Tag Archives: card

dobanzi-carduri-credit

La care banca refinantez un card de credit cu dobanda mare?

La care banca refinantez un card de credit cu dobanda mare? [citeste tot]
Executorul poate lua banii de pe cardul de credit Cetelem?

Intrebare
Bună ziua. Am avut un cont în Banca Transilvania prin care puteam lua sume modice ca împrumut de la Hora Credit în fiecare lună. Acum ceva timp mi s-a instituit proprie pe cont iar când au trimis banii cei de la Hora Credit executorul luat tot împrumutul din cont.

Vreau să fac un card de împrumut Cetelem pentru a lua în rate obiecte din dedeman. Executorul poate lua banii din contul deschis de Cetelem?

raiffeisen-reclamatie
Raiffeisen nu raspunde la telefon. Ce pot sa fac?

Am incercat de mai multe ori sa sun la Raiffeisen Bank, dar nu raspunde nimeni. Luni trebuie sa plec din tara si inca nu am primit cardul de salariu reinnoit. Am fost la o agentie a bancii, dar nu stiu unde este cardul. Ma puteti ajuta?

dobanzi-carduri-credit

Care sunt cardurile de credit cu cele mai mici dobanzi?

Care sunt cardurile de credit cu cele mai mici dobanzi? [citeste tot]
Ce trebuie sa fac daca mi s-a blocat cardul in bancomat?

Mi s-a blocat un card de debit Unicredit intr un bancomat Raiffeisen impreuna cu suma de 2000 ron fara explicatii.

Am sunat la numarul de urgenta de 4 x15 minute in care am vorbit cu robotul.

4 zile mai tarziu sunt in aceeasi situatie fara card si bani.

Unde trebuie sa apelez pentru recuperare bani si daune?

Stergere Biroul de Credit
Cum pot afla daca sunt sau nu pe lista neagra, in vederea obtinerii unui card de credit?

Cum pot afla dacă sunt sau nu pe lista neagra în vederea obținerii unui card de credit!?

Daca am poprie pe salariu, pot face o descoperire de card?

Dacă am proprie pe salariu pot face o descoperi de card?

La care banca sa-mi fac un card? Care are cel mai mic comision lunar de intretinere?

bună ziua, dacă as dori un card 💳 ce comision am pe luna 🌚 pentru întreținere?

BRD mi-a blocat alocatia copilului pe card si nu vrea sa mi-o dea. Ce pot sa fac?

Am avut un card la BRD in urma cu 3-4 ani, pe care incasam salariul si alocatia copilului. Acum salariul il primesc pe alt card, iar cand am fost la BRD sa scot alocatia, doamna de la ghiseu n-a vrut sa mi-o dea, pentru ca as avea o datorie mai veche la ei, mai intai sa platesc acea datorie si apoi pot se poate elibera alocatia. E normal asa ceva, sa blocheze banii pentru copil?