mobile banking

nu functioneaza you brd
Aplicatia YOU BRD nu functioneaza! Ce pot sa fac?

După nenumărate vizite la bancă sau discuții cu agenții de la call center aplicația YOU BRD nu funcționează… În momentul în care încerc să activez aplicația, trec de proces (buletin, face scan), dar după introducerea numărului de telefon (în mod corect,
prefixul fiind deja notat) întâlnesc o eroare “Ups, s-a produs o eroare încercați mai târziu”…

La banca, aproximativ aceeași problema, tot fără acces la aplicație, agentul bancar reușește sa activeze aplicația, primesc și o confirmare, dar am acces la aplicația doar până în momentul închiderii acesteia; este foarte bizar…

După închiderea aplicației sau după ce este pusă “în bară” nu mai funcționează, mereu îmi apare să încep/reîncep procesul de activare.

Aplicația a fost actualizata, dezinstalată, instalată din nou, telefonul actualizat, totuși aplicația nu funcționează; menționez că folosesc sistemul IOS (IPhone 14 plus).
Până în prezent nici un agent bancar sau un agent call center nu a fost capabil să-mi ofere o explicație sau soluție.

Sper să mă puteți ajuta cu un răspuns, deoarece mă gândesc serios să colaborez cu altă bancă.

probleme you brd
Nu merge sa fac selfie la portret pentru a reinstala aplicația you brd. Ce pot sa fac?

Nu merge sa fac selfi la portret pentru a reinstala aplicația you brd. Ce pot sa fac?

problema smart mobile raiffeisen
Nu se deschide aplicatia Raiffeisen Smart Business. Ce pot sa fac?

Nu se deschide aplicația Smart business de la Raiffeisen îmi apare pe ecran Smart business se oprește ce trebuie să fac ?

cod utilizator aplicatie brd
Care este numarul de client BRD? Vreau sa-mi fac aplicatia

Stimate Domn am o întrebare care este Numărul de client Brd vreau să îmi fac aplicația

probleme you brd
De ce trebuie sa reiau pasii pentru activarea aplicatiei YOU BRD?

Am activat aplicatia You BRD dar dupa aproximativ 1 saptamana trebuie sa reiau pasii, pare absurd sincer daca e nevoie de asa ceva la fiecare saptamana.
Care este motivul reluarii ancestor pasi care oricum au durat foarte mult.
O zi buna!

aplicatii mobile banking
Care sunt cele mai apreciate aplicatii de mobile banking?

Cum aleg cea mai buna aplicatie de mobile banking? Care sunt cele mai populare?

Aplicatia YOU BRD are probleme de functionare

Sunt probleme cu aplicatia YOU BRD?

Aplicatiile myBRD si YOU BRD nu merg pe reteaua mobila, doar pe wifi. Cum pot remedia problema?

Aplicatia my brd dar si you brd nu merg atunci cand sunt la conectat reteaua mobila, ele merg doar atunci cand sunt conectat la wi-fi! Imi poate spune cineva cum pot remedia aceasta problema?

cec bank mobile banking problema accesare
Nu pot sa accesez aplicatia CEC Bank. Care e problema?

Buna seara, am gasit adresa dvs la o postare din octombrie in care se vorbea despre faptul ca nu functiona aplicatia CEC, nici eu nu pot acum s-o accesez, stiti cumva care este problema si/sau cand se va remedia ?

nu functioneaza you brd
Nu pot finaliza actualizarea datelor la BRD. Ce trebuie sa fac?

cum pot sa instalez aplicația YouBRD pe un alt telefon, pentru că nu se poate finaliza actualizarea datelor. Îmi cere de doua ori fotografia cărții de identitate, prima data îmi permite,selfie îmi permite, completeaz datele, iar a doua oara nu mai este disponibil butonul de fotografiere. Rog suport pentru această problema.

etoken-bcr-aplicatie
Cum activez etokenul BCR?

Nu pot sa intru in etoken bcr. Ce pot sa fac?

probleme you brd
Am probleme cu aplicatia YOU BRD! Nu mai merge sa ma loghez. Ce pot sa fac?

Bună ziua! Am probleme cu aplicatia you brd. Nu mi merge sa ma loghez. Îmi spune ca ultimele cifre din numărul cardului este inexistent. Mulțumesc!

bt pay problema
Aplicatia BT Pay nu se incarca. Care este problema?

De fiecare data cand intru in aplicatia BT Pay imi spune acelasi lucru si nu vrea sa se incarce, care crezi ca ar putea fi problema? multumesc in avans pentru ajutor.

eroare aplicatie cec bank
Nu merge aplicatia CEC Bank. Ce se intampla?

Nu merge aplicatia CEC Bank: „Runteime Error” la apelarea paginii. Ce se intampla? Sunt sanse de reparare? 13.10.2022

nu functioneaza you brd
Nu reusesc sa activez aplicatia YOU BRD. Ce pot sa fac?

Nu reusesc sa activez aplicatia YOU BRD. Ce pot sa fac?

cod utilizator aplicatie brd
Unde gasesc numarul de client BRD?

Unde gasesc numarul de client brd?

nu functioneaza you brd
De ce nu pot sa activez aplicatia YOU BRD?

Buna ziua! Folosesc se mult timp aplicatia You Brd, insa de curand am
schimbat telefonul si a fost nevoie sa instalez iar aplicatia, insa
imi cere sa o activez.
Imi cere sa urmez pasii cu poza buletinului, cu selfie, cu actualizare
date, spune ca procesul s a incheiat cu succes… si cam atat. Cand
termin toti pasii, ma pune sa o iau de la capat…
Gresesc undeva?
Multumesc pentru raspuns!

nu functioneaza you brd
De ce nu pot sa actualizez aplicatia youbrd?

Nu reușesc sa actualizez aplicația you brd. Îmi da eroare. Ce se
întâmplă?

nu functioneaza you brd
Nu functioneaza aplicatia YOU BRD. De ce?

Nu funcționează aplicația , deși am instalat-o săptămâna trecută. De de? Este posibil sa fie de la semnal?

mybrd activare aplicatie
Cum pot activa aplicatia myBRD?

Bună ziua cum pot activa aplicația my brd?