my BRD Net

Mi-a expirat parola si nu mai pot accesa contul. Cum procedez?

Mi-a expirat parola de intrare in cont. Nu stiu cum sa procedez , nu-mi mai pot accesa contul.

Postat in data: 23 ian., 2018

De ce nu ma lasa sa intru in mybrd net? Am bagat codul si parola dar imi da autentificare esuata!

Am bagat codu si parola pe care mi le-a dat BRD si nu ma lasa sa intru in mybrd net, imi sa autentificare esuata. Imi puteti trimite o adresa pt my brd net?

Postat in data: 15 ian., 2018

De ce nu pot sa fac o plata de pe telefon din contul BRD mai mare de 30.000 RON?

Am de efectuat o plata din contul de BRD al firmei in contul de BRD al altei firme. Doresc sa fac plata de pe tel si imi spune „limita tranzactionala depasita”. Mentionez ca este vorba de o suma de aprox 45000 ron.

Postat in data: 10 nov., 2017

De ce nu ma pot autentifica in aplicatia myBRD?

Eu am folosit mereu aplicatia MyBRD, dar de cateva zile nu ma mai pot autentifica. Imi apare o eroare si scrie ca incercarea a esuat. Multumesc!

Postat in data: 08 mai, 2017

De ce nu pot sa verific online contul BRD, desi introduc corect datele?

Am la la banca BRD un cont pe care nu pot sa il verific online. Introduc datele personale in el si imi spune ca am esuat. Eu introduc datele corecte in el si imi spune ca am esuat?

Postat in data: 01 feb., 2017

Cum reușesc să mi schimb parola la myBRD Net?

Cum reusesc sa-mi schimb parola la myBRD Net? Pe cealalta nu o mai stiu. O doamna de la BRD mi-a dat un cod de utilizator dar cand dau la „am uitat parola” imi cere un id autentificare si nu stiu care este, nu am primit nici un mesaj cu nici un cod cum mi-a spus doamna, va rog sa ma ajutati chiar am nevoie, multumesc.

Postat in data: 14 dec., 2016

Cum se schimba parola la myBRD Net dupa ce expira?

Mi s-a cerut sa schimb parola, deoarece a trecut un an. Am sunat la BRD si mi s-a dat alta parola. Am introdus-o si am intrt in cont. Vrand sa modific aceasta parola data de BRD, am intampinat urmatoarele probleme: intru in Setari/schimbare parola si se cere: parola initiala (am testat parola data de BRD); noua parola; repetare noua parola. Am intordus o noua parola si am repetat-o. Apoi confirmare-OK. Am primit mesaj: parola initiala nu este ok. Am introdus la parola initiala vechea parola cu care intram in cont. Am primit acelasi mesaj: parola initiala nu este ok. Si mi s-a blocat accesul la cont. Nu inteleg care este problema. Va rog lamuriti-ma ce inseamna ‘parola initiala’ sau unde gresesc.

Postat in data: 21 sept., 2016

De ce nu pot sa-mi accesez contul online, prin internet banking?

Nu reusesc sa intru in cont, am introdus id si cind am introdus parola zice non found history, practic nu reusesc sa accesez contul.
Astept raspuns.

Postat in data: 25 iul., 2016

Cum pot sa primesc parola la internet banking daca mi-am schimbat numarul de telefon?

Cum pot sa imi recuperez parola la my BRD Net, daca intre timp mi-am schimbat numarul de telefon? (primesc parola la numarul principal declarat)

Postat in data: 22 iul., 2016