aplicatie mobile banking

Aplicația Smart Mobile nu functionează. Ce pot sa fac?
disponibilitate servicii raiffeisen

„Aplicația Smart Mobile nu functionează.de ieri. Am eșuat în logare și mi spune să aștept 24 de ore.”

Postat in data: 25 feb., 2023

Cum găsesc număr client card BRD, sa-mi fac aplicatia pe telefon?
nu functioneaza you brd

„Cum găsesc număr client card BRD? Vreau să-mi fac aplicația pe telefon BRD Dar numi da voie nu stiu de ce. Am 16 ani”

Postat in data: 12 feb., 2023

Cum primesc codul pin prin sms dacă mi am schimbat nr de telefon?
problema aplicatia you brd

Postat in data: 12 feb., 2023

In aplicatia Neo BT pot vedea si ale conturi pe care sunt imputernicit?

„Aplicatia NeoBT de pe telefon de ce nu i-mi permite sa intru in alt profil decat al meu ? Fiind imputernicit sa administrez contul mamei ,mi-ar fi util si aceasta functie.”

Postat in data: 12 feb., 2023

De ce nu ma pot inregistra in aplicatia You BRD?
nu functioneaza you brd

„O aplicație foarte slabă, nu mă pot înregistra, nu pot să trec de opțiunea să fac poza la CI , butonul nu este activ, am făcut de 4 ori + ștergere app + cache and data și e la fel… deși acolo am buton să aflu motivul pentru care nu am activă opțiunea de a face poza, nu se deschide nici o pagină să mă dumiresc de ce. Păcat.”

Postat in data: 11 feb., 2023

De ce nu merge sa activez aplicatia You BRD?
you brd problema activare

„Nu merge d ceva zile sa activez You BRD am fost și la banca Nici acolo nu i dau de capăt și asta pe mai multe tipuri de telefoane”

Postat in data: 10 feb., 2023

Cum activez etokenul BCR daca am schimbat telefonul, fara sa merg intr-un sediu BCR?

„Am un cont in euro si un cont in ron, as vrea sa activez token-ul dupa ce am schimbat telefonul fara a fi nevoit sa ajung într-un sediu BCR, avand in vedere ca sunt in afara Romaniei.

Am sunat la serviciul cu clientii de mai multe ori dar fara sa rezolvam problema… imi spun ca problema e de la operator telefonie mobila, am sunat la serviciul cu clientii al operatorului meu de telefonie mobilă Iliad si mi-au garantat ca nu sunt probleme de linie. Nu stiu ce sa mai fac…”

Postat in data: 09 feb., 2023

De ce nu pot sa activez aplicația you brd?
activare you brd

„Nu merge activata aplicatia you brd? Am avut-o activata și acum nu merge sa o activez din nou? Îmi ia poza de buletin și poza faciala și mai departe nu merge”

Postat in data: 08 feb., 2023

Problema cu aplicatia BT Pay: nu se mai incarca. Ce pot sa fac?
bt pay nu merge

Bună ziua în legătură cu aplicația btpay de pe tel de ieri nu se mai încarcă menționez ca ieri am fost intr-o zona cu semnal slab iar cind am vrut sa verific întrarea salariului a cerut o actualizare am dat și de atunci nu se mai actualizează și nici nu mai pot întra pe cont de pe tel nu am la dispoziție un laptop sa verific dacă as putea întra cu ID și parola dar de pe tel nu îmi da voie .
Mulțumesc aștept răspuns.

Postat in data: 08 feb., 2023

Cum pot sa aflu codul de utilizator la aplicatia BRD?
nume utilizator aplicatie brd

Buna dimineața,nu sunt in țara acum și nu am contractul cu BRD la mine . Am nevoie de codul de utilizator ,cum pot sa îl aflu ?
Mulțumesc !

Postat in data: 07 feb., 2023

Hogyan lehet újra tőlteni az mybrd aplikáciot?
Probleme aplicatie myBRD

Törlődött a my brd aplikácio, ujra töltöttem, kéri a személyi fotót, próbálom de nem járok sikerrel! Fontos lenne a kártyámrol az információ, hogy mikor és menyi pénz van rajta és honnan!
Hogyan lehet újra tőlteni az aplikáciot, hogy sikerrel járjak!?

Postat in data: 06 feb., 2023

Cat dureaza un transfer Revolut?
revolut aplicatie

„Dacă sa efectuat un transfer din Contul de Revolut în Contul de Revolut ( Germania /România) în Euro cât durează?”

Postat in data: 06 feb., 2023

De ce nu pot accesa BRDoffice?
problema functionare aplicatia brd office

Buna seara, nu pot accesa brdoffice primesc mesaj “acces neautorizat”, este o problema de mentenanta? Am de facut plati urgent si nu reusesc sa accesesz contul brd

Postat in data: 05 feb., 2023

De ce nu pot instala aplicatia George pe telefonul meu?
problema george bcr

Eu nu mai pot face aplicația George BCR pe telefonul meu deoarece am iOS 12.5.7 ce sa fac?

Postat in data: 04 feb., 2023

De ce nu functioneaza aplicatia youbrd?
nu functioneaza you brd

De ce nu funcționează aplicația youbrd de ieri orele 23.30?

Postat in data: 03 feb., 2023

De ce nu pot instala aplicatia BT Pay pe noul telefon?
bt pay

Buna.am și eu o problema cu aplicația Bt pat.sotul a schimbat tel am instalat aplicația pe tel nou .facem toate saterarile cu poze de buletin cu tot după care arată că se configurează și la final ne spune că nu se poate înregistra.tin sa precizez că pe tel vechi mergea.cum putem rezolva

Postat in data: 02 feb., 2023

Nu functioneaza aplicatia YOU BRD. Ce pot sa fac?
nu functioneaza you brd

Nu functioneaza nici cum aplicatia YOU BRD, ce aplicatie de circ aveti . numai nervi ne facem cu aplicatile voastre de 2 lei . eu va zic ceva singura varianta sa plecam naibi de la bancile voastre de circ. ca toata lumea are probleme cu aplicatia la alti le da eroare la ati nu le focuseaza din aplicati sa poti sa faci poza cum trebuie si nici nare optiune sa schimbi claritatea inaintea avea . mio mers aplicatia cateva luni si dupaia nu o mai mers am parcurs toti pasi. am sters aplicatia si am instalato din nou , am sunat la voi , am mers la banca si nu am rezolvat nimica . nu zic ca voi sunteti de vina . dar cine o facut aplicatia si tot face updateuri si actualizari la ia i tot aiurea nui buna de nimica dc alte banci si alte aplicati la alti le merg .numai aplcatia BRD nu merge si uite ca stau de luni de zile fara aplicatie si nu pot sami vad venitul , platile si etc .
faceti ceva altfel lumea o sa plece de la voi de la BRD . eu unul plec
multumesc .

Postat in data: 31 ian., 2023

BT Pay nu se mai deschide. Ce ar trebui sa fac?

Programul Bt pay nu se mai deschide. Ce ar trebui să fac ? Până acum două zile l-am putut folosi.

Postat in data: 30 ian., 2023

Cat dureaza un transfer din contul Revolut catre un cont ING?
revolut aplicatie

„Buna ziua ,din contul Revolut catre un cont ING (lei)…cat dureaza daca s a efectuat in prima parte a zilei la 9:57…azi ?”

Postat in data: 30 ian., 2023