Internet banking

Nu pot sa-mi accesez contul BRD de pe telefon, apare erorarea ca pagina nu poate fi tradusa. Ce trebuie sa fac?

Am si eu o problema referitoare la accesarea contului BRD, intram de pe telefon si imi verificam creditul iar acum de vreo luna tot imi apare ca pagina trebuie tradusa, si imi da Hopa a aparut o problema, pagina nu poate fi tradusa, desi tot de pe acest tel. am verificat intotdeauna. Nu poate sa o traduca si nici nu ma pot loga din aceasta cauza. Ce trebuie sa fac? Va multumesc ptr intelegere.

Postat in data: 10 iun., 2015

Autentificare esuata la myBRD net, desi am introdus cod utilizator si parola. Ce am gresit?

Pentru a accede la cont online prin MyBRD am introdua cod utilizator si am introdus parola primita de la banca, dar mi sa scris autentificare esuata. Ce am gresit?

Postat in data: 20 mai, 2015

BRD are o retea total nefunctionala

buna ziua ! De ce ne amagiti cu porcaria asta de BRD banking? Este imposibil de acesat de logat etc, aveti o retea de toata mizeria, faceti ceva cu ea, platiti niste informaticieni adevarati. Problema este la nivel national, nu sunt singurul care se plange, este probabil un VPN, Cloud etc.

Postat in data: 10 mai, 2015

Am un cod pentru activare My BRD, dar habar nu am ce trebuie sa fac cu el

Am un cod pentru activare my brd, dar habar nu am ce trebuie sa fac cu el pentru a_mi vedea operatiunile bancare din cont.

Postat in data: 05 mai, 2015

De cateva zile incerc sa ma loghez la BRD Net, dar nu stiu ce s-a intamplat ca nu pot sa-mi platesc facturile

De citeva zile incerc sa ma loghez la BRD Net dar nu stiu ce s-a intampla ca nu pot sa-mi platesc facturile.

Postat in data: 20 mart., 2015

Am incercat sa transfer o suma intre conturile mele folosind mybrdnet si digipass-ul si dupa introducerea ID si parola ma readuce in pagina de logare. Ce fac?

Am incercat sa transfer o suma intre conturile mele folosind mybrdnet si digipass-ul si dupa introducerea ID si parola ma readuce in pagina de logare. Ce pot sa fac?

Postat in data: 11 ian., 2015

Nu pot vizualiza contul pe myBRD Net, acces restrictionat! Care sunt motivele si ce fac?

Nu mai pot intra in aplicatia de internet banking myBRD Net, imi apare mesajul de acces blocat. Care sunt motivele si ce trebuie sa fac?

Postat in data: 05 ian., 2015

De cateva zile nu mai pot accesa contul meu pe mybrdnet. Nu pot face plati in aceste conditii

buna ziua, de cateva zile nu mai pot accesa contul meu pe mybrdnet. primesc un mesaj cu scuze si asigurarea ca vor reveni imediat. nu pot face platile in aceste conditii. multumesc.

Postat in data: 17 dec., 2014

De vreo 4 zile nu mai pot sa-mi accesez contul pe mybrdnet. Care sa fie cauza?

Buna ziua.
De vreo 4 zile nu mai pot sa-mi accesez contul pe mybrdnet
Dupa ce introduc id-ul si parola ramane blocat.care sa fie cauza?

Postat in data: 17 dec., 2014

De ce nu pot sa imi accesez contul MyBRD Net?

De ce nu pot sa imi accesez contul Mybrd? Cand intru pe net la mybrd net in loc sa imi dea sa ma loghez imi da alte prostii. Am incercat tot ce imi dadea acolo dar nimic nu ma duce la contul meu.

Postat in data: 14 dec., 2014

Aplicatia mybrdnet nu functioneaza. Am facut sesizare si intr-o saptamana nu s-a rezolvat nimiv. Raspuns la email ioc. Ce este de facut?

Aplicatia mybrdnet nu functioneaza. Am facut sesizare pe 14, 17, 20 noiembrie 2014 si intr-o saptamana nu s-a rezolvat nimic. Raspuns la email ioc. Ce este de facut?

Postat in data: 21 nov., 2014

Cum pot intra in pagina contului meu la BRD daca nu-mi recunoaste parola trimisa prin SMS?

Rog sa ma ajutati sa pot intra pe pagina contului meu bancar. Nu mi se recunoaste nici vechea parola si nici cea noua transmisa de brd prin SMS. Am sunat la brd pentru ajutor dar nu m-am lamurit ce trebuie sa fac. Va multumesc

Postat in data: 19 nov., 2014

Cum pot schimba parola la mybrdnet.ro?

Va rog sa-mi comunicati cum pot schimba parola la mybrdnet.ro, deoarece am uitat-o pe cea veche. Am incercat prin serviciul „parola uitata” dar nu imi da voie sa accesez resetarea parolei. Va multumesc anticipat.

Postat in data: 14 nov., 2014