Cum procedez pentru anularea unui card de credit Axi Card?

„Bună ziua cei de la Axi credit ,,,i au adus fiului meu bonlav cu capul direct in spital l secția 15vcard cu credit l a pus să semneze un contract,deși era sub influența medicamentelor ,,,sincer nici nu știu dacă a semnat el sau altcineva din secția 15 psihiatrie al spitalului Obregia!!!după 4 luni iba venit de plată 1100lei ,,,nici
nu știu ce să fac unde să apelez ,va rog ajutați mă!!!”

Este ilegala furnizarea unui card de credit fara semnatura persoanei care a solicitat respectivul carda sau in conditiile in care acea persoana se afla sub influenta medicamentelor, asadar nu are discernamant cu privire la ceea ce semneaza.

Pe baza acestor motive, fiul dumneavoastra trebuie sa faca o reclamatie la Axi Card, in care sa solicite anularea respectivului card.

Reclamatia la Axi Card o poate trimite la adresa de e-mail: help@axi-card.ro.

Va rog sa reveniti la mine cu raspunsul la reclamatia trimisa la Axi Card, pentru a va ajuta sa rezolvati problema cu cardul de credit.

2 raspunsuri la “Cum procedez pentru anularea unui card de credit Axi Card?

1. cop

Bună Seara , iertati-ma că nu am mai avut răbdare , am fost foarte supărată din cauza situației copilului meu și va mulțumesc frumos și Dumnezeu sa va binecuvânteze, am primit raspuns de la Axi:

„Conform discutiilor telefonice anterioare, va informam in scris ca s-a dispus incheierea contractului, iar domnule Apathi Andrei nu mai are nici o obligatie de plata fata de Axi Finance IFN S.A.”

5 − = 0