card Postbank Vpay

Pot sa scot bani din Romania de pe un card Postbank? Nu am procent?
postbank comision retragere bani atm

Salut, asa o intrebare!! Ma aflu la Germania si am card de la Post Banc, voi putea scoate bani de la Romania?? Nu o sami ia procent??

Postat in data: 14 mart., 2022

Am cardul Postbank blocat si banca germana nu-mi raspunde la cererea de deblocare. Ce pot sa fac?
card posbank

Bună ziua am și eu o problema, am muncit în Germania cu contract de munca pe data de 25.05.2021 mam operat în Germania și nu am mai putut lucra mam mutat acasă am avut cont Bancar la Postbank când am vrut să-mi scot bani în România am văzut că am cardul blocat leam scris un mail leam trimis și scrisoare pentru a-mi debloca cardul dar nu am primit nici un răspuns concret, vă rog dacă puteți sa ma ajuți vă mulțumesc!

Postat in data: 04 mart., 2022

Pot sa scot bani de pe cardul Postbank la ghiseul unei banci, cu buletinul?
card posbank

Bună seara! Soțului meu i sa blocat cardul postbank făcut în Germania în România la BRD . Vrem sa scoatem banii din cont doar cu buletinul știți la ce banca trebuie sa mergem în Romania ? Sau trebuie sa mergem în Germania ?

Postat in data: 05 feb., 2022

Cat este comisionul la retragerea de bani de pe cardul Postbank din Germania?
postbank comision retragere bani atm

Buna ziua! Am un card Post bank din Germania! Vreau sa scot bani de la un atm din Ro! Care este comisionul la 1000€ de exemplu.

Postat in data: 21 ian., 2022

Postbank mi-a blocat cardul. Ce pot sa fac?
card posbank

Buna! Am un card Postbank de 3 ani, am revenit in România și numai pot folosi cardul mi l-au blocat din motiv ca nu mai am adresa în Germania. am sunat la banca și ei o ține într-una sa revin în Germania pentru o noua adresa sau deblocare card. este normal asa ceva? ce pot sa fac?

Postat in data: 21 ian., 2022

Nu pot scoate bani de pe cardul Postbank. Ce pot sa fac?
card posbank

Bună ziua …va rog frumos ce pot face că nu pot scoate bani de pe cardul Postbank și am nevoie urgent astăzi că nu mai am bani…nu știu să vorbesc germana că am sunat și mi-au spus că doar germană vorbesc.

Postat in data: 12 nov., 2021

Cum pot instala aplicatia Postbank, sa vad soldul cardului?
card posbank

Cum pot instala aplicația PostBank? Am venit din Germania, și nu am nici o posibilitate de a consulta soldul de pe card.

Postat in data: 30 sept., 2021

Nu pot scoate bani de pe cardul Postbank Vpay. Ce pot sa fac?
card posbank

Nu pot sa scot bani de pe cardul Postbank Vpay, pe care l-am primit la munca in Germania. L-am bagat la toate bancomatele din oras, dar nu-mi spune nimic, doar ca nu-mi da bani. Ce pot sa fac?

Postat in data: 29 ian., 2021