my BRD Mobile

Cum intru in aplicatia YOU BRD de pe laptop?

„Cum intru in contul BRD de pe laptop?”

Cum instalez pe telefon aplicatia YOU BRD?

Vreau sa-mi instalez pe telefon aplicatia YOU BRD, sa vad banii din cont. Cum fac?

cod utilizator aplicatie brd
Unde gasesc numar client BRD sau codul de activare?

Unde pot gasi nr client BRD sau cod activare aplicatie?

you brd nu merge
Am reinstalat aplicatia YOU BRD si nu se mai deschide. Ce trebuie sa fac?

A trebuit reinstalat You Brd app iar acum, dupa ce introduc pin-ul aplicatia nu se dechide. Se intoarce la pagina principala de login.
Ma puteti ajuta, va rog?

you brd problema activare
Nu mai pot plati factura Vodafone de pe aplicatia myBRD. Ce pot sa fac?

Buna ziua
Cu ocazia preluari UPS de Vodafone sa schimbat si contul de client de la 7 cifre la 9 cifre. Plata fac. pentru upc o faceam prin mybrd, acum nu o pot face pentru ca my brd nu ma lasa sa schimb codul de client pe laptop, pe telefon pot dar nu toti avem vederea si degete de chirurg. Cum pot face sa fac platile iar de pe laptop fara sa scimb aplicatia pe youbrd cum mi sa sugerat de brd?
O zi frumoasa

Probleme aplicatie myBRD
Cum as putea sa-mi activez mybrd token mobile?

Bună! Cum aș putea sa- mi activez mybrd token mobile? Vă mulțumesc!

cod, id activare aplicatie mybrd
Cum pot semna contractul pentru serviciul de mobile banking cu BRD? Nu primesc codul de activare si parola unica prin SMS!

Buna ziua, am descarcat aplicatia pe telefon, cum pot semna contractul pentru serviciul de mobile banking cu BRD? nu primesc codul de activare si parola unica prin SmS.

cod, id activare aplicatie mybrd
Ce trebuie sa completez pentru activarea mybrd Mobile?

Buna ziua, am nevoie de putin ajutor, mi se cere la activarea contului MYBRD Mobile ID ACTIVARE SI COD ACTIVARE AS VREA SA STIU MAI EXACT CE TREBUIE SA COMPLETEZ, MULTUMESC.

Probleme aplicatie myBRD
Cum pot activa aplicatia myBRD pe noul telefon?

Bună seara, am avut my brd activ și am schimbat telefonul, nu îl mai pot activa pe noul telefon, ce pot face.

BRD aplicatie you
Cum pot reinstala you brd fara sa ma deplasez pana la unitatea bancara ?

Cum pot reinstala you brd fără sa ma deplasez pana la unitatea bancara ?

youbrd-aplicatie
Cum ma conectez la aplicatia YOU BRD daca mi-am schimbat telefonul?

Cum pot sa ma conectez la aplicația BRD pe telefon dacă numai am același număr de telefon?
Va rog să-mi răspundeți e foarte important pentru mine.
va mulțumesc anticipat:)

you-brd-probleme-functionare
De ce nu functioneaza aplicatia myBRD si nici YouBRD?

De ce nu functioneaza My brd mobile si YOU BRD? Nu merge aplicatia my Brd pe telefon nu ma lasa sa intru.

Probleme aplicatie myBRD
Pot sa-mi instalez aplicatia myBRD Mobile pe noul telefon fara sa merg la banca?

Bună dimineața am și eu o întrebare. Vreau sa îmi instalez aplicația My BRD mobile pe noul telefon, și nu pot ajunge la bancă pentru ca să sucursala de la noi sa închis și alta este la 30 km și mai am și bebe mic. Oare ma puteți ajuta dumneavoastră?

youbrd-aplicatie
Cum descarc aplicatia YOU BRD in calculator/laptop?

Cum descarc aplicatia YOUBRD in calculator/laptop?

Probleme aplicatie myBRD
De ce nu merge aplicatia my BRD?

Buna seara! De azi dupa amiaza nu mi-a mers aplicatia my brd. Nu am putut face plati si acum cand incerc sa intru imi spune ca a expirat sesiunea ma pune sa inteoduc cnp si nr de tel, imi trimite un cod de securitate care e transmis pe nr meu de tel, il tastez si ramane blocata aplicatia. Va rog sa ma ajutati cu rezolvarea acestei prob.

you-brd-aplicatie
Cum activez aplicatia YOU BRD?

De o luna încerc sa îmi fac aplicația Brd, și mereu îmi apare „ups,a intervenit o eroare”. Am fost la bancă și mi s a spus sa o
fac singura

Unde gasesc codul de activare pentru aplicatia myBRD Mobile?

Vreau sa-mi instalez My BRD Mobile, dar am verificat în contract și nu găsesc acel cod de activare, unde este mai exact în contract? Parcă țin ceva minte că mi s-a zis că este seria de la buletin, am încercat dar nimic.

Probleme aplicatie myBRD
Aplicatia myBRD nu se deschide. E vreo problema?

Nu mi se deschide aplicatia myBRD, nu stiu de ce. Am internet, este actualizata, am accesat-o acum doua zile. Dupa ce introduc parola si codul nu se intampla nimic, se incarca incontinuu. Ce se intampla, e vreo problema?

brd-cod-utilizator-id-parola-logare
Nu pot deschide aplicatia MyBRD, imi spune parola esuata. Ce pot sa fac?

Buna ziua! Nu pot deschide aplicatia My BRD, imi spune parola esuata, am incercat toate combinatiile, am schimbat si parola…imi spune parola modificata cu succes, dar cand introduc iarasi parola, tot parola esuata imi apare.

Nu mai pot intra in contul BRD cu parola si sunt in alta tara, mi-am schimbat numarul de telefon. Ce pot sa fac?

Mi-am schimbat numarul de telefon deoarece m-am mutat in Anglia pe perioada de studiu. Ca prin urmare, nu am primit mobile token si acum nu ma mai pot autentifica cu parola.

Am nevoie de cont cat de repede posibil deoarece e singurul pe care il am si il folosesc, dar ei mi-au comunicat ca trebuie sa completez un formular care mi-l vor trimite pe email, dar nu am primit absolut nimic.

Poate ma panichez eu prea mult, dar nu se poate rezolva cumva mai repede? Sa schimbe numarul ala de telefon si sa imi deie access la cont?