta (momentan) cu toate ca ieri, platforma funcționa in parametri optimi. Eroarea nu pare a fi legată de semnalul/viteza la Internet. Posibil sa fie o problema de IT la banca din România.

Am identificat pe Internet o potențiala “portița” de a afla cauza nefuncționării unor platforme bancare și vreau sa sesizez faptul ca nu îmi pot accesa conturile BCR de pe platforma George. Eroarea are nr. 300. Mulțumesc pentru asistenta!

Postat in data: 02 aug., 2022

Cum pot sa reactivez aplicatia eToken BCR?
etoken bcr aplicatie

„Mi s-a blocat contul card George și îmi cere să reactivez eToken. nu ma descurc.”

Postat in data: 26 iun., 2022

De ce nu-mi pot actualiza datele personale cu aplicatia George BCR?
problema george bcr

„Buna ziua! Nu-mi pot acctualiza datele. Dupa ce fac poza imi da eroarea” A aparut o eroare la prelucrarea imaginii ….” Am incercat si cu poza la rezolutie mai mica ,telefoane Pixel 5 si Iphone13”

Postat in data: 22 iun., 2022

Nu pot sa intru in contul George. De ce?
eroare george bcr

„Nu pot sa întru în contul George. De ce?”

Postat in data: 15 iun., 2022

Cum pot afla numarul contului meu IBAN de la BCR?
cum aflu numar cont iban bcr

Îmi spuneți cum pot afla nr. cont IBAN la BCR și celelalte dacă sunt în Anglia? Nu le am la mine.

Postat in data: 01 mai, 2022

Pot sa incasez salariul pe un card din Romania daca lucrez in Anglia?
card-george-bcr

Dacă am cont deschis în România și lucrez în Anglia pot sa încasez salariul pe acest card?

Postat in data: 30 apr., 2022

Ce fac daca am uitat parola etoken BCR?
etoken bcr aplicatie

Mama mea a uitat parola la etoken, cum o poate afla? la *2227 se vb foarte răstit și cauta tot felul de motive nu vor sa o ajute.

Postat in data: 28 apr., 2022

Cum pot proceda pentru recuperarea parolei eToken BCR?
aplicatia_George-autentificare

Momentan sunt in Canada și in urma verificării parolei eToken BCR George sa blocat.
Acum cum pot proceda pentru recuperarea parolei având in vedere ca nu pot suna in România deoarece nu am roming.

Postat in data: 22 apr., 2022

Nu mai pot folosi aplicatia Smart Mobile dupa actualizare, nu mai este compatibila cu telefonul meu. Ce pot sa fac?
problema smart mobile raiffeisen

Se pare ca au vrut sa imbunatateascai aplicatia Smart Mobile doar pentru clientii care au telefoane peste IOS 13. Eu nu mai pot folosi aplicatia de pe telefon deoarece am IOS 12.5.5 Cu siguranta ca mai sunt si alti clienti care au aceeasi problema.
Am fost la o sucursala Raiffeisen si mi-au spus ca nu ma pot ajuta. Care ar fi rezolvarea problemei? Exclus schimbarea telefoanelor!

Postat in data: 11 mart., 2022

Mi s-a blocat etokenul aplicatiei George BCR. Ce pot sa fac?
etoken bcr

Cum pot lua legatura cu bcr? Sunt Din Republica Moldova am sunat nu raspunde nimeni am scris tot asa mi so blocat etokenul, ce pot face?

Postat in data: 10 mart., 2022

Cum pot face tranzactia de pe card Livret A pe card de debit George BCR?

Spune ti mi va rog cum pot face tranzactia de pe card livret a pe card mastercard,sau pe un card debit george? multumesc

Postat in data: 27 feb., 2022

De ce nu pot sa deschid aplicatia George BCR?
george-aplicatie-amprenta-logare

Buna ziua. De ce nu pot deschide alicatia George imi arata cod eroare300. 9.ZVBO9mNK
Pentru actualizare de date am fost la banca de curând.
Va rog sa ma ajutati cumva. Mulțumesc

Postat in data: 05 feb., 2022

Nu pot accesa aplicatia George. Imi arata ca nu am acces la internet. De ce?
george-bcr-aplicatie

Nu pot accesa aplicația George. Îmi arată ca nu am acces la internet. De ce? Am vrut sa actualizez aplicatia etoken, dar nu
eusesc, apare cod eroare 300.9.8.klnzse6.

Postat in data: 01 feb., 2022

Cum pot schimba numarul de telefon la aplicatia George BCR?
aplicatia_George-autentificare

Salut, tata are George aplicația și eToken și nu mai merge nici numele de utilizator și nu mai are nici numărul vechi. Cum poate schimba numărul?

Postat in data: 31 ian., 2022

Nu functioneaza aplicatia George. Ce pot sa fac?
aplicatia_George-autentificare

Nu funcționează aplicatia George, imi da mesaj ca nu am internet desi am internet nelimitat. Ce pot sa fac?

Postat in data: 31 ian., 2022

Mi-am uitat parola etoken BCR. Cum pot seta alta parolă?
etoken bcr

Mi-am uitat parola etoken. Cum pot seta altă parolă?

Postat in data: 08 ian., 2022

Cum se reactiveaza aplicatia eToken BCR?
etoken-bcr-aplicatie

Salut, exista și o modalitate de reactivare etoken și george fără a aștepta să fii transferat? Exista înainte, tot prin telefon, sa introduci cnp și se rezolva.

Postat in data: 19 nov., 2021