Etichete: myBRDnet

Nu pot deschide aplicatia MyBRD, imi spune parola esuata. Ce pot sa fac?
brd-cod-utilizator-id-parola-logare

Buna ziua! Nu pot deschide aplicatia My BRD, imi spune parola esuata, am incercat toate combinatiile, am schimbat si parola…imi spune parola modificata cu succes, dar cand introduc iarasi parola, tot parola esuata imi apare.

Postat in data: 07 oct., 2020

Nu pot introduce parola pe mybrdnet. Ce se intampla?
brd-cod-utilizator-id-parola-logare

Buna ziua. Am o problema cu accesul la cont prin mybrdnet, nu ma lasa sa introduc parola. Introduc ID-ul, codul de utilizator, dar nu-mi mai apare casuta cu parola, ca pana acum. Ce se intampla?

Postat in data: 07 feb., 2020

Mi s-a blocat tokenul la MyBRDnet si la telefon nu raspunde nimeni. Ce pot sa fac?

Mi s-a blocat tokenul la mybrdnet, mi-a spus ca am introdus un cod gresit, desi am pus codul corect.
Sun de peste o ora la telefon la BRD, dar nu raspunde nimeni. Am incercat sa sun la angajatii de la unitate la care merg eu, pe care-i cunosc, dar toti se dau sifonabili, de ce-i deranjez, ca trebuie sa sun la call centr. Dar daca raspunde doar robotul, ce sa fac? Trebuie sa fac o plata urgenta si nu reusesc.
Sunt client la BRD de 20 de ani si de multe ori m-au calcat pe nervi, au o atitudine inadmisibila, nu-mi place, sunt lucruri pe care nu le putem tolera si o sa ma mut la alta banca.

Postat in data: 05 mart., 2019

Nu pot introduce parola la mybrd si nu pot accesa contul. Ce pot sa fac?

Nu pot accesa contul BRD deoarece nu-mi afiseaza casuta cu numere (parola). Ce pot sa fac?

Postat in data: 11 iul., 2018

De ce nu pot sa verific online contul BRD, desi introduc corect datele?

Am la la banca BRD un cont pe care nu pot sa il verific online. Introduc datele personale in el si imi spune ca am esuat. Eu introduc datele corecte in el si imi spune ca am esuat?

Postat in data: 01 feb., 2017

De ce nu pot accesa site-ul BRD, sectiunea mybrdnet.ro, pentru a intra in contul de card?

Nu pot accesa site-ul BRD, sectiunea mybrdnet.ro pentru a intra in contul de card. Atunci cand scriu adresa site-ului imi apare notificarea „conexiune inexistenta” sau „Eroare legata de confidentialitate”.

Am schimbat parola asa cum mi s-a cerut si dupa aceea nu am mai putut intra pe sit. Am fost si la banca si am sesizat problema, mi s-a dat o noua parola, dar tot nu pot sa accesez adresa. Ce pot sa mai fac? Va rog sa ma ajutati!

Postat in data: 24 dec., 2015

Am incercat sa transfer o suma intre conturile mele folosind mybrdnet si digipass-ul si dupa introducerea ID si parola ma readuce in pagina de logare. Ce fac?

Am incercat sa transfer o suma intre conturile mele folosind mybrdnet si digipass-ul si dupa introducerea ID si parola ma readuce in pagina de logare. Ce pot sa fac?

Postat in data: 11 ian., 2015

Nu pot vizualiza contul pe myBRD Net, acces restrictionat! Care sunt motivele si ce fac?

Nu mai pot intra in aplicatia de internet banking myBRD Net, imi apare mesajul de acces blocat. Care sunt motivele si ce trebuie sa fac?

Postat in data: 05 ian., 2015

De vreo 4 zile nu mai pot sa-mi accesez contul pe mybrdnet. Care sa fie cauza?

Buna ziua.
De vreo 4 zile nu mai pot sa-mi accesez contul pe mybrdnet
Dupa ce introduc id-ul si parola ramane blocat.care sa fie cauza?

Postat in data: 17 dec., 2014

Cum pot intra in pagina contului meu la BRD daca nu-mi recunoaste parola trimisa prin SMS?

Rog sa ma ajutati sa pot intra pe pagina contului meu bancar. Nu mi se recunoaste nici vechea parola si nici cea noua transmisa de brd prin SMS. Am sunat la brd pentru ajutor dar nu m-am lamurit ce trebuie sa fac. Va multumesc

Postat in data: 19 nov., 2014