card

BRD - reclamatie-cont-inactiv
Cum pot afla pinul cardului BRD, daca l-am uitat?

Am uitat pinul cardului BRD. Cum pot sa-l aflu?

card nickel login
Cardul Nickel e blocat si nu pot face plati. Ce pot sa fac?

Bună ziua! Cu cardul nikel nu pot efectua plăți si mia aratat ca cardul e blocat ce pot face, mă puteți ajuta. Mulțumesc anticipat.

reclamatie Raiffeisen
Unde pot sa reclam banca Raiffeisen, pentru ca mi-a incasat salariul in cardul de credit?

Unde pot sa reclam banca Reiffeeisen ? Am solicitat sa imi mute banii personali de pe un card pe altul.. Am doua carduri.unul de credit si unul de debit. Am primit salariul in contul celui de credit Banca nu a facut niciodata nici-o atentionare …timp de 4 ani..

Nu as fi aflat ca este o greseala daca nu as fi retras bani si am primit in desfasurator o suma ca dobanda perceputa de banca.. Abia atunci am aflat.. Am cerut să imi mute banii in celalalt cont …sau sa inchida cardul de credit si deci si contul.. Nu Deci ….ce pot sa fac ?

card postbank
De ce nu pot sa transfer mai mult de 1000 euro de pe cardul Postbank în cardul Revolut?

De ce nu pot sa transfer mai mult de 1000 euro de pe cardul postbank în cardul de revolut? Sau asi putea sa fac Mao multe transferuri într-o zi sa fac sa fac și pe revolut și pe cardul Transilvania?

card avantaj inchidere
Cum pot sa-mi inchid Cardul Avantaj, daca nu pot sa ajung in sucursala?

Am văzut pe internet cum ca m-ați putea ajutat cu închiderea unor card de credit Card Avantaj emis de Credit Europe BANK .

Am sunat in Call Center dar mi-au spus ca trebuie sa merg neaparat intr-o sucursala . Îmi este imposibil sa ajung. Ce ar trebuie sa fac sa pot sa-mi închid cardurile.

card posbank
Nu pot retrage bani de pe cardul Postbank in Romania. Ce pot sa fac?

Bună ziua,am și eu o problemă cu cardul Postbank,nu pot retrage bani de pe el aici în Romania,înapoi în Germania nu ma pot întoarce să plec la bancă,bani pe el sunt că stiu că mia intrat ultimul salariu,acces la aplicatie nu am,am scris lor dar nu sa mai rezolvat nimic,îmi zic să sun pe un numar dar nu vorbesc Germana,mă puteți cumva ajuta?

card nickel login
Cum pot debloca cardul Nickel? Nu stiu sa vorbesc franceza.

Buna ziua miam blocat cardul Nickel si nu stiu sa vorbesk franceza cu sa mil
deblochez

card posbank
De ce nu pot scoate bani de pe cardul Postbank?

Șeful meu zice ca mi-a virat bani in cont , dar când merg la banca îmi apare : cardul dumneavoastră nu poate efectua acest tip de Tranzacție . Care e problema ?

Daca am pierdut cardul Banco Posta(Italia), este posibil sa-mi trimita altul in Romania?

Buna ziua! Mi am pierdut cardul Banco Posta(Italia). Eu acum locuiescîn Romania și nu as vrea sa l blochez pentru că încă mai încasez venituri de acolo. Mi am transferat de pe aplicație bănuții în alt cont,dar nu știu ce să fac mai departe.Daca îl blochez este posibil că banca sa mi trimită alt card in Romania?

reinnoire card cec
Cum se poate reinnoi cardul CEC Bank pentru o persoana nedeplasabila?

Bună seara, Mama primește pensia pe Card CEC Banc,i se expira cardul dar din păcate nu este deplasabila cum se poate reînnoi Cardul?

black friday banci
Ce oferte au bancile de Black Friday?

Unde gasesc ofertele bancilor de Black Friday?

Mi-a fost blocat cardul pentru tranzactie suspicioasa. Ce pot sa fac?

Buna ziua! Am vrut să comand online mâncare și nu am putut, din cauza băncii, pentru că banca mi-a blocat contul pentru tranzactie suspicioasă. Ce pot sa fac pentru deblocarea contului, daca se poate rezolva online. Eu sunt in Ungaria și contul in România și nu pot folosi banii mei din cauza băncii. Mulțumesc și aștept un răspuns.

reclamatie revolut
De ce nu merge cardul Revolut la magazin?

Nu pot face cumparaturi de pe cardu Revolut am bani se vede dar nu pot
face nimic ce se antampla?

Cu ce banca din Romania lucreaza Santander Spania?

Cu ce banca din romania lucreaza Santander spania?

card posbank
Se poate verifica cardul de Germania Postbank in Romania?

Buna ziua .as vrea sa va intreb daca se poate verifica cardul de germania bankpost in romania???va multumesc

Cum pot sa-mi actualizez datele personale la BRD, daca nu sunt in tara?

Buna seara ,locuim in spania si nu am mai fost in romania de 3 ani!As dori sa aflu cati banii sunt in cont am sunat la banca dar mi au spus sa actualizez datele dar nu stiu cum ,va rog daca se poate sa mi spuneti !

mafrenchbankcard
Nu primesc SMS cu codul pentru cardul Ma French Bank. Ce pot sa fac?

buna ziua, miam facut un card MA FRENCH BANK dar din pacate codu numi mai vine spunetimi va rog ce pot face

card santander debito
Pot sa scot bani in Romania de pe cardul Santander Debito?

Pot sa scot bani după cardul Santander in Romania dacă nu este visa?
Este card de debito

reclamatie vodafone
In loc de o marire de internet, Vodafone mi-a facut un alt abonament, fara sa stiu. Pot sa reziliez contractul?

Am mers Intr un magazin Vodafone pentru a face o mărire de internet la un abonament pe care îl aveam la ei. Operatorul mi a făcut un alt abonament pe încă doi ani, lucru pe care eu nu l am cerut și nu am fost informată ca îmi va face in alt abonament pentru încă doi ani. Mi a spus ca voi primi un cod pe telefon pe care să îl transmit pentru a mi putea mări internetul .

Asta s a întâmplat în februarie 2022. Abia în luna Iulie 2022 am aflat de la un alt operator ca am contractul până în 2024 .
Am luat legătura cu cei de la Vodafone ca doresc rezilierea contractului, deoarece operatorul lor m a mințit în legătură cu el, și cu perioada contractuala,iar aceștia mi au spus ca trebuie să plătesc toată valoarea contractului pentru a putea fi reziliat.

Ce pot face în situația de față ?
Mulțumesc!

card-cetelem-inchidere
Cetelem nu vrea sa-mi dea adeverinta de inchidere a cardului pentru refinantare. Ce pot sa fac?

„Cetelem nu vrea sa-mi dea adeverinta de inchidere a cardului pentru refinantare, desi le-am platit 80 de lei in plus, spun nu se poate decat dupa 16, cand se emite extrasul de cont si se calculeaza alte dobanzi. Inițial mi-au spus ca durează 3 zile. M-au pus sa le trimit și ordinul de plata a cardului, le-am trimis, eu am o limita de 4000 de lei și a trebuit sa plătesc mai mult, 4.080 de lei.

Am sunat de mai multe ori, le-am trimis e-mailuri, dar nu se rezolva. Angajații Cetelem tipa la mine în ultimul hal, unii îmi spun ceva, alții altceva, nu pot sa mă înțeleg cu ei. Am avut un card și la BRD, pe care mi l-au închis în ziua în care l-am plătit.
Mi se pare ilegal ce face Cetelem. Ce ma sfatuiti sa fac?”