cont bancar online

Nu reusesc sa intru in cont. S-a blocat aplicatia YOU BRD?
you brd problema activare

„Buna ziua. Nu reusesc sa intru in cont de vreo ora. S a blocat aplicatia YOU BRD?”

Postat in data: 14 iun., 2022

Cum deschid un cont online Postepay?
bancoposta app

Vreau sa imi deschid un cont online postapay, cum as putea face?

Postat in data: 28 mart., 2022

Dintr-un cont nickel Franta cum pot transfera suma contului la BRD?
nickel transfer bani

Dintr-un cont nickel Franța cum și în ce condiții pot transfera suma contului la brd sau revolut. Mulțumesc. Aștept răspuns urgent, de specialitate, exclus, comentarii în necunoștință de legislația și practicilor bancare, europene. Mulțumesc.

Postat in data: 18 feb., 2022

Cum pot sa-mi recuperez cardul de alocatie CEC Bank?
cec-bank-mobile-banking

Buna ziua! Am un Cont deschis la cecbank unde imi intra alocatia copiilor, sunt plecata din Tara si toate actele inclusiv card alocatii sunt ramase la fostul sot si nu vrea sã mi dea Nimic!
Este vreo Sansa sã pot afla numar de Cont sã fac aplicatia online banking Sau sã recupereaz cumva cardurile pentru ca acesta sã nu poata intra in posesia banilor care apartin copiilor? Mentionez ca eu nu mai am domicilu stabil in Romania pentru a cere cardurile la o anumita adresa! Multumesc

Postat in data: 06 feb., 2022

In cat timp imi poate gasi ANAF noul cont deschis la banca?

As avea nevoie de un răspuns.. Eu am proprire pe contul Raiffeisen și între timp mi am făcut un cont pe banca Transilvania pentru a mi putea ridica salariu. As dori sa știu în cât timp ma vor putea găsi cei de la Anaf pentru contul nou făcut? as dori un răspuns

Postat in data: 06 apr., 2021

Mi-a fost blocat contul George la BCR. Ce pot sa fac?
george-eroare-aplicatie

Scuze pentru deranj dar, după ce am făcut o plată cu confirmare pe George, am făcut o alta dar, la sfârșit mi-a fost blocat contul cu cod eroare 9024.Ce pot face? Am sunat o oră la *2227 dar în zadar. Vă rog ajutați-mă!
Mulțumesc anticipat.

Postat in data: 13 feb., 2021

Cum inchid un cont George la BCR?
card-george-bcr

Am deschis un cont George la Bcr si inca nu am primit cardul respectiv si nici nu am depus nici un ban in contul respectiv,nu am plătit absolut nimic pentru deschiderea acelui cont,acum doresc sa il închid vreau sa stiu trebuie sa plătesc ceva sau pur si simplu fac o cerere pt a-l închide? Multumesc

Postat in data: 04 ian., 2021

Cum pot sa deschid repede un cont bancar, fara sa merg la banca?

Vreau sa deschid un cont bancar. Am avut la ing dar s-a inchis din cauza unei poprire.
Se poate? Si repede. Primesc de la Apia niste bani. Ce sa fac ?

Postat in data: 04 iun., 2020