Tag Archives: bcr

etoken bcr aplicatie
Cum pot sa reactivez aplicatia eToken BCR?

„Mi s-a blocat contul card George și îmi cere să reactivez eToken. nu ma descurc.”

problema george bcr
De ce nu-mi pot actualiza datele personale cu aplicatia George BCR?

„Buna ziua! Nu-mi pot acctualiza datele. Dupa ce fac poza imi da eroarea” A aparut o eroare la prelucrarea imaginii ….” Am incercat si cu poza la rezolutie mai mica ,telefoane Pixel 5 si Iphone13”

bcr reclamatie
Kruk m-a instiintat sa platesc integral creditul la BCR. Ce pot sa fac?

„Buna ziua .
Am primit instiintare de la kruk sa platesc suma integral a a unui credit pe care il am cu bcr.
Problema este ca bcr ul nu ma instiintat dr plata .”

card-george-bcr
Pot sa incasez salariul pe un card din Romania daca lucrez in Anglia?

Dacă am cont deschis în România și lucrez în Anglia pot sa încasez salariul pe acest card?

etoken bcr aplicatie
Ce fac daca am uitat parola etoken BCR?

Mama mea a uitat parola la etoken, cum o poate afla? la *2227 se vb foarte răstit și cauta tot felul de motive nu vor sa o ajute.

bcr credit card poprire
Cum se poate debloca cardul de salariu, daca poprirea se face la angajator?

Sotul meu are o poprire pe salariu si card de salariu la BCR. Executorul judecatoresc a pus poprire si pe cont chiar daca exista o poprire si la angajator.
In call-center i s-a spus sotului meu ca o adeverinta de la angajator prin care se confirma poprirea ar debloca cardul. Dupa ce a dus adeverinta la filiala BCR Roman, a fost sunat ca nu se poate ridica poprirea decat cu acordul executorului (clar ca nu
va fi de acord odata ce a infiintat poprire si pe cont). Ce se poate face in aceste conditii?

aplicatia_George-autentificare
Cum pot proceda pentru recuperarea parolei eToken BCR?

Momentan sunt in Canada și in urma verificării parolei eToken BCR George sa blocat.
Acum cum pot proceda pentru recuperarea parolei având in vedere ca nu pot suna in România deoarece nu am roming.

bcr poprire cont
Se poate pune poprire pe veniturile din pensie dintr-un cont deschis la BCR?

Se poate impune o poprire pe veniturile din pensie pe un cont deschis la BCR ?

ferratum credit
Cum rambursez creditul Ferratum la bancomatul BCR?

La bancă BCR nu am putut ambursa creditul ca apărea ma multe destinații ferratum și s-a cerut și codul pe care nu-l
cunoșteam.
Adresa exactă a băncii unde am de rambursat creditul nr. contract, cod.

bcr transfer ora limita
Orele limita de procesare a platilor si transferurilor la BCR [citeste tot]
dobanzi depozite banci top
Care banci au cele mai mari dobanzi la depozitele in lei? [citeste tot]
banca transilvania transfer
Cand intra banii la un transfer Banca Transilvania – BRD?

Bună ziua! Astazi la ora 12 mi-a transferat o persoana niste bani din contul lui de la Transilvania catre contul meu de la Brd. cand ar intra banii?

etoken bcr
Mi s-a blocat etokenul aplicatiei George BCR. Ce pot sa fac?

Cum pot lua legatura cu bcr? Sunt Din Republica Moldova am sunat nu raspunde nimeni am scris tot asa mi so blocat etokenul, ce pot face?

De la ce bancomat pot retrage dolari cu un card din strainatate?

Bună ziua, imi puteti spune va rog de la ce bancomat sau banca din tara pot retrage dollari? Eu am un card din strainatate cu dolari.

Cum pot face tranzactia de pe card Livret A pe card de debit George BCR?

Spune ti mi va rog cum pot face tranzactia de pe card livret a pe card mastercard,sau pe un card debit george? multumesc

dobanzi credite nevoi

Care banci au cele mai mici dobanzi la creditele de nevoi personale?

Care banci au cele mai mici dobanzi la creditele de nevoi personale? [citeste tot]
Cum pot afla parola etoken BCR?

Cum pot afla parola etoken?

george-aplicatie-amprenta-logare
De ce nu pot sa deschid aplicatia George BCR?

Buna ziua. De ce nu pot deschide alicatia George imi arata cod eroare300. 9.ZVBO9mNK
Pentru actualizare de date am fost la banca de curând.
Va rog sa ma ajutati cumva. Mulțumesc

aplicatia_George-autentificare
Cum pot schimba numarul de telefon la aplicatia George BCR?

Salut, tata are George aplicația și eToken și nu mai merge nici numele de utilizator și nu mai are nici numărul vechi. Cum poate schimba numărul?

Cum pot sa deblochez contul BCR fara sa merg la banca?

Am oprire pe cont BCR și îl am blocat. Cum pot sa-l deblochez fara sa ajung la banca?