mobile banking

problema george bcr
De ce nu-mi pot actualiza datele personale cu aplicatia George BCR?

„Buna ziua! Nu-mi pot acctualiza datele. Dupa ce fac poza imi da eroarea” A aparut o eroare la prelucrarea imaginii ….” Am incercat si cu poza la rezolutie mai mica ,telefoane Pixel 5 si Iphone13”

you brd problema activare
Am o problema cu aplicatia YOU BRD: nu merge sa ma inregistrez. De ce?

„Bună ziua, am o problemă cu aplicația YOU BRD nu merge să mă registrez”

eroare george bcr
Nu pot sa intru in contul George. De ce?

„Nu pot sa întru în contul George. De ce?”

you brd problema activare
Nu reusesc sa intru in cont. S-a blocat aplicatia YOU BRD?

„Buna ziua. Nu reusesc sa intru in cont de vreo ora. S a blocat aplicatia YOU BRD?”

you brd problema activare
De ce BRD mi-a blocat aplicatia YOU BRD pe mobil?

„Am avut activata aplicatia YOU BRD pe mobil pina ieri cind sa blocat. de ce?”

you brd problema activare
De ce nu pot sa activez aplicatia You BRD?

„Bună ziua,
Am activat ultima versiune a aplicației You BRD inclusiv cu datele biometrice solicitate. Am primit mesajul că aplicația a fost
instalată cu succes, dar după ce introduc datele de autentificare aplicația se deschide pentru o fracțiune de secundă după care se închide.

Am fost la bancă și mi-au zis că problema este din setările telefonului probabil un antivirus care o închide. Am încercat toate variantele în setările telefonului și nu reușesc.

Puteți să mă ajutați cu o soluție?”

you brd problema activare
Nu merge aplicatia BRD. Imi spune ca BRD token a expirat. Ce trebuie sa fac?

„Nu merge aplicația you brd. Îmi spune că brd token a expirat, apoi îmi cere sa bag CNP-ul și numărul de telefon ca să primesc un cod. După ce bag codul îmi apare mesajul „Oops something went wrong” și îmi cere sa repet pașii anteriori și același lucru, e într-un loop de erori.”

youbrd-aplicatie
Nu merge aplicatia you brd. Imi spune ca brd token a expirat. Ce pot sa fac?

problema smart mobile raiffeisen
Nu pot intra in aplicatia Smart Mobile de pe telefonul Huawei. Ce pot sa fac?

„Nu pot intra in smart mobile de pe telefon Huawei. Ce pot sa fac?”

raiffeisen smart mobile nefunctional
Aplicatia Raiffeisen Smart Mobile nu functioneaza! Ce se intampla?

„Aplicația smart mobil nu funcționează. Avem de făcut operațiuni cu termen limita, și de mai bine de 4ore nu pot accesa aplicația. Ce se întâmplă? Alta data eram anunțați din timp despre eventualele lucrări de mentenanță.”

problema smart mobile raiffeisen
Aplicatia Raiffeisen online nu mai functioneaza. Ce pot sa fac?

De câteva luni aplicația Raiffeisen online nu mai funcționează. Am primit un mesaj in vechea aplicație prin care îmi spunea să
actualizez datele,adică să șterg app și s-o reinstalez și de atunci nu am mai reușit.

Am sunat și la *2000 am așteptat ore și ore și nimic. Azi am fost și la banca la Dr tTr Severin și iar nimic.
Menționez că dețin un tel Oppo Reno 5

you brd problema activare
Nu merge aplicatia You BRD, nu se deschide! Ce pot sa fac?

Nu merge aplicatia You BRD,pur si simplu nu se deschide!

cum aflu numar cont iban bcr
Cum pot afla numarul contului meu IBAN de la BCR?

Îmi spuneți cum pot afla nr. cont IBAN la BCR și celelalte dacă sunt în Anglia? Nu le am la mine.

BT24 aplicatie banca
Aplicatia BT24 nu functioneaza, nu se deschide! Care este problema?

Nu reusesc sa ma loghez in aplicatia bt24, nici de pe calculator, nici de pe telefon. Din aplicatie nu se conecteaza, iar de pe calculator imi spune ca nu se poate conecta, ieri am folosit-o fara probleme. Stici care este problema? Daca sun la ei, dureaza o ora pana raspund.

aplicatia_George-autentificare
Cum pot proceda pentru recuperarea parolei eToken BCR?

Momentan sunt in Canada și in urma verificării parolei eToken BCR George sa blocat.
Acum cum pot proceda pentru recuperarea parolei având in vedere ca nu pot suna in România deoarece nu am roming.

you brd problema activare
Cum accesez aplicatia BRD daca mi-am schimbat telefonul?

Buna ziua cum pot folosi aplicatia mybrd cu alt nr de telefon nu cel ce lam dat la semnarea contractului. Am dat nr de Romania si acum sunt in Spania si acel nr nu functioneaza.Va multumesc

home bank ing
Pot transfera bani din contul in lei intr-un cont in euro, prin Home Bank?

Pot transfera bani prin Home Bank din contul de lei in cel de euro?

neo bt
Aplicatia BT nu functioneaza! De ce?

Aplicația BT24 a fost actualizata pe tel insa nu ma pot conecta, îmi apare mesaj de eroare și faptul ca din probleme de securitate am fost delogata. este o problema de sistem sau care este problema? Menționez ca ieri am accesat aplicația.

you brd problema activare
Aplicatia you brd nu mai functioneaza pe noul telefon. Ce pot sa fac?

Bună ziua.
Am avut aplicatia you brd , pe telefon functiona perfect. Din pacate, am fost nevoită să dezactivez aplicatia (s a defectat tel) si acum am descarcat din nou aplicatia dar nu mai functineaza. Imi pare fff rău , ptr ca eram foarte multumita de aplicatie .

cod, id activare aplicatie mybrd
Cum pot semna contractul pentru serviciul de mobile banking cu BRD? Nu primesc codul de activare si parola unica prin SMS!

Buna ziua, am descarcat aplicatia pe telefon, cum pot semna contractul pentru serviciul de mobile banking cu BRD? nu primesc codul de activare si parola unica prin SmS.