mobile banking

etoken bcr
Mi-am uitat parola etoken BCR. Cum pot seta alta parolă?

Mi-am uitat parola etoken. Cum pot seta altă parolă?

cec-bank-mobile-banking
Cum recuperez parola la aplicatia CEC Bank Mobile Banking?

AM PE TELEFON APLICATIA CEC BANK.Tastez codul PIN,SI MA INTREABA DACA AM UITAT COD PIN.AJUTATI-MA SA RECUPEREZ COD PIN PE ACEASTA APLICATIE. MULTUMESC.TELEFONIC NU PRIMESC LEGATURA CU VREUN OPERATOR!

Probleme aplicatie myBRD
Pot sa-mi instalez aplicatia myBRD Mobile pe noul telefon fara sa merg la banca?

Bună dimineața am și eu o întrebare. Vreau sa îmi instalez aplicația My BRD mobile pe noul telefon, și nu pot ajunge la bancă pentru ca să sucursala de la noi sa închis și alta este la 30 km și mai am și bebe mic. Oare ma puteți ajuta dumneavoastră?

etoken-bcr-aplicatie
Cum se reactiveaza aplicatia eToken BCR?

Salut, exista și o modalitate de reactivare etoken și george fără a aștepta să fii transferat? Exista înainte, tot prin telefon, sa introduci cnp și se rezolva.

youbrd-aplicatie
Cum descarc aplicatia YOU BRD in calculator/laptop?

Cum descarc aplicatia YOUBRD in calculator/laptop?

cod-etoken-george
Cand si unde trebuie sa introduc codul de 4 cifre din tokenul BCR in aplicatia George?

Bună ziua! De aprox. 10 zile am fost la o sucursală BCR ptr. instalarea aplicației GEORGE pe laptop.

Am primit un Diapozitiv Token, am fost și instruită cum să folosesc dispozitivul, și un contract care conține Codul de Utilizator.

Pe aplicatia instalată https://login.bcr.ro/users/login, trebuie să urmez următorii pași:

1) la COD TOKEN/eTOKEN complectez codul primit de la Banca BCR

2) Apas tasta ON de pe Token,

3) Apas tasta 1

4) Complectez cu codul generat la căsută solicitată!

INTREBARE: Când trebuie să INTRODUC CODUL din 4 cifre pe Token? Am încercat după pasul 2): ON și după pasul 3) Tasta 1. Tokenul nu generează nici un cod! Deocamdată nu mă descurc și am mare nevoie de urmărirea contului de acasă, de pe laptop. Mulțumesc anticipat!

Să aveți o zi excelentă!

Probleme aplicatie myBRD
De ce nu merge aplicatia my BRD?

Buna seara! De azi dupa amiaza nu mi-a mers aplicatia my brd. Nu am putut face plati si acum cand incerc sa intru imi spune ca a expirat sesiunea ma pune sa inteoduc cnp si nr de tel, imi trimite un cod de securitate care e transmis pe nr meu de tel, il tastez si ramane blocata aplicatia. Va rog sa ma ajutati cu rezolvarea acestei prob.

you-brd-aplicatie
Nu merge aplicatia YOU BRD! Ce pot sa fac?

Buna ziua, nu îmi merge aplicația, You BRD, după ce îmi introduc parola nu mi se incarca contul, nu îmi afișează suma. Parola este corecta și o pot introduce, dar după ce intru in cont pe „Home/Acasa” apare Mesajul de eroare este Ups.. cont favorit
indisponibil. Încearcă din nou. Și dedesubt sub mesajul de eroare apare butonul roșu cu” reîncarcă”. Oricât aș apasă reîncarcă
nu îmi reîncarcă datele. Menționez că în urma cu câteva ore mergea și puteam sa îmi văd suma pe care o am. Ce pot face. Este
necesară ștergerea și reinstalarea aplicației?

george-bcr-aplicatie
Cum aflu numele de utilizator la aplicatia George, fara sa sun la BCR?

Cum aflu numele de utilizator la aplicația George, fără sa sun la BCR?

george-aplicatie-amprenta-logare
Mi-am schimbat telefonul in strainatate si nu mai pot folosi aplicatia George. Ce trebuie sa fac?

Nu mai pot folosi aplicația George am schimbat telefonul și acum trebui sa primesc un sms cu codul pe telefon . Problema este ca eu sunt în străinătate și nu am cum sa primesc sms pe numărul de România.
Cum pot rezolva aceasta problema. Mulțumesc frumos