card

you brd problema activare
Cum activez aplicatia YOU BRD?

„De ce cand am completat ultimile 4 cifre ale cardului primesc atentionarea ca nu sunt corecte? Cum sa procedez pentru activarea YOU BRD?
Multumesc!”

card posbank
Pot scoate bani in Romania de pe un card Postbank din Germania?

„Îmi pot scoate bani și din România dacă plec din Germania? am card la bank post”

sparkasse cont banca
Cum pot sa deblochez cardul Sparkasse blocat in Germania?

„Buna ziua, ce soluție este pentru cardul meu Sparkasse blocat anul trecut în Germania, nu cunosc limba, nu am on line bank, menționez că am cont deschis în euro la Banca Transilvania ,mulțumesc.”

paypal transfer reclamatie
Am probleme cu transferul din Paypal: nu mi-au intrat banii pe card. Ce pot sa fac?

„Salut am urmatoarea problema :

Am facut acum o luna un transfer din Paypal catre cardul meu bancar, transferul a mers normal din partea celor de la Paypal iar eu asteptam banii sa intre pe card (mentionez ca nu este primul transfer, am facut multe chiar si dupa acest transfer) , am asteptat 2 saptamani si i-am sunat pe cei de la Paypal, acestia mi-au trimis un cod de referinta ARN pe care sa il trimit la banca sa imi localizeze banii, am facut asta iar banca nu mi-a gasit nimic si m-a trimis inapoi la Paypal.

Acum cei de la Paypal spun ca eu nu au ce sa faca ca de la ei a plecat totul cu brio iar banca mea trebuie sa ma ajute. Sincer nu stiu ce sa mai fac am sunat si trimis emailuri in fiecare zi in speranta ca primesc un raspuns mai adecvat. Am dat de acest site care sper sa imi poata oferi niste sfaturi, eu nu doresc sa ma dau batutu deloc.”

card-cetelem-inchidere
Cum as putea inchide contul de credit la Cetelem?

„Buna. Am incercat sa contactez Cetelem prin telefon am scris email la relati.clienti si marketing@cetelem.ro. Nu am primit nici un raspuns. Cum as putea inchide contul de credit la Cetelem? Multumesc”

reclamatie Raiffeisen Bank
Bancomatul Raiffeisen din Scornicesti, Olt, ramane mereu fara bani!

„Avem un bancomat în orașul Scornicesti jud Olt unde în toate sfârșitul de săptămâna nu sant bani menționez ca avem în zona
peste 800 muncitori de la drumul expres care sant cazați în oraș și au card raiffaizen și nu pot sa ridice bani ca nu sant

Puteți sa stabiliți cu firma sa alimenteze cu sume mai mari?”

bt pay plata telefon
De ce nu merge aplicatia Bt pay?

„De ce nu merge aplicația Bt pay?”

nickel card bancomat
Pot sa scot bani de pe cardul Nickel la bancomatele din Moldova?

„Ași dori să intreb despre card nickeli Meam făcut card nickeli la Franța de la Tabac și am venit la
Moldova cu el. Întrebarea mea este daca poți să scot bani depe nickeli la bancomatele Moldova”

card posbank
Care este limita maxima la platile si retragerile de numerar cu cardul Postbank?

Buna seara! Urmeaza sa fac o lucrare dentara in Romania si nu as vrea sa merg cu prea multi bani cash la mine.
Am luat legatura cu medicul dentinst si m-a informat ca pot plati si cu cardul. Imi puteti spune va rog ce suma pot plati maxim cu un card normal de la Postbank? Este card cu Vpay. Lucrarea va costa cateva mii de euro.

card-george-bcr
Pot sa incasez salariul pe un card din Romania daca lucrez in Anglia?

Dacă am cont deschis în România și lucrez în Anglia pot sa încasez salariul pe acest card?

bcr credit card poprire
Cum se poate debloca cardul de salariu, daca poprirea se face la angajator?

Sotul meu are o poprire pe salariu si card de salariu la BCR. Executorul judecatoresc a pus poprire si pe cont chiar daca exista o poprire si la angajator.
In call-center i s-a spus sotului meu ca o adeverinta de la angajator prin care se confirma poprirea ar debloca cardul. Dupa ce a dus adeverinta la filiala BCR Roman, a fost sunat ca nu se poate ridica poprirea decat cu acordul executorului (clar ca nu
va fi de acord odata ce a infiintat poprire si pe cont). Ce se poate face in aceste conditii?

cec credit card transfer
Daca am card la CEC Bank pot depune bani in cont in Germania la Bank Post?

Bună ziua ! Dacă am card la cec bank pot depune bani în cont în Germania la bank post ?

Pot sa scot bani in Romania de pe cardul german Volksbank?

Bună ziua. Am card in euro la Volksbank in Germania pe care încasez salariul. In mai plec in România in concediu. Pot sa scot bani in România de pe cardul Volksbank? Cat este comisionul?

postbank card
Exista limita de retragere bani pe zi de pe cardul Postbank? Si care este comisionul?

Bună ziua am încasat salariul pe card post bank germania. Am scos de pe el doar 580 euro restul numi da voie zice fonduri insuficiente pe el având 1000 euro .Întrebare de ce nu mai pot scoate ? Există limită lei euro pe zi in Romania ? si comisionul care ar fi pt o tranzactie?

bancoposta app
Cum deschid un cont online Postepay?

Vreau sa imi deschid un cont online postapay, cum as putea face?

card avantaj inchidere
Cum procedez pentru a inchide Cardul Avantaj?

CUM PROCEDEZ PENTRU A INCHIDE CARDUL AVANTAJ. MA AJUTATI CU UN MODEL DE CERERE?

De la ce banca pot scoate euro cu un card facut in Italia?

Am card facut in italia. vreau sa scot euro. la ce banca se poate in Romania?

postbank aplicatie finanzassistent
Care este aplicatia mobila Girocard Postbank, pentru a vedea cati bani am pe card?

Care este aplicația mobilă Girocard a bancii germane Postbank, pentru a vedea câți bani am pe card?

cec-bank-mobile-banking
Cum fac sa pot vedea online pensia pe cardul CEC Bank?

Am card CEC …cum sa fac sa pot vedea online pensia….tinand cont ca traiesc in Spania….nu stiu cum sa trec cardul online…ma puteti ajusta ?

postbank aplicatie finanzassistent
Was ist die Möbileanwendung von Girocard Postbank, um zu sehen, wieviel Geld ich auf der Karte habe?