aplicatie YOU BRD

Am cont myBRD, dar am schimbat telefonul. Cum pot reintra?
mybrd activare aplicatie

Buna ziua, am cont MyBrd dar am schimbat telefonul. Cum pot reintra?

Postat in data: 14 iul., 2022

Nu mai merge aplicatia YOU BRD. Ce pot sa fac?
you brd problema activare

Buna ziua, de o lună nu mai merge aplicația you brd, am deschis aplicația cu
permisul de ședere si dupa o mers si acum numai fuctioneaza numai pot face plățile numai pot face transferul Nustiu cum sa procedeze am fost si la bancă brd si am sunat si la Nr verde si nimica daca ma puteti ajuta să ami fac aplicația

Postat in data: 10 iul., 2022

Nu mai pot plati factura Vodafone de pe aplicatia myBRD. Ce pot sa fac?
you brd problema activare

Cu ocazia preluari UPS de Vodafone sa schimbat si contul de client de la 7 cifre la 9 cifre. Plata fac. pentru upc o faceam prin mybrd, acum nu o pot face pentru ca my brd nu ma lasa sa schimb codul de client pe laptop, pe telefon pot dar nu toti avem vederea si degete de chirurg. Cum pot face sa fac platile iar de pe laptop fara sa scimb aplicatia pe youbrd cum mi sa sugerat de brd?
O zi frumoasa

Postat in data: 09 iul., 2022

Nu merge aplicatia BRD, mi-a aparut mesajul „tokenul dvs a expirat”. Ce pot sa fac?
you brd problema activare

Astazi, 06.07.2022, in jurul ore 17, am incercat sa fac anumite tranzactii care necesita aprobarea din aplicatia de pe telefon.
In timpul tranzactiei am primit o notificare din partea aplicatiei de forma ” tokenul dvs a expirat” sau ceva asemanator.
Am incercat sa reactivez aplicatia singur, urmand toti pasii de pe site-ul celor de la BRD.
Dupa toate acele etape mi se specifica sa revin in aplicatie pentru a introduce un nr de telefon si tocmai dupa ce introduc nr de telefon mi se inchide aplicatia fara nici o eroare.
Ar exista o alta solutia fara sa ma deplasez la o unitate BRD? La ora asta sunt convins ca nu mai gasesc pe nimeni acoloAstept un raspuns cat mai rapid din partea dvs.

Postat in data: 06 iul., 2022

Nu pot sa-mi activez aplicatia YOU BRD. De ce?

„Bună ziua! Nu reușesc să îmi activez aplicația you Brd…după instalarea aplicației apăs pe butonul Activează acum și mă
trimite pe Google. Mulțumesc”

Postat in data: 25 iun., 2022

Am o problema cu aplicatia YOU BRD: nu merge sa ma inregistrez. De ce?
you brd problema activare

„Bună ziua, am o problemă cu aplicația YOU BRD nu merge să mă registrez”

Postat in data: 20 iun., 2022

Cum activez aplicatia YOU BRD?
you brd problema activare

„De ce cand am completat ultimile 4 cifre ale cardului primesc atentionarea ca nu sunt corecte? Cum sa procedez pentru activarea YOU BRD?
Multumesc!”

Postat in data: 18 iun., 2022

Nu reusesc sa intru in cont. S-a blocat aplicatia YOU BRD?
you brd problema activare

„Buna ziua. Nu reusesc sa intru in cont de vreo ora. S a blocat aplicatia YOU BRD?”

Postat in data: 14 iun., 2022

De ce BRD mi-a blocat aplicatia YOU BRD pe mobil?
you brd problema activare

„Am avut activata aplicatia YOU BRD pe mobil pina ieri cind sa blocat. de ce?”

Postat in data: 14 iun., 2022

De ce nu pot sa activez aplicatia You BRD?

„Bună ziua,
Am activat ultima versiune a aplicației You BRD inclusiv cu datele biometrice solicitate. Am primit mesajul că aplicația a fost
instalată cu succes, dar după ce introduc datele de autentificare aplicația se deschide pentru o fracțiune de secundă după care se închide.

Am fost la bancă și mi-au zis că problema este din setările telefonului probabil un antivirus care o închide. Am încercat toate variantele în setările telefonului și nu reușesc.

Puteți să mă ajutați cu o soluție?”

Postat in data: 11 iun., 2022

Nu merge aplicatia BRD. Imi spune ca BRD token a expirat. Ce trebuie sa fac?
you brd problema activare

„Nu merge aplicația you brd. Îmi spune că brd token a expirat, apoi îmi cere sa bag CNP-ul și numărul de telefon ca să primesc un cod. După ce bag codul îmi apare mesajul „Oops something went wrong” și îmi cere sa repet pașii anteriori și același lucru, e într-un loop de erori.”

Postat in data: 18 mai, 2022

Nu merge aplicatia you brd. Imi spune ca brd token a expirat. Ce pot sa fac?
youbrd-aplicatie

Postat in data: 17 mai, 2022

Aplicatia You BRD nu functioneaza, nu se incarca. Care este problema?
aplicatia you brd

Bună ziua. Nu funcționează aplicația YOU BRD? Sau telefonul meu are o problema? Nu se încarcă deloc aplicația. Când o deschid, nu apare absolut nimic în afară de un cerculeț care se învârte pe fundal alb.
Mulțumesc.

Postat in data: 08 mai, 2022

Nu merge aplicatia You BRD, nu se deschide! Ce pot sa fac?
you brd problema activare

Nu merge aplicatia You BRD,pur si simplu nu se deschide!

Postat in data: 04 mai, 2022

Cum accesez aplicatia BRD daca mi-am schimbat telefonul?
you brd problema activare

Buna ziua cum pot folosi aplicatia mybrd cu alt nr de telefon nu cel ce lam dat la semnarea contractului. Am dat nr de Romania si acum sunt in Spania si acel nr nu functioneaza.Va multumesc

Postat in data: 08 apr., 2022

Aplicatia you brd nu mai functioneaza pe noul telefon. Ce pot sa fac?

Bună ziua.
Am avut aplicatia you brd , pe telefon functiona perfect. Din pacate, am fost nevoită să dezactivez aplicatia (s a defectat tel) si acum am descarcat din nou aplicatia dar nu mai functineaza. Imi pare fff rău , ptr ca eram foarte multumita de aplicatie .

Postat in data: 29 mart., 2022

De ce nu pot descarca aplicatia You BRD? Sunt in Danemarca.
you brd problema activare

Nu pot descarca aplicația you BRD sint în Danemarka. Am avut aplicația you BRD mi sa spart telefonul și nu îmi da voie ,ups a apărut o eroare.

Postat in data: 18 mart., 2022

Nu se deschide aplicatia You BRD. Ce pot sa fac?
you brd problema activare

Nu se deschide aplicația You brd. De ce?

Postat in data: 11 mart., 2022

Nu mai pot folosi aplicatia Smart Mobile dupa actualizare, nu mai este compatibila cu telefonul meu. Ce pot sa fac?
problema smart mobile raiffeisen

Se pare ca au vrut sa imbunatateascai aplicatia Smart Mobile doar pentru clientii care au telefoane peste IOS 13. Eu nu mai pot folosi aplicatia de pe telefon deoarece am IOS 12.5.5 Cu siguranta ca mai sunt si alti clienti care au aceeasi problema.
Am fost la o sucursala Raiffeisen si mi-au spus ca nu ma pot ajuta. Care ar fi rezolvarea problemei? Exclus schimbarea telefoanelor!

Postat in data: 11 mart., 2022

De ce nu merge aplicatia You BRD?
you brd problema activare

De ce nu merge aplicația You BRD?

Postat in data: 10 mart., 2022