my BRD Mobile

De ce nu functioneaza aplicatia pentru telefon my brd?

De ce nu functioneaza aplicatia pentru telefon my brd? Incerc sa ma conectez si imi da eroare.

Postat in data: 14 dec., 2015

Ce fac daca am introdus parola gresit la myBRD net si s-a blocat?

Am introdus parola gresit la myBRD Net. Mi s-a blocat parola. Sunt in SUA si tel.de contact din RO nu este compatibil in SUA. Nu am telefon aici. Doresc contactare urgenta pe adresa de email.

Postat in data: 18 oct., 2015

Nu pot sa intru pe MyBRD Net, imi apare eroarea „conexiunea nu este sigura”. Ce fac?

Nu pot sa verific contul online. Cand intru pe BRD Net imi apare urmatorul mesaj: conexiunea nu este sigura. Puteti sa-mi spuneti daca e o problema cu internet bankingul BRD?

Postat in data: 16 oct., 2015

Nu pot sa-mi accesez contul BRD de pe telefon, apare erorarea ca pagina nu poate fi tradusa. Ce trebuie sa fac?

Am si eu o problema referitoare la accesarea contului BRD, intram de pe telefon si imi verificam creditul iar acum de vreo luna tot imi apare ca pagina trebuie tradusa, si imi da Hopa a aparut o problema, pagina nu poate fi tradusa, desi tot de pe acest tel. am verificat intotdeauna. Nu poate sa o traduca si nici nu ma pot loga din aceasta cauza. Ce trebuie sa fac? Va multumesc ptr intelegere.

Postat in data: 10 iun., 2015