Veraltis nu raspunde la telefon si mail. Ce pot sa fac?

veraltis asset management b2kapital

Bună ziua am trimis și eu 10 meiluri către veraltis in rezolvarea unei datori care a fost plătită și am trimis dovada dar nu răspunde la meil și nici la telefon:0722270102. Datimi un număr de telefon pentru a rezolva problema . In orice caz firma Veraltis o firmă neserioasă.

Firma de recuperare creante Veraltis Asset Management nu are inca un site oficial, cu date de contact, insa puteti lua legatura cu aceasta prin intermediul B2Kapital, de care apartine.

Iata datele de contact ale B2Kapital, pentru a lua legatura cu Veraltis (vezi si foto):

B2KAPITAL PORTFOLIO MANAGEMENT SRL

Str Buzești, nr. 85, etaj 7, Sector 1, București

Telefoane: 0372391790 sau 0372391773

Adresa de email: office@b2kapital.ro

Veraltis Asset Management este inscrisa in lista firmelor de recuperare creante de la ANPC, ca reprezentanta a Ultimo Potfolio Investment (Luxenbourg) SA.

Fosta reprezentanta a Ultimo Portfolio a fost Debt Collection Agency, care a fost radiata, fiind inlocuita cu Veraltis.

Va rog sa reveniti la mine daca intampinati probleme cu firma de recuperare Veraltis Asset Management.

2 raspunsuri la “Veraltis nu raspunde la telefon si mail. Ce pot sa fac?

1. George

Ce ciudat, Veralis mă contactează pentru recuperarea unui credit la IFN, deși văd că această firmă se ocupa cu altceva..Când au sunat pe ecran îmi apărea Veralis, am răspuns și mi-au zis că un IFN au transferat creditul către ei…Eu am o aplicație pe telefon care îmi arată și numele companiilor care mă sună…

Dă-i un răspuns lui Vasile Coman Anulează răspunsul

5 + = 14