Tag Archives: internet banking

logare-parola-bcr-24banking-george
Nu mai pot accesa contul online BCR cu parola, imi cere token sau etoken. Ce pot sa fac?

Am un cont la BCR pe care nu-l mai pot accesa prin internet banking, imi spune ca logarea cu parola nu mai este permisa si am nevoie de token sau etoken.

Am sunat la BCR si-mi spune ca trebuie sa merg la o sucursala sa semnez un contract, le-am spus ca nu pot ajunge, pentru ca sunt in strainatate. Apoi mi-au spus ca-mi trimit prin e-mail un ghid de activare etoken, dar nici acela nu l-am primit, pentru ca nu as fi semnat “CSB”, adica contractul cu banca.

Nu m-au anuntat despre aceasta schimbare, iar cand am intrebat de ce, mi-au spus ca au trimis mesaje prin George. Le-am spus ca nu am George, la care doamna din call center imi spune ca de un an ei fac reclama la George si ca vechea versiune de internet banking nu se mai poate folosi decat de persoanele juridice.

Dar de ce nu mi-au trimis e-mail sau mesaj pe telefon, pentru ca aveau datele mele, sa ma anunte de aceste schimbari?

Va rog sa-mi spuneti cum pot rezolva poblema.

Cum, unde si cand pot sa vad si sa primesc extrasele de cont la Banca Transilvania (BT)?

Bunt ziua. Azi in data de 28 Mai 2019 am vrut sa ridic extrasele de cont ale firmei pana in prezent adict 28 Mai de la agentia BT Cluj Zorilor.

Angajata de la ghiteu nu a vrut sa- mi elibereze numai pana la sfartitul lunii trecute, ori de cate ori am rugat-o ca doresc extrasele pana in prezent. Am renuntat ti am plecat ftrt extrase.

Doresc sa ttiu dact pot ridica extrasele pana la ce data doresc sau aveti o data pana la care se pot ridica.

Nu reusesc sa accesez aplicatia myBRD. Cum se poate rezolva problema?

Buna ziua, nu reusesc sa accesez aplicatia de pe nici un dispozitiv, am incercat diverse browswere, am contactat numarul relatii clienti si nu reusesc sa rezolve problema.
De fiecare data imi rezulta accesare esuata.
Cum se poate rezolva problema?

Nu pot accesa contul mybrd de o luna. Nu ma lasa sa introduc parola. Ce pot sa fac?

Buna ziua
As dori sa ma ajutati, pentru ca de o luna nu imi pot accesa contul “my brd” ; pur si simplu nu ma lasa sa imi introduc parola.
Nu am fost atentionata ca ar fi expirat… pana acum a functionat bine.

O zi buna!

Nu pot sa utilizez serviciul Mybrd net de cateva zile! As dori un raspuns urgent!

De cateva zile incerc sa utilizez serviciul :My brd.net si nu se poate. As dori un raspuns urgent! Multumesc!

Nu mai pot accesa contul de my brd. Ce pot sa fac?

Dupa perioada de mentenanta nu mai pot accesa contul de my brd. Nu mai pot scrie parola deoarece nu imi mai afiseaza casuta cu numere. Va rog ca in cel mai scurt timp sa-mi rezolvati problema deoarece am nevoie de acces la aplicatie. Astept raspuns pe email sau pe sms pe numarul de contact.

Mi-a expirat parola si nu mai pot accesa contul. Cum procedez?

Mi-a expirat parola de intrare in cont. Nu stiu cum sa procedez , nu-mi mai pot accesa contul.

De ce nu ma lasa sa intru in mybrd net? Am bagat codul si parola dar imi da autentificare esuata!

Am bagat codu si parola pe care mi le-a dat BRD si nu ma lasa sa intru in mybrd net, imi sa autentificare esuata. Imi puteti trimite o adresa pt my brd net?