1151 intrebari au primit raspuns pana acum pe site-ul nostru
Nu merge aplicatia BRD. Imi spune ca BRD token a expirat. Ce trebuie sa fac?

„Nu merge aplicația you brd. Îmi spune că brd token a expirat, apoi îmi cere sa bag CNP-ul și numărul de telefon ca să primesc un cod. După ce bag codul îmi apare mesajul „Oops something went wrong” și îmi cere sa repet pașii anteriori și același lucru, e într-un loop de erori.”

Nu pot lua legatura cu Ferratum, pentru un desfasurator de rate. Ce trebuie sa fac?

„Bună ziua a-și dori sa ma lămuriți și pe mine.
Ori care IFN AR TREBUI SA AIBĂ UN NR DE CONTACT.
DE CE NOI CEI CARE SUNTEM CLIENȚI FIDEL NU PUTEM LUA LEGĂTURA CU FERRATUM.
DE CÂTE ORI SUNI LA EI RĂSPUNDE ROBOTUL ȘI TE TINE O ORA LA TELEFON ȘI VB ROBOTUL ÎNTR-UNA ȘI NU AI ACCEPT LA UN REPREZENTAT
CINEVA TREBUIE SA LĂMUREASCĂ ȘI ACEASTĂ PROBLEMĂ.
LE SCRI PE WUTAP CA DOREȘTI UN DESFĂȘURĂTOR DE RATE ȘI NICI AICEA NU SUNTEM LUAȚI ÎN SEAMA.
CINE NE LĂMUREȘTE CU ACESTE PROBLEME????”

Nu merge aplicatia you brd. Imi spune ca brd token a expirat. Ce pot sa fac?

Hora Credit nu vrea sa-mi inchida linia de credit, daca nu platesc dobanda. E legal?

„Bună ziua. Am o întrebare. Ieri, duminica seara, am făcut o solicitare la Hora Credit pentru un împrumut de 300 RON. M-am trezit cu o linie de credit aprobata de 2000 de lei.

Astăzi am sunat la ei sa o închid – nu aveam nevoie de linie de credit și mi-au spus ca o pot închide dacă plătesc dobânda 80 de Ron – bani în plus fata de cei 2000 de Ron.

A se menționa ca banii respectivi nici nu au intrat măcar încă în contul meu și de pe o zi pe alta am de returnat 80 de Ron în plus ca să închid linia. E legal??”

Nu au intrat banii trimisi din contul HSBC din UK Wales la Raiffeisen in Romania. Cat dureaza?

„Bună ziua. Am trimis banii in contul băiatului din UK Wales in România Rădăuți. Banca mea este HSBS . Au trecut 9 zile
lucrătoare și nu au intrat banii. Banca din România este Raiffeisen. Mulțumesc frumos.”

Se poate pune poprire pe pensia mea de boala?

„Buna Ziua…Se poate pune poprire pe pensia mea de boala HIV SIDA de 1000? Am si cerrtificat de handicap si stau si intru.un Centrul De Plasament.”

Kruk m-a instiintat sa platesc integral creditul la BCR. Ce pot sa fac?

„Buna ziua .
Am primit instiintare de la kruk sa platesc suma integral a a unui credit pe care il am cu bcr.
Problema este ca bcr ul nu ma instiintat dr plata .”

Bancomatul Raiffeisen din Scornicesti, Olt, ramane mereu fara bani!

„Avem un bancomat în orașul Scornicesti jud Olt unde în toate sfârșitul de săptămâna nu sant bani menționez ca avem în zona
peste 800 muncitori de la drumul expres care sant cazați în oraș și au card raiffaizen și nu pot sa ridice bani ca nu sant

Puteți sa stabiliți cu firma sa alimenteze cu sume mai mari?”

Banca are dreptul sa-mi ia tot salariul din cont, daca am avut intarzieri la descoperirea de salariu?

„Buna ziua,am luat o descoperire de salariu,și am avut întârzieri ,iar creditul s-a terminat pe la sfârșitul lunii aprilie ,anul acesta.Au dreptul să îmi ia tot salariul din cont și alocația copiilor?….Am discutat cu un angajat al băncii și au zis că au dreptul să îmi ia tot salariul,iar daca fac restructurare la credit și să plătesc în rate ,inseamana că nu mai pot lua credit niciodată.Este adevărat ceea ce a spus acel angajat.Va rog daca mă.puteti ajuta cu o soluție .Va mulțumesc.”

Nu pot intra in aplicatia Smart Mobile de pe telefonul Huawei. Ce pot sa fac?

„Nu pot intra in smart mobile de pe telefon Huawei. Ce pot sa fac?”

> citeste toate intrebarile si raspunsurile