aplicatie mobile banking

De ce nu pot sa instalez aplicatia BT Pay?
bt pay aplicatie

„De 2 zile încerc să instalez bt pay si în zadar. Mare brambureala!!! Ba id de logare, ba parola de internet banking!!! Nu funcționează!!!”

Postat in data: 22 dec., 2023

Nu pot deschide aplicatia YOU BRD. Ce pot sa fac?
problema aplicatia you brd

„Ce se intampla cu aplicatia YOU BRD ? nu o mai pot deschide apare ,,HELO,, si nu se mai incarca deloc . am urmat toate indrumarile descrise in aceasta pagina , dar degeaba .”

Postat in data: 12 dec., 2023

De ce trebuie sa reinstalez aplicatia BT Pay?

„Bună seara, de ce îmi scrie mereu să reinstalez aplicația ? Îmi bag nr de telefon, îmi vine mesajul îl bag și după aceea scrie să o reinstalez.”

Postat in data: 09 dec., 2023

De ce nu pot deschide aplicatia YOU BRD?
you brd problema token

„De ce nu pot deschide aplicatia YOU BRD? ami cere număr client pentru activare”

Postat in data: 08 dec., 2023

Cum gasesc numele de utilizator (alias) la aplicatia George BCR?
aplicatia george deblocare

„Cum pot găsi codul de utilizator sau Alyas pt ca nu mai merge aplicația George BCR și am cardul blocat și sunt in Italia?”

Postat in data: 08 dec., 2023

De ce nu pot sa accesez aplicatia YOU BRD?

„Buna ziua in legatura cu aplicatia you brd de o saptamana nu pot sa o accesez eu sunt in spania si nu pot merge personal la banca,am sunat si am vb. cu oparatorul bancii dar fara rezultat pt ca el imi spunea cum sa imi fac aplicatia dar pe mine nu ma lasa sa intru in ea imi spune ca nu am conexiune la internet dar am si wifi si date mobile si nu stiu ce sa fac .Pana acum o saptamana am intrat pe ea fara
probleme.Multumesc frumos.”

Postat in data: 05 dec., 2023

De ce nu mai pot sa intru in aplicatia myBRD?

As dori sa știu ce pot face pentru a putea intra în aplicația MyBRD. Până acum o lună nu a fost nici o problema dar de 10 zile îmi apare când deschid aplicația : Hello si după 10 min indica eroare de conexiune sa verific internetul care funcționează fără probleme.

Am instalat, dezinstalare ,șters memoria caché de la aplicație și nimic. Am un Motorola care este compatibil după cum indică aplicația ( nu am avut problema până acum o lună) si eroarea apare la orice ora incerc sa intru in aplicatie. Nu ajung nici să pun parola doar ce am explicat mai sus . Am un depozit la termen și as fi dorit să îl renovez.
Aștept o soluție la problema.
Vă mulțumesc.”

Postat in data: 05 dec., 2023

Cum pot rezolva problema cu eroarea la aplicatia BT Pay?
bt pay eroare aplicatie

„După ce instalez aplicația BT PAY și introduc numărul de telefon declarat băncii, îmi apare ca este o eroare și sa reinstalez aplicația. Cum pot rezolva problema?”

Postat in data: 01 dec., 2023

Cum pot gasi numele de utilizator la aplicatia George BCR?
aplicatia george deblocare

„Cum pot găsi numele utilizator nu mai pot întra în banking sant în strainatate”

Postat in data: 13 nov., 2023

De ce nu functioneaza aplicatia YOU BRD?

„De ce nu functioneaza aplicatiaYou Brd ?Nu vreau si nu am timpul necesar sa merg mereu la banca sa rezolv,am sunat la ei,am parcurs toti pasii necesari,orice ai face nimic nu merge! Aplicatia este
varza!!!!”

Postat in data: 11 nov., 2023

De ce nu pot sa introduc codul de confirmare BT Pay?
bt pay ups eroare

„Recent mi am făcut cu mama mea card la Banca Transilvania pentru bursa de merit.Eu sunt minora.Mi am instalat aplicația și am introdus numărul meu de telefon pentru cod și îmi spune că să reinstalez aplicația și să vorbesc cu un părinte.Am introdus și numărul mamei care este declarat la bancă și nu mă lăsa să introduc codul manual. Cum pot rezolva problema?”

Postat in data: 10 nov., 2023

Cum se deblocheaza aplicatia George BCR?
aplicatia george deblocare

„Cum sa deblocheaza aplicatia george?”

Postat in data: 08 nov., 2023

Daca schimb telefonul, trebuie sa merg la banca Santander, pentru activarea aplicatiei?

„As dori o informatie in legatura cu banca Santander din Spania.
Soțul meu are cont la aceasta bancă, iar in momentul de față schimbând telefonul nu a reușit să incarce aplicația pe noul telefon. Banca ii scrie ca clave de acceso blocat. Ni s a furnizat din Spania de la banca informatia doar ca personal trebuie să meargă la bancă. Precizez ca noi locuim in Romania iar in Spania am imputernicit o persoană care ne-a ridicat cardul, dar la deblocarea contului nu are acces. Ce se poate face ca totusi pentru o deblocare cont sa nu ne deplasam la banca?
Cu respect.”

Postat in data: 04 nov., 2023

De ce nu ma pot autentifica in aplicatia Smart Token Raiffeisen?
nu functioneaza aplicatia raiffeisen

„La autentificare in Smart Token Raiffeisen, după ce primesc codul și îl scriu la final îmi scrie din motive tehnice procesul nu poate fi realizat. Ce se intampla?”

Postat in data: 29 oct., 2023

Nu functioneaza aplicatia YOU BRD. Care este problema?

„Bună ziua,
Nu functioneaza aplicația you de 3 zile.
Cu stima”

Postat in data: 25 oct., 2023

De ce nu merge aplicatia YOU BRD, daca mi-am schimbat telefonul?

„Buna ziua, am o problema cu inregistrarea in aplicatia YOU, acum cateva luni mi-am schimbat telefonul si nu mai pot sa mi accesez aplicatia you brd. Am incercat sa ma inregistrez de pe telefon dar de fiecare data la rezulatat imi spune „ne pare rau, nu am putut sa-ti verificam identitatea” si nu pot sa ma duc la banca ca sa primesc numar client, asa ca va intreb daca este o posibilitate sa l aflu eu sau alta posibilitate de a ma inregistra.”

Postat in data: 06 oct., 2023

Cum se poate retrage unei persoane accesul online la contul bancar?

„Buna ziua,contul mamei este controlat de sora mea care nu vrea sa ne transmita extrase sau informații.(sold).Mama i a dat acces la online în urma cu mult timp.Acum nu I a intrat pensia si nu putem vedea pe extras ca intr adevar nu a intrat.Unde putem sa solicitam ajutor ca sa I se retragă online ul surorii mele.”

Postat in data: 03 oct., 2023

In cat timp imi intra banii in Revolut din aplicatia BT?

„Am lăsat nr de cont în lei din aplicația revolut pentru a-mi transfera bani din aplicația BT in cat timp imi vor intra banii in contul meu de lei din aplicația revolut? Multumesc!”

Postat in data: 27 sept., 2023

Cum aflu numele de utilizator la aplicatia George BCR?
problema george bcr

„Cum se aflu numele utilizator aplicația George?”

Postat in data: 26 sept., 2023

Pot sa fac aplicatia YOU BRD, daca nu am card?
activare aplicatie you brd fara card

„Cum Pot sa fac aplicatia pe telefon daca nu am niciun card de la banca, vazand ca la un momendat imi cere ultimele 4 cifre de la card. Multumesc”

Postat in data: 26 sept., 2023