aplicatie mobile banking

Nu se incarca aplicatia BT Pay. Ce pot sa fac?
bt pay problema

„De cateva zile nu se încarcă aplicatia BT Pay. Nu pot să fac plățile on line. Ce pot sa fac?
Va multumesc!”

Postat in data: 19 sept., 2023

La ce interval de timp trebuie schimbat PIN-ul pentru Raiffeisen Smart Token?
problema smart mobile raiffeisen

„La ce interval de timp trebuie schimbat PIN-ul pentru Raiffeisen Token?”

Postat in data: 10 aug., 2023

De ce nu mai functioneaza aplicatia YOU BRD pe telefonul Oppo?

„Buna seara! Problema este că aplicația YouBrd nu mai funcționează și asta se pare de când mi a adaptat versiunea de android . Menționez că dețin un telefon Oppo 57s , aplicația a mers până acum 4 zile. De atunci, am făcut ce aveți și dvs. In descriere , am sunat și la banca , am fost și la banca , nu s a putut nici măcar cu cod de activare.

Mi s a spus că este o problema a aplicației ptr acest tip de telefoane . Aștept și de la dvs o eventuala rezolvare a problemei , daca nu probabil ori îmi voi schimba banca , ori
telefonul . Vă mulțumesc anticipat”

Postat in data: 02 aug., 2023

Cum fac o tranzactie in euro, daca am card Postepay?

„Aș vrea să fac o tranzacție în euro 😔 nu știu la ce bancă trebuie să apelez . Ma puteți ajuta?? Am card Postepay”

Postat in data: 01 aug., 2023

Cum pot obtine codul de activare a aplicatiei emis de BT?

„Vreau codu de activare emis la bt. Cum il pot optine.”

Postat in data: 28 iul., 2023

Cum pot rezolva problema accesarii aplicatiei YOU BRD?
nu functioneaza you brd

„Buna ziua
Lucrez pe mare si am vrut si eu sa verific daca mi a intrat salariu si ce sa vezi Welcome!
Register now and enjoy the digital experience., am spus ok hai sa ma inregistrez, avand in vedere ca eram inregistrat si cu a zi nainte aplicatia functiona perfect. Dupa 30 de minute pierdute degeaba pe aceasta ‘minunata, aplicatie in care mi am facut poza la buletin, mi am facut selfie, am completat absolut toate datele necesare am ajuns la pasul in care mi se cerea sa pun CNP-ul si numarul de telefon. Dupa completarea CNP-ului si a numarului de telefon imi apare mesajul ‘Oops, something went wrong – Incorrect phone number or CNP.
please verify vour data, nu inteleg cum este posibil asa ceva..
Am continuat aceasta munca zadarnica prin a trimite un email care mybrdcontact, la care am primiut un raspuns relativ rapid in care imi spunea sa sterg aplicatia si sa o reinstalez.
Am facut si asta si am ajuns exact in aceelasi punct ca si mai devreme.
Tin sa specific ca sunt pe mare pentru urmatoarele 2 luni ce pot sa fac in acest caz?

Multumesc Anticipat!”

Postat in data: 19 iul., 2023

Este legal sa-mi ia comision la cardul de student BCR?
card student bcr

„Buna ziua, am intampinat o problema la faimosii BCR, am deschis acum cateva luni un cont, am intrebat concret si am spus ca pentru studenti, mi s-a spus ca da, am intrebat de comisioane sau alte plati aditionale, au zis ca nu exista, astazi ma trezesc cu o suma de bani pe minus, cica un comision de administratie, sun frumos la call center, mi se explica ca nu am respectat niste criterii, ii spun ca nu mi-au fost prezentate criterii, si imi spune constant ca am datorie la ei. Este legal?”

Postat in data: 18 iul., 2023

Cum reinstalez aplicatia BT Pay pe alt telefon?

„De ce nu îmi pot reinstala bt pay pe alt telefon mobil?”

Postat in data: 12 iun., 2023

Cum reinstalez aplicatia CEC Bank, daca mi-am schimbat telefonul?

„Vreau să-mi schimb telefonul,dar rămâne același numar.. cum pot reinstala aplicația cec bank pe noul telefon?”

Postat in data: 04 iun., 2023

Dupa trecerea de la myBRD la You BRD nu mai am acces la contul ONG. Ce trebuie sa fac?

„Pe MyBRDNet am avut anterior 3 conturi personale și contul de ONG (la care, pe langa abonamentul pe persoana fizica, plateam un abonament separat pentru aceasta asociatie persoana juridica.)
De cand am trecut cu conturile personale pe YOU BRD, nu mai am acces deloc cu ONG). Rog rezolvati-mi aceasta problema urgent, intrucat de cca. 2 saptamani nu mi-am mai putut face platile pe acesta asocietie.
Practic, pe MyBRD Mobile, imi cere Cod activare si Parola unica prin SMS pe care nu stiu de unde sa le primesc.”

Postat in data: 04 iun., 2023

Ups…a intervenit o problema. Cardul este deja adaugat in BT Pay. De ce?

„Ups…a intervenit o problema. Cardul este deja adaugat in BT Pay. De ce???”

Postat in data: 03 iun., 2023

Aplicatiile Smart Business, Smart Mobile si Smart Token nu functioneaza. Ce pot sa fac?
smart bank raiffeisen disponibilitate servicii

„Din data de 31.03.2023 aplicatiile actualizate recent: Smat Business,Smart Mobile si Smart Token ,nu mai functioneza absolut deloc!Daca chiar porneste una dintre aplicatii ,cind scriu pin apare eroare sau incercati mai tirziu!

Mentionez ca in luna Ianuarie in data de 24 nu functiona Smart Business,dupa care si-a revenit !”

Postat in data: 04 apr., 2023

De ce nu functioneaza aplicatia YOU BRD pe telefon?
nu functioneaza you brd

„Nu îmi funcționează aplicația YouBRD CE SE INTIMPLA..
NU MA LASA NICI SA O ACTIVEZ MACAR…”

Postat in data: 24 mart., 2023

De ce nu pot accesa aplicatia myBRD?
Probleme aplicatie myBRD

„Nu mai pot accesa aplicatia MyBRD. Cand am vrut sa o deschid mi-a cerut actualizare. Dupa actualizare nu o mai pot accesa. Va rog frumos sa ma ajutati. Multumesc!”

Postat in data: 23 mart., 2023

De ce apare „Ups… a aparut o eroare” cand fiul meu vrea sa foloseasca aplicatia BT Pay?
bt pay ups eroare

„Cand fiul meu intra pe aplicația BT pay , dupa 2 sau 3 secunde apare aceasta eroare : “Ups…a apărut o eroare. Te rugam sa iei legătura cu parintele tau si sa verifici daca datele introduse sunt corecte .” asi dorii sa stiu ce asi putea face in legătura cu aceasta problema ca sa poată fii remediata(am nevoie de un raspuns urgent .. trebuie sa fac o plata online!”

Postat in data: 19 mart., 2023

De ce imi da eroare aplicatia BT Pay?
aplicatia bt pay copii

„Bună ziua! Am 16 ani și am un card de student la Banca Transilvania… Intampin probleme la achiziționarea produselor mereu îmi apare mesajul ” cardul dvs nu a putut fii înregistrat la Banca dvs.” Chiar daca eu am mai achiziționat lucruri cu el .. iar aplicația mobila nu funcționează apare mesajul ” ups.. a apărut o eroare , te rugam sa îți contactezi părinți pentru a verifica informațiile și să reinstalezi aplicația ”

Va mulțumesc pentru timpul acordat!”

Postat in data: 14 mart., 2023

Postbank mi-a blocat contul si nu mai pot recupera banii. Ce pot sa fac?
postbank id aplicatie

„Am lucrat în Germania și în octombrie am părăsit tara pt ca nu mai găseam de munca am fost la banca mea postând să-mi închidă contul la sfârșit de an automatic ca trebuea să-mi între ultimul salariu și ei la 3 săptămâni miau blocat contul cu 1350e și nu ii
mai pot recupera am sunat nu răspund ce pot face în situația asta”

Postat in data: 11 mart., 2023

Cat dureaza un transfer de la Banca Transilvania in contul Monese?
plata neo bt monese

„Am si eu o problema cu banca Transilvania. O clienta mia trimis suma de 480 lei în data de 5.03.2023.eu având cont moness la Libra back normal. Trebuia sa între instant dacă nu cel. Târziu luni. Dar nici în prezent nu au ajuns bănuții. Doamna mia trimis din aplicația neobt. Am. Dovade plății de la ea. A fost la banca și a zis ca nu exista asa CV ca și cum as fi scos eu banii și nu recunosmeu pot dovedi cu nu am nici o întrare de la dansa. Am sesizat și banca mea sa vedem. Ce sar fi putut întâmpla.?”

Postat in data: 09 mart., 2023

Nu pot sa imi fac BT Pay, desi am 15 ani si cardul facut. De ce?
aplicatia bt pay copii

„bună ziua domnule Coman nu pot sa îmi fac bt pay și am 15 ani și am cardul făcut dar nu pot sa rezolv cu aplicația”

Postat in data: 04 mart., 2023

Nu stiu cati bani am pe cardul de Germania Postbank. Ce pot sa fac?
card posbank

„Fratele meu a lucrat citeva luni în GERMANIA, și a revenit în tara. Fluturașul de pe ultima lună nu ia venit, și nuștie cit are pe card. Nu are aplicatia pe card. Ce poate face.?
Mulțumesc.”

Postat in data: 01 mart., 2023