card

Pot sa scot bani in Romania de pe cardul german Volksbank?

Bună ziua. Am card in euro la Volksbank in Germania pe care încasez salariul. In mai plec in România in concediu. Pot sa scot bani in România de pe cardul Volksbank? Cat este comisionul?

Postat in data: 17 apr., 2022

Exista limita de retragere bani pe zi de pe cardul Postbank? Si care este comisionul?
postbank card

Bună ziua am încasat salariul pe card post bank germania. Am scos de pe el doar 580 euro restul numi da voie zice fonduri insuficiente pe el având 1000 euro .Întrebare de ce nu mai pot scoate ? Există limită lei euro pe zi in Romania ? si comisionul care ar fi pt o tranzactie?

Postat in data: 16 apr., 2022

Cum deschid un cont online Postepay?
bancoposta app

Vreau sa imi deschid un cont online postapay, cum as putea face?

Postat in data: 28 mart., 2022

Cum procedez pentru a inchide Cardul Avantaj?
card avantaj inchidere

CUM PROCEDEZ PENTRU A INCHIDE CARDUL AVANTAJ. MA AJUTATI CU UN MODEL DE CERERE?

Postat in data: 28 mart., 2022

De la ce banca pot scoate euro cu un card facut in Italia?

Am card facut in italia. vreau sa scot euro. la ce banca se poate in Romania?

Postat in data: 21 mart., 2022

Care este aplicatia mobila Girocard Postbank, pentru a vedea cati bani am pe card?
postbank aplicatie finanzassistent

Care este aplicația mobilă Girocard a bancii germane Postbank, pentru a vedea câți bani am pe card?

Postat in data: 19 mart., 2022

Cum fac sa pot vedea online pensia pe cardul CEC Bank?
cec-bank-mobile-banking

Am card CEC …cum sa fac sa pot vedea online pensia….tinand cont ca traiesc in Spania….nu stiu cum sa trec cardul online…ma puteti ajusta ?

Postat in data: 19 mart., 2022

Was ist die Möbileanwendung von Girocard Postbank, um zu sehen, wieviel Geld ich auf der Karte habe?
postbank aplicatie finanzassistent

Postat in data: 19 mart., 2022

Am luat un imprumut pe cardul Axi Finance IFN si dupa 4 ani sunt executata silit. Ce pot sa fac?
axi-card-credit-reclamatie

Buna ziua. In 2018 am luat un imprumut de la Axi Finance. Mai bine spus era un card cu 1000 lei. Am achitat din ea dar nu toata suma. Dupa atatia ani am primit o somatie de la un executoriu judecatoresc ca am de platit 2323lei. Eu stiu ca dupa 3 ani se prescriu datoriile. De la Axi nu am primit somatie. In ianuarie am primit o scrisoare dr la Kruk in leg.cu datoria. Dar de atunci a trecut un an, de ce nu mi au pus ei proprire pe salariu. Au asteptat un an si acum in loc de 1100 platesc 2300.
Astept raspunsul dv. Va multumesc!

Postat in data: 17 mart., 2022

Pot sa scot bani din Romania de pe un card Postbank? Nu am procent?
postbank comision retragere bani atm

Salut, asa o intrebare!! Ma aflu la Germania si am card de la Post Banc, voi putea scoate bani de la Romania?? Nu o sami ia procent??

Postat in data: 14 mart., 2022

De la ce bancomat pot retrage dolari cu un card din strainatate?

Bună ziua, imi puteti spune va rog de la ce bancomat sau banca din tara pot retrage dollari? Eu am un card din strainatate cu dolari.

Postat in data: 09 mart., 2022

Banca Transilvania app BT Pay does accept maestro or visa debit cards?
bt pay aplicatie

Yesterday at arcade café Bucharest two ING.BE maestro cards and a Bank of Valletta visa debit card were not accepted „transactie nepermisa”

A visa credit card was eventually accepted.

Does babk transylvania not accept maestro or visa debit cards?

Postat in data: 05 mart., 2022

Vreau sa inchid cardul Avantaj, dar nu mai e nicio sucursala. Cum procedez?
card avantaj inchidere

Buna ziua! As dori sa-mi inchid cardul Avantaj si cum in tot judetul Valcea nu mai aveti nici o sucursala,va rog sa-mi spuneti cum sa procedez, CA-MI ESTE IMPOSIBIL SA AJUNG IN VREO ALTA SUCURSALA DIN ALT JUDET!

Sunt posesoarea unui CARD AVANTAJ, a carei data de expirare a fost 12/2019, Intrucat in judetul Valcea nu mai aveti sucursala unde sa pot solicita eliberarea unui nou card, ma vad nevoita sa solicit inchiderea efectiva a contului, pt a evita plata comisionului de administrare cont, plata nejustificata atata timp cat nu pot folosi cardul.

Multumesc, o zi frumoasa!

Postat in data: 04 mart., 2022

Cum fac o reclamatie la Cetelem?
card-cetelem-inchidere

Cum pot sa fac o reclamatie catre Cetelem, in legatura cu cardul de credit?

Postat in data: 02 mart., 2022

Cum pot sa deblochez banii de diurna de pe cardul ING poprit?

Bună seara. Am o poprire la banca ing de la primărie.. Cardul a fost blocat astăzi.. Cum as putea sa fac sa îmi fie deblocat banii.. Țin sa precizez ca banii sunt din diurnă (eu muncind ca șofer de camion). Firma la care lucrez este Belgiana dar poate trimite o scrisoare către banca care sa ateste ca banii primiți care au fost opriți sunt exclusiv diurna.. Va mulțumesc

Postat in data: 02 mart., 2022

Cum pot face tranzactia de pe card Livret A pe card de debit George BCR?

Spune ti mi va rog cum pot face tranzactia de pe card livret a pe card mastercard,sau pe un card debit george? multumesc

Postat in data: 27 feb., 2022

Aplicatia YOU BRD nu functioneaza, dar pot folosi cardul?
youbrd-aplicatie

Buna seara, aplicatia YOU BRD nu functioneaza, imi apare la logare, parola incorecta. Intrebarea mea este urmatoarea, pot folosi cardul pentru a face cumparaturi din alte tari din afara UE? Sau pot scoate cash de la bancomatele din afara UE? Multumesc!Astept raspuns, este important

Postat in data: 22 feb., 2022

Cum inchid contul Cetelem?

Am card la cetelem. In decembrie 2021 am terminat de platit ratele. Doresc sa inchid contul cetelem. Va multumesc

Postat in data: 16 feb., 2022

De unde pot scoate bani de pe cardul Livret A emis de Banque Postale din Franta?

Am un card de franta se numește livretA e un card Postal de unde pot scoate bani?

Postat in data: 15 feb., 2022

Cat timp dureaza sa intre in contul BT salariul din Norvegia?

Bună ziua! Soțul meu lucrează în Norvegia și i s a pus salariul joi, pe contul cardului Bt , astăzi este luni și încă nu au intrat banii? Cât timp durează?

Postat in data: 14 feb., 2022