Cum pot afla conditiile generale bancare ale Bancpost?

Am nevoie de conditiile generale bancare ale Bancpost ce erau in vigoare la 01.09.2008, intrucat am garantat cu apartamentul pentru o linie de credit revolving la acea vreme si nu le mai gasesc. Raspunsul bancii cand i le-am solicitat fiind: ”Au fost anexate la contractul de credit.” Mentionez ca eu am fost doar garantul, si nu beneficiarul liniei de credit. In speranta ca ma puteti ajuta, va multumesc din suflet.

Am luat legatura cu oficialii Bancpost, pentru a-i ruga sa va ajute sa rezolvati problema, si iata raspunsul primit:

„Cu siguranta punem la dispozitia oricarui client Bancpost Conditiile Generale de Afaceri, inclusiv pe cele a caror valabilitate s-a incheiat, la solicitarea acestora. Pentru a intra in posesia lor, rugam clientul sa ne transmita o solicitare prin Formularul de Contact disponibil pe site-ul bancii, la adresa: https://www.bancpost.ro/Bancpost/Despre-Bancpost/Contact-general/Formular-Contact-Generic

Va rog sa reveniti daca nu reusiti sa rezolvati problema cu banca sau daca aveti nevoie de ajutor sau de alte informatii.

5 + 6 =