Cum aflu daca mai sunt la Biroul de Credit?

Buna ziua, acum cred ca 4 ani am facut un imprumut la Provident nu am mai achiat vreau sa stiu daca inca mai sunt la Biroul de credit.

biroul-de-credit-date-contact

Biroul-de-credit-date-contact

Datele la Biroul de Credit se pastreaza tip de patru ani dupa ce ati achitat datoria restanta sau dupa ce creditul a fost vandut unei firme de recuperare creante.

“Fiecare inregistrare se pastreaza in baza de date a Biroului de Credit pentru 4 ani, inclusiv cea referitoare la restanta achitata”potrivit Biroului de Credit.

Puteti afla daca mai figurati la Biroul de Credit direct de la aceasta institutie, in mod gratuit, accesand site-ul www.birouldecredit.ro.

Va rog sa reveniti la mine daca aveti nevoie de ajutorul meu sa va rezolvati problema.

8 raspunsuri la “Cum aflu daca mai sunt la Biroul de Credit?

1. Niculae iancu

As vrea sa stiu daca sant in biroul de credit multumesc

1. admin Post author

Ca sa aflati daca sunteti in Biroul de Credit, intrati pe site-ul http://www.Birouldecredit.ro si inregistrati-va in aplicatie.

Daca nu reusiti sau aveti nevoie de ajutorul meu, reveniti la mine.

2. Baltoi Madalina

Buna ziua,as dori sa stiu daca mai sunt in baza de date,rau platnic?

3. Ragusila Liliana Elena

Bună ziua a-și dori să știu dacă sunt in baza de date ca rau platnic .Va mulțumesc.

1. admin Post author

Ca sa aflati daca sunteti in baza de date ca rau platnic, trebuie sa va intrati pe site-ul BirouldeCredit.ro, la adresa http://www.Birouldecredit.ro si sa va inrolati in aplicatie, la acest link:

Daca nu reusiti sau aveti nevoie de ajutorul meu, reveniti la mine.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 − = 4