ATM

card posbank
Se poate verifica cardul de Germania Postbank in Romania?

Buna ziua .as vrea sa va intreb daca se poate verifica cardul de germania bankpost in romania???va multumesc

unicredit bancomat
Bancomatul Unicredit s-a blocat si nu mi-au intrat banii in cont. Ce pot sa fac?

Incercand sa depun bani pe automatul de la unicredit banii s-au blocat respectiv nu a fost creditat contul si o eroare a aparut pe chitanta, am facut sesizare in suc bancii si mi-au dat timp de solutionare 30 zile, nu este un termen prea mare?

card santander debito
Pot sa scot bani in Romania de pe cardul Santander Debito?

Pot sa scot bani după cardul Santander in Romania dacă nu este visa?
Este card de debito

plafon retragere bani card nickel
La ce banca din Romania pot scoate bani de pe cardul Nickel și cât e limita pe zi?

„Bună seara, dacă am un card Nickel făcut în Franța spuneti mi va rog la ce banca din România pot scoate bani și cât e limita pe zi?Pot scoate euro sau lei și într-o luna cât am voie sa scot de pe el?dar în Franța care este limita.Va multumesc”

card posbank
Pot scoate bani in Romania de pe un card Postbank din Germania?

„Îmi pot scoate bani și din România dacă plec din Germania? am card la bank post”

reclamatie Raiffeisen Bank
Bancomatul Raiffeisen din Scornicesti, Olt, ramane mereu fara bani!

„Avem un bancomat în orașul Scornicesti jud Olt unde în toate sfârșitul de săptămâna nu sant bani menționez ca avem în zona
peste 800 muncitori de la drumul expres care sant cazați în oraș și au card raiffaizen și nu pot sa ridice bani ca nu sant

Puteți sa stabiliți cu firma sa alimenteze cu sume mai mari?”

nickel card bancomat
Pot sa scot bani de pe cardul Nickel la bancomatele din Moldova?

„Ași dori să intreb despre card nickeli Meam făcut card nickeli la Franța de la Tabac și am venit la
Moldova cu el. Întrebarea mea este daca poți să scot bani depe nickeli la bancomatele Moldova”

card posbank
Care este limita maxima la platile si retragerile de numerar cu cardul Postbank?

Buna seara! Urmeaza sa fac o lucrare dentara in Romania si nu as vrea sa merg cu prea multi bani cash la mine.
Am luat legatura cu medicul dentinst si m-a informat ca pot plati si cu cardul. Imi puteti spune va rog ce suma pot plati maxim cu un card normal de la Postbank? Este card cu Vpay. Lucrarea va costa cateva mii de euro.

Pot sa scot bani in Romania de pe cardul german Volksbank?

Bună ziua. Am card in euro la Volksbank in Germania pe care încasez salariul. In mai plec in România in concediu. Pot sa scot bani in România de pe cardul Volksbank? Cat este comisionul?

postbank card
Exista limita de retragere bani pe zi de pe cardul Postbank? Si care este comisionul?

Bună ziua am încasat salariul pe card post bank germania. Am scos de pe el doar 580 euro restul numi da voie zice fonduri insuficiente pe el având 1000 euro .Întrebare de ce nu mai pot scoate ? Există limită lei euro pe zi in Romania ? si comisionul care ar fi pt o tranzactie?

De la ce banca pot scoate euro cu un card facut in Italia?

Am card facut in italia. vreau sa scot euro. la ce banca se poate in Romania?

postbank comision retragere bani atm
Pot sa scot bani din Romania de pe un card Postbank? Nu am procent?

Salut, asa o intrebare!! Ma aflu la Germania si am card de la Post Banc, voi putea scoate bani de la Romania?? Nu o sami ia procent??

De la ce bancomat pot retrage dolari cu un card din strainatate?

Bună ziua, imi puteti spune va rog de la ce bancomat sau banca din tara pot retrage dollari? Eu am un card din strainatate cu dolari.

Pot sa scot euro de la bancomatele Banca Transilvania?

Daca am un cont in euro la Banca Transilvania si am bani in euro pe el si ma duc la bancomat, pot sa extrag bani in lei sau numai in euro merge?

card bancoposta
De pe cardul Bancoposta unde pot scoate bani in Romania?

Am un card de la posta Italia Bancoposta ,de unde pot scoate bani in Romania? Va multumesc

Daca am card emis in Europa, pot scoate euro de la un atm in Romania?

Daca am card BancoPosta din Italia sau un oarecare card emis in Europa, pot scoate euro de la un atm in Romania??.multumesc

card-george-bcr
La care banca din Anglia pot scoate bani de pe cardul George BCR cu un comision mai mic?

Buna seara, am si un cont bancar George la Bcr. Pot sa scot bani de pe el aici in Anglia si cu ce banci pot sa scot ca sa nu ia comision mare la bani?

De ce nu mai pot scoate bani de pe cardul Credit Mutuel din Franta?

Bună, am scos într-o zi 18 milioane și a doua zi 5 milioane… acum nu îmi mai da voie sa scot …e un card de Franţa banca Credit Mutuele, vă rog un ras dacă se poate: de ce nu îmi mai da voie sa scot?

De la ce banca e mai avantajos sa scot lei de pe un card in euro?

Buna seara, am vazut ca ati postat pe un site diferite indicatii oamenilor ce bancomate sa foloseasca pt a avea un comision de schimb mai mic. O indrumare va rog, ca sa scot lei in tara de pe un card de euro spaniol cu un comision cat de cat bun, ce imi recomandati? Bcr ul ofera la conversie 1-euro – 4,383, Brd-4,47 iar Raiffaisen – 4,55.

card posbank
Nu pot scoate bani de pe cardul Postbank. Ce pot sa fac?

Bună ziua …va rog frumos ce pot face că nu pot scoate bani de pe cardul Postbank și am nevoie urgent astăzi că nu mai am bani…nu știu să vorbesc germana că am sunat și mi-au spus că doar germană vorbesc.