mobile banking

Care este valoarea maxima care se poate transfera intre doua conturi de la aceeasi banca?

CARE ESTE VALOAREA MAXIMA A SUMEI TRANSFERATE DE LA UN CONT PFA LA CONTUL CURENT, AMBELE FIIND LA ACEEASI BANCA?

Postat in data: 22 sept., 2015

Cum as putea afla daca mi s-au pus alocatiile pentru copil in cont, aflandu-ma in Italia?

Cum as putea afla daca mi s-au pus alocatiile pentru copil in cont, aflandu-ma in Italia. Sau cum sa aflu starea contului aici in Italia? Si la care banci as putea retrage bani fara comision?

Postat in data: 08 sept., 2015

Cum pot sa vad online banii din contul bancar in care se vireaza alocatia copilului? Pot transfera banii online in alte conturi?

Am nevoie de niste lamuriri un privinta contului pe care il am la banca BRD. Am deschis un cont in care sa mi se vireze alocatia copilului. Intrebarea mea
este daca am posibilitatea de a vedea on line toate operatiunile si daca pot face transfer intr-un alt cont din alta tara. Mentionez ca eu locuiesc un Spania.

Postat in data: 11 iul., 2015

Nu pot sa-mi accesez contul BRD de pe telefon, apare erorarea ca pagina nu poate fi tradusa. Ce trebuie sa fac?

Am si eu o problema referitoare la accesarea contului BRD, intram de pe telefon si imi verificam creditul iar acum de vreo luna tot imi apare ca pagina trebuie tradusa, si imi da Hopa a aparut o problema, pagina nu poate fi tradusa, desi tot de pe acest tel. am verificat intotdeauna. Nu poate sa o traduca si nici nu ma pot loga din aceasta cauza. Ce trebuie sa fac? Va multumesc ptr intelegere.

Postat in data: 10 iun., 2015

Autentificare esuata la myBRD net, desi am introdus cod utilizator si parola. Ce am gresit?

Pentru a accede la cont online prin MyBRD am introdua cod utilizator si am introdus parola primita de la banca, dar mi sa scris autentificare esuata. Ce am gresit?

Postat in data: 20 mai, 2015

BRD are o retea total nefunctionala

buna ziua ! De ce ne amagiti cu porcaria asta de BRD banking? Este imposibil de acesat de logat etc, aveti o retea de toata mizeria, faceti ceva cu ea, platiti niste informaticieni adevarati. Problema este la nivel national, nu sunt singurul care se plange, este probabil un VPN, Cloud etc.

Postat in data: 10 mai, 2015

Am un cod pentru activare My BRD, dar habar nu am ce trebuie sa fac cu el

Am un cod pentru activare my brd, dar habar nu am ce trebuie sa fac cu el pentru a_mi vedea operatiunile bancare din cont.

Postat in data: 05 mai, 2015

Nu pot vizualiza contul pe myBRD Net, acces restrictionat! Care sunt motivele si ce fac?

Nu mai pot intra in aplicatia de internet banking myBRD Net, imi apare mesajul de acces blocat. Care sunt motivele si ce trebuie sa fac?

Postat in data: 05 ian., 2015

Cum pot intra in pagina contului meu la BRD daca nu-mi recunoaste parola trimisa prin SMS?

Rog sa ma ajutati sa pot intra pe pagina contului meu bancar. Nu mi se recunoaste nici vechea parola si nici cea noua transmisa de brd prin SMS. Am sunat la brd pentru ajutor dar nu m-am lamurit ce trebuie sa fac. Va multumesc

Postat in data: 19 nov., 2014